Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per Shitje

Të gjitha Individ Kompanitë
Laptop 09/07/2008
Laptop
Laptop HP Compaq nx6110 HDD 60G Ram 512 Procesor 1.6 Pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire. cmimi 350euro, me gjithe karte televizive 390 euro NR CEL 0685073895
Tiranë falas
Shes telefon Palmone Treo 650 (Smartphone) 03/07/2008
Shes telefon Palmone Treo 650 (Smartphone)
Telefon model Amerikan , i sapoardhur dhe shume pak i perdorur. Ne gjendje shume te mire pune me numer shqiptar ( EAGLE, VODAFONE,AMC, United Mobile). Faleminderit!
Durrës falas
30/06/2008
MINI WIRELESS OPTICAL MOUSE
SHes maus (Mini Wireless OpticalMouse) te pa perdorur ,i sapo ardhur nga GJERMANIA.Mausi mund te perdoret per Windows 98/200/ME/XP ETJ.Mausi lidhet me Mini USB(receiver) esht pa kabull,dhe fiket automatikisht kur maron pune. CMIMI 10 EURO
Durrës falas
Laptop IBM/Lenovo Thinkpad X60s - 880 Euro 26/06/2008
Laptop IBM/Lenovo Thinkpad X60s - 880 Euro
Laptop profesional IBM Thinkpad X60s. Shume pak i perdorur, ne gjendje perfekte. Laptopi nuk ka asnje gervishtje. Shume i lehte dhe portabel. Me te gjithe aksesoret e nevojshem madje dhe per levizje te shpeshta. Te dhenat: Procesori - Intel Core Duo 1.66 GHz (L2400) Memorja RAM - 2GB (2024 MB) Hard ...
Tiranë falas
21/06/2008
Shes Kompjuter Llaptop Acer Aspire5050
Shes lloptopin e ri Acer Aspire 5050. iformatat jan kto: Madhesia: 14"(inch) Processor: AMD 1.73 Dual-Core Ram: 1 GB HDD: 120 GB Dual Layer DVD RW 802.11b/g Wireless Cart reader: po (te gjitha llojet i lexon) Web camera: 1.3 megapixels Windows Vista Home Premium Cmimi: 800$ ose 500EUR Kjo ofert...
Prishtine falas
20/06/2008
SHITJE PAISJESH PROFESIONALE PER PALESTER
PAISJE PER PALESTRA TE PERDORURA TE REVIZIONUARA DHE TE REJA STOK NE OKAZION SHTEN NGA FIRME ITALIANE NE SHQIPERI. CEL;0692281621 [URL]http://WWW.magicsportitalia.it dhe www.wellnespoint.it[/URL]
Durrës falas
Nokia E90 Communicator - 470 Euro 18/06/2008
Nokia E90 Communicator - 470 Euro
Telefon Nokia E90 Communicator shume pak i perdorur, ne gjendje perfekte. Telefoni nuk ka asnje gervishtje. Te dhenat mund te shikohen ne cdo faqe interneti. Perfshihen te gjithe aksesoret origjinale si dhe disa te tjere: - DVD - Karikues - Fishe USB per lidhje me kompjuterin - Cope per pastrimin e ...
Tiranë falas
makineri per pastrimin e blozes, ajerit me carbone aktive, aspiratore, guzhina 14/06/2008
makineri per pastrimin e blozes, ajerit me carbone aktive, aspiratore, guzhina
LE.AR INVENZIONI JEMI NJE NDERMARIE ME QENDER NE ITALI RICCIONE PRODHOJME MAKINERI PER PASTRIMIN E BLOZES DHE TE AJRIT PER PIZZERITE RISTORANTET. GJITHASHTU KEMI NE SHITJE TE GJITHA PAISJET PER RISTORANTE E PIZZERI ME ULJE CMIMI 40%. NDERMARIA ESHTE PRONE E NJE QYTETARI SHQIPETAR. PYESNI PA PROBLEM ...
Tiranë falas
13/06/2008
guzhina per ristorante frizhitrice, cappa me carbona aktiv per ererat e guzhines
LE.AR INVENZIONI LEMI NJE NDERMARIE ME QENDER NE ITALI. SHESIM ME 40% ULJE GUZHINA E PAISJE PER RISTORANTE PIZZERIE BAR. JEMI TE VETMIT QE PRODHOJME CAPPA PER PASTRIMIN E AJRIT NGA ERERAT E GUZHINAVE, DHE MACHINA PER PASTRIMIN E BLOZRAVE TE PIZZERIVE. CDO MATERIAL SHITET ME 40% ULJE. NA KONTATONI PE...
Te gjitha qytetet falas
makineri per pastrimin e blozes, ajerit me carbone aktive, aspiratore, guzhina 13/06/2008
makineri per pastrimin e blozes, ajerit me carbone aktive, aspiratore, guzhina
LE.AR INVENZIONI ME SE FUNDI MUND TE POROSISNI DHE TE KERKONI SHPIEGIME NE SHQIP. NDERMARJA PRODHON MACHINERI PER PASTRIMIN E BLOZES, DHE TE ERERAVE TE GUZHINAVE. PER ME GJERE ME SHKRUANI NEPERMJET SITIT
Te gjitha qytetet falas
11/06/2008
E sakte mobilje gjermane te perdorura
Shesim mobilje te perdorura te ardhura nga gjermania dhe te perdorura ne gjermani pranojme dhe porosi per blerje mobiljesh me cmime te asrsyeshme kush eshte i interesuar per porosi te kontaktoje ne [email protected] dhe kush deshiron te shikoje mobiljet adresa Domje prane furres BAJA tek shkolla ...
Tiranë falas
Shesim mobilje gjermane 11/06/2008
Shesim mobilje gjermane
Shesim mobilje te perdorura te ardhura nga gjermania dhe te perdorura ne gjermani pranojme dhe porosi per blerje mobiljesh me cmime te asrsyeshme kush eshte i interesuar per porosi te kontaktoje ne [email protected] dhe kush deshiron te shikoje mobiljet adresa Domje prane furres BAJA tek shkolla ...
Tiranë falas
04/06/2008
Rroba te perdorura
Shes rroba te perdorura me kg. Veshjet jane te stineve te ndryshme, dhe ka per te gjitha grupmoshat. Malli vjen nga Amerika. Cmimi: 6.000 lek/kg
Tiranë falas
Laptop Acer Aspire 04/06/2008
Laptop Acer Aspire
Acer Aspire dual core 1.7 GHz, 1Giga Ram, 160 GB Hard Disk, Nvidia 7000 (384 MB) DWD/CD Writer Kamer te inkorporuar Wireless Windows Vista origjinale Norton internet security origjinal Cante origjinale Shume pak i perdorur. Ardhur nga Amerika. Cmimi 600 euro.
Tiranë falas
02/06/2008
Shes PC+Monitor Dell 280
Shes 7 kompjutera te pershtatshem per zyre, internet caffe etj. Kompjuter DELL,monitor LCD, graphic card 128 MB - ATI, Ram 512, procesor 1.8 Ghz. ne gjendje shume te mire , edhe per lojera 3D. (i shes edhe vec e vec)
Tiranë falas
30/05/2008
Kerkoj Nokia N95 8gb
Kerkoj Nokia N95 8Gb te ri me cmim te arsyeshem.
Tiranë falas
Ofroj Tablet PC - Cmimi 589 Euro 26/05/2008
Ofroj Tablet PC - Cmimi 589 Euro
Ofroj nje Tablet PC (modeli HP Pavilion TX2000Z) per 589 euro. Laptopi tablete ka tiparet e meposhtme: Genuine Windows Vista Home Premium with Service Pack 1 AMD Turion 64 X2 Dual-Core Mobile Technology TL-60 (2.0 GHz) 12.1" diagonal WXGA High-Definition HP BrightView Widescreen (1280 x 800) w/...
Tiranë falas
23/05/2008
PRINTER
SHES NJE PRINTER HP LASER JET L4 BARDH E ZI. ME TONER TE RI I ARDHUR NGA ANGLIA. ESHTE SHUME PAK I PERDORUR DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. KESHILLOHET PER ZYRA DHE PRINTIME NE MASE.
Tiranë falas
23/05/2008
Paisje per laptop
Kam 2 Hardisqe per laptop. 30Giga dhe 12 Giga. Nje CD Rom Nje DVD Rom Ekran 15" Web Camera per Sisem windows 98.
Tiranë falas
Televizor makine 22/05/2008
Televizor makine
Televizor makine(i ri)per te gjithe llojet e automjeteve si psh-veture-kamjon-maune-furgon-etj.Televizori permban kto funksione-TV-RADIO-MP4-DVD-USB-VIDEO GAME.Cmimi 300euro.
Durrës falas
20/05/2008
Shitet Aktiviteti I Nje Qendre Interneti
Shitet aktiviteti i nje Qendre Interneti per arsye mos menaxhimi me keto paisje: 11 kompjutra me ekran Flet Dell & Compac markat me te mira 512 mb Ramn Pentium 4 Kart Grafike 256mb Nvidia Geforce Inverter me 3 bateri i cili mban ne pune kompjutrat deri ne 7 ore Printer 3 in 1 (Printer,Skaner,Fot...
Tiranë falas
17/05/2008
EXPERT POS Program per BAR-RESTORANT
EXPERT STUDIO Ju ofron programin e saj EXPERT POS per Barin ose Restorantin tuaj. Nepermjet ketij programi te thjeshte dhe lehtesisht te perdorshem ju perfitoni: 1. SIGURI - nuk do te kete me vjedhje nga ana e kamariereve 2. SHPEJTESI - nuk do te prisni me ore te tera per llogarite e ndryshme 3. SER...
Tiranë falas
16/05/2008
Mobilje dhe lamiante nga KINA
Shesim me te madhe -Me Kontejner Mobilje kualitative si dhe laminat nga Kina me cmime te fabrikes. Te intereuarit mund te na dergojn email kerkes per cmimet nepermes web-eve tane: [URL]http:// www.gen-holding.com[/URL] si dhe [URL]http://www.Luks-conforama.com [/URL]
Gostivar falas
15/05/2008
Shes laptop IBM/Lenovo Ideapad Y510
Ky eshte laptopi i fundit prodhuar nga IBM. CPU: dual core 1.6Ghz, Ram: 2Ghz DDRII 667, HDD: 250Gb Sata, Grafika: Intel GMA X3100, kamera e inkorporuar 1.3Mpixel bashke me mikrofon, Dolby Dogital Home Theather Hi.Def. Audio, DVD-R/WR Ultrabay, etj.Ky laptop disponon technologjine e fundit te siguris...
Tiranë falas