Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per Shitje

Të gjitha Individ Kompanitë
Ofroj Tablet PC - Cmimi 589 Euro 26/05/2008
Ofroj Tablet PC - Cmimi 589 Euro
Ofroj nje Tablet PC (modeli HP Pavilion TX2000Z) per 589 euro. Laptopi tablete ka tiparet e meposhtme: Genuine Windows Vista Home Premium with Service Pack 1 AMD Turion 64 X2 Dual-Core Mobile Technology TL-60 (2.0 GHz) 12.1" diagonal WXGA High-Definition HP BrightView Widescreen (1280 x 800) w/...
Tiranë falas
23/05/2008
PRINTER
SHES NJE PRINTER HP LASER JET L4 BARDH E ZI. ME TONER TE RI I ARDHUR NGA ANGLIA. ESHTE SHUME PAK I PERDORUR DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. KESHILLOHET PER ZYRA DHE PRINTIME NE MASE.
Tiranë falas
23/05/2008
Paisje per laptop
Kam 2 Hardisqe per laptop. 30Giga dhe 12 Giga. Nje CD Rom Nje DVD Rom Ekran 15" Web Camera per Sisem windows 98.
Tiranë falas
Televizor makine 22/05/2008
Televizor makine
Televizor makine(i ri)per te gjithe llojet e automjeteve si psh-veture-kamjon-maune-furgon-etj.Televizori permban kto funksione-TV-RADIO-MP4-DVD-USB-VIDEO GAME.Cmimi 300euro.
Durrës falas
20/05/2008
Shitet Aktiviteti I Nje Qendre Interneti
Shitet aktiviteti i nje Qendre Interneti per arsye mos menaxhimi me keto paisje: 11 kompjutra me ekran Flet Dell & Compac markat me te mira 512 mb Ramn Pentium 4 Kart Grafike 256mb Nvidia Geforce Inverter me 3 bateri i cili mban ne pune kompjutrat deri ne 7 ore Printer 3 in 1 (Printer,Skaner,Fot...
Tiranë falas
17/05/2008
EXPERT POS Program per BAR-RESTORANT
EXPERT STUDIO Ju ofron programin e saj EXPERT POS per Barin ose Restorantin tuaj. Nepermjet ketij programi te thjeshte dhe lehtesisht te perdorshem ju perfitoni: 1. SIGURI - nuk do te kete me vjedhje nga ana e kamariereve 2. SHPEJTESI - nuk do te prisni me ore te tera per llogarite e ndryshme 3. SER...
Tiranë falas
16/05/2008
Mobilje dhe lamiante nga KINA
Shesim me te madhe -Me Kontejner Mobilje kualitative si dhe laminat nga Kina me cmime te fabrikes. Te intereuarit mund te na dergojn email kerkes per cmimet nepermes web-eve tane: [URL]http:// www.gen-holding.com[/URL] si dhe [URL]http://www.Luks-conforama.com [/URL]
Gostivar falas
15/05/2008
Shes laptop IBM/Lenovo Ideapad Y510
Ky eshte laptopi i fundit prodhuar nga IBM. CPU: dual core 1.6Ghz, Ram: 2Ghz DDRII 667, HDD: 250Gb Sata, Grafika: Intel GMA X3100, kamera e inkorporuar 1.3Mpixel bashke me mikrofon, Dolby Dogital Home Theather Hi.Def. Audio, DVD-R/WR Ultrabay, etj.Ky laptop disponon technologjine e fundit te siguris...
Tiranë falas
11/05/2008
Shes Kompjuter Pentium4 per 270 euro
Shitet nje kompjuter Pentium4 2.0Ghz, 512 DDR2 RAM, 120Gb HDD, ATI Radeon 9600 256 Mb Kart Grafike, DVD RW, Per te gjithe modestet e lojrave ia vlen (sigurisht me i mire se sa ato kompjutera qe shiten tek SHPRESA-AL) Te interesuarit te kontaktojne ne e-mail: [email protected]
Tiranë falas
10/05/2008
Okazion..... Laptop ACER Aspire 7720G
Shitet Laptop Acer procesor Intel Certino 2 DUO CPU 1.8 GHz 1.8 GHz RAM 2046 MB, grapihic gard 256 MB, HDD 140GB, wirless, bluetooth, Windows Vista(i Certefikuar), ekran 17' WXGA + Acer cristal Bride LCD, 802.11a/b/g WLAN. Cmimi 700Euro.
Tiranë falas
06/05/2008
Kurse Kompjuteri
Ofroj kurse individuale kompjuteri ne nivel fillestar, mesatar dhe te avancuar ne sistemin operativ Windows xp, si dhe ne softwaret Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access etj. Pagesa eshte e leverdisshme dhe cilesia eshte e garantuar.
Tiranë falas
06/05/2008
Ushqyes per notebook.
Shes 4-ushqyes origjinale te perdorur per notebooks. 2 - compaq; 1 Hitachi dhe nje H.P.Cmimi 2 500.00 Leke/ njesi.Telefon:0682181696 pas ores 18:00
Tiranë falas
05/05/2008
shes Laptop Toshiba pentium 4
shes nje Laptop Toshiba Pentium 4. parametrat e tij jane Procesor 1.7 GHz, Hardisk 40 GB, RAM 512 , WIRLES PER LIDHJE NE DISTANC TE INTERNETIT, DVD PLAYER DHE CD WRITER. SISTEM WINDOWS XP, DHE PROGRAME TE FUNDIT. CMIMI ESHTE I PA DISKUTUESHEM 400 MIJE LEKE. ps: jane dhe 3 cd me Drajverat personal te...
Tiranë falas
27/04/2008
shiten 2 frigorifere dhe nje gjenerator
1shiten 2 FRIGORIFERE(njeri per lokal,njeri per shtepi),te dy kane nevoje per riparim(ndizen por nuk ftohin ne rregull) CMIMI PER TE DY 150000 LEK TE VJETRA 2shitet GJENERATOR(eshte perdorur per lokal),ne gjendje te mbaje ne pune ekspresin,frigoriferin,kondicionerin dhe dritat,por nuk eshte ne gjend...
Durrës falas
shes qen bokser 27/04/2008
shes qen bokser
shes qen bokser 3 vjece femer rrace e paster,shume e zgjuar rroje per vila e kujdeshme me femijet,jo e eger e kuptushme shitet per arsye emigrimi cmimi 300 euro mund te konatktoni ne kete adres, 00306948503741, 00306932689707,ose00355682944383,ose [email protected]
Tiranë falas
24/04/2008
shitet aktiviteti i nje qendre interneti
shesim aktivitetin e nje qendre interneti me ecuri te mire Jane17 kompjutera te blere para 4 muajsh. jepet me te gjitha paisjet cmimi 6.000euro cel:0693219683
Tiranë falas
19/04/2008
intel pentium 4
intel pentium 4, memorie 512 mb, hard disk 80 giga, masterizator dvd, cd , monitor lcd 15" 400 EUR tel 0685015616, 0692984370
Kavajë falas
19/04/2008
intel pentium 4
intel pentium 4, memorie 512 mb, hard disk 80 giga, masterizator dvd, cd , monitor lcd 15" 400 EUR tel 0685015616, 0692984370
Elbasan falas
19/04/2008
intel pentium 4
intel pentium 4, memorie 512 mb, hard disk 80 giga, masterizator dvd, cd, monitor lcd 15" 400 EUR tel 0692984370, 0685015616
Tiranë falas
19/04/2008
intel pentium 64 bit, 3.2 giga
intel pentium 64 bit, 3.2 ghz, 2 giga memorie ddr 2, hard disk 250 giga, carta grafike 256 mb pci expres, dvd, masterizator dvd dual, tastiera e mouse pa fije, monitor 20" wide asus splendid, usb 8 giga 1000 EUR. tel 0685015616, 0692984370
Kavajë falas
19/04/2008
intel pemtium 64 bit, 3.2 giga
intel pentium 64 bit, 3.2 ghz, 2 giga memorie ddr 2, hard disk 250 giga, carta grafike 256 mb pci expres, dvd, masterizator dvd dual, tastiera e mouse pa fije, monitor 20" wide asus splendid, usb 8 giga 1000 EUR. tel 0685015616, 0692984370
Elbasan falas