Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per Shitje

Të gjitha Individ Kompanitë
05/05/2008
shes Laptop Toshiba pentium 4
shes nje Laptop Toshiba Pentium 4. parametrat e tij jane Procesor 1.7 GHz, Hardisk 40 GB, RAM 512 , WIRLES PER LIDHJE NE DISTANC TE INTERNETIT, DVD PLAYER DHE CD WRITER. SISTEM WINDOWS XP, DHE PROGRAME TE FUNDIT. CMIMI ESHTE I PA DISKUTUESHEM 400 MIJE LEKE. ps: jane dhe 3 cd me Drajverat personal te...
Tiranë falas
27/04/2008
shiten 2 frigorifere dhe nje gjenerator
1shiten 2 FRIGORIFERE(njeri per lokal,njeri per shtepi),te dy kane nevoje per riparim(ndizen por nuk ftohin ne rregull) CMIMI PER TE DY 150000 LEK TE VJETRA 2shitet GJENERATOR(eshte perdorur per lokal),ne gjendje te mbaje ne pune ekspresin,frigoriferin,kondicionerin dhe dritat,por nuk eshte ne gjend...
Durrës falas
shes qen bokser 27/04/2008
shes qen bokser
shes qen bokser 3 vjece femer rrace e paster,shume e zgjuar rroje per vila e kujdeshme me femijet,jo e eger e kuptushme shitet per arsye emigrimi cmimi 300 euro mund te konatktoni ne kete adres, 00306948503741, 00306932689707,ose00355682944383,ose [email protected]
Tiranë falas
24/04/2008
shitet aktiviteti i nje qendre interneti
shesim aktivitetin e nje qendre interneti me ecuri te mire Jane17 kompjutera te blere para 4 muajsh. jepet me te gjitha paisjet cmimi 6.000euro cel:0693219683
Tiranë falas
19/04/2008
intel pentium 4
intel pentium 4, memorie 512 mb, hard disk 80 giga, masterizator dvd, cd , monitor lcd 15" 400 EUR tel 0685015616, 0692984370
Kavajë falas
19/04/2008
intel pentium 4
intel pentium 4, memorie 512 mb, hard disk 80 giga, masterizator dvd, cd , monitor lcd 15" 400 EUR tel 0685015616, 0692984370
Elbasan falas
19/04/2008
intel pentium 4
intel pentium 4, memorie 512 mb, hard disk 80 giga, masterizator dvd, cd, monitor lcd 15" 400 EUR tel 0692984370, 0685015616
Tiranë falas
19/04/2008
intel pentium 64 bit, 3.2 giga
intel pentium 64 bit, 3.2 ghz, 2 giga memorie ddr 2, hard disk 250 giga, carta grafike 256 mb pci expres, dvd, masterizator dvd dual, tastiera e mouse pa fije, monitor 20" wide asus splendid, usb 8 giga 1000 EUR. tel 0685015616, 0692984370
Kavajë falas
19/04/2008
intel pemtium 64 bit, 3.2 giga
intel pentium 64 bit, 3.2 ghz, 2 giga memorie ddr 2, hard disk 250 giga, carta grafike 256 mb pci expres, dvd, masterizator dvd dual, tastiera e mouse pa fije, monitor 20" wide asus splendid, usb 8 giga 1000 EUR. tel 0685015616, 0692984370
Elbasan falas