Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Sherbime biznesi

Të gjitha Individ Kompanitë
21/07/2020
Tiranë 1000.00 Lek
27/06/2020
Leads
German and Italian Leads Price is Based on Quantity Dealing with e-mail .
Zvicer Kontrolloni me shitësin
15/02/2020
Ambjente biznesi per punsim dhe bashkpunim
Zotroj ambjente ne zonen e plazhit per bashkpunim int per femra qe duan te punojne ne parukeri kurse estetike , ambjentet Jan te pershtatshme per agjensi udhtimesh , agjensi imobilire , e theksoj jo qera bashkpunim 0694207283
Durrës Kontrolloni me shitësin
WhatsApp-Viber: +381638369317 25/01/2020
WhatsApp-Viber: +381638369317
WhatsApp-Viber: +381638369317
Ferizaj 100.00 Euro €
20/10/2019
Kerkohet staf per restorand
Kerkohet staf per restorande ne qytetin e Sarandes guzhiner ose gizhinjere,pastruese (per larjen e pjatave) nese pononjesit jane nga qytet tjeter u afrohet edhe vende banimi (pa femiljen me vete) kontakto ne 0698390848
Sarandë Kontrolloni me shitësin
05/08/2019
Dhoma frigoriferike
Jepet me qera dhoma frigoriferike 37m katror me 4m lartesi. Dhoma eshte freskuse. Cmimi i diskutueshem. Nr i telefonit 0675784492
Durrës Kontrolloni me shitësin
RENT A ROOM 13/06/2019
RENT A ROOM
SUITA ME QERA FAMILIAR GOLD SILVER
Sarandë 40.00 Euro €
10/06/2019
Pershendetje
Pershendetje nese ka ndonje vajz qe ka interes per punesim ne kosov ne kafeteri si puntore e mire pagesa eshte e mire dhe e sigurt me kontrat pune. Femra duhet te jet e paster mosha 20 deri 40 te jet pa probleme me shtetin. Te wet shkollen e mbaruar te pakten 12 klas . Gjdo gje me marrëveshje ju mir...
Gjakove 1000.00 Euro €
22/05/2019
dyqan me qera
Jepet me qira ambient biznesi tek rruga Siri Kodra, Kompleksi Siri, Tiranë. Ambienti ndodhet në katin sipërfaqësor, ka një sipërfaqe prej 80 m2 plus 16 m2 verande, dyqani jepet hapsire bosh dhe mund te perdoret per çfare do lloj aktiviteti. Zona është në zhvillim, me infrastruktur të lartë. Çmimi pë...
Tiranë 400.00 Euro €
AGStudio.al ofron dizenjim profesionalë për aktivitetin tuaj personal apo të kompanisë suaj. 17/04/2019
AGStudio.al ofron dizenjim profesionalë për aktivitetin tuaj personal apo të kompanisë suaj.
Ne jemi agjensi Dizajni & Prodhimi e cila ka 11 vite që është prezente në tregun shqiptar. Ne jemi krenar për sukseset qe kemi arritur si edhe në aftësinë për të ofruar zgjidhje inovative. Shembujt tanë më të mirë janë: • Zhvillim të plotë të markave • Strategji fituese dhe inovative • Parapërga...
Tiranë 50.00 Euro €
03/03/2019
SALLON BORA,KURSE PROFESIONALE ME SUPEROFERTET
KURSE PER PARUKERI DHE ESTETIKE PER THONJTE. MJETET KRYESORE DHURATE. 069 66 79 730
Tiranë falas
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera 01/03/2019
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera
Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .Transporti falas.Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ...
Tiranë falas
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera 01/03/2019
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera
Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .Transporti falas.Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ...
Tiranë falas
Ofrojme Punime Professionale per Kopshte/Ambiente te Gjelberta 30/08/2018
Ofrojme Punime Professionale per Kopshte/Ambiente te Gjelberta
Landscaping and Garden Services in Albania Ofron sherbime gjelberimi ne te gjithe Republiken e Shqiperise Per... --- Projekte ---Zbatim --- Realizim ---Lulishte --- Parqe --- Hotele --- Oborre --- Vila --- Sthtepia private --- Tendera --- Instuticione shtetrore --- Fabrika --- Restaurants --- Lokale...
Tiranë falas
15/07/2018
Jam femer,ofroj fizioterapi per njerez vertet ne nevoj.Faleminderit
Jam femer,ofroj masazhe e fizioterapi neper shtepia . Fizioterapia,normal qe eshte me pages,po per cdo informacion,me lini kontaktin ne modul dhe ju kontaktoj direkt une . Per cdo paqartesi kontaktojme te numri qe do lini ne modul. Jeni te mirpritur . Cdo gje serioze , e perpikte , kerkoj seriozitet...
Tiranë falas
11/06/2018
Targaime, Siguracion Online.
Zbuloni ofertat e TargaIme per Sigurimin e Shendetit ne Udhetim dhe Siguracionin e makines jashte shtetit . Per me shume informacione na kontaktoni ne rrjetet tona sociale Facebook,Instagram ,Linkedin , si dhe web: www.targaime.com
Tiranë falas
11/06/2018
Targaime, Siguracion Online.
Zbuloni ofertat e TargaIme per Sigurimin e Shendetit ne Udhetim dhe Siguracionin e makines jashte shtetit . Per me shume informacione na kontaktoni ne rrjetet tona sociale Facebook,Instagram ,Linkedin , si dhe web: www.targaime.com
Tiranë falas
11/06/2018
Targaime, Siguracion Online.
Zbuloni ofertat e TargaIme per Sigurimin e Shendetit ne Udhetim dhe Siguracionin e makines jashte shtetit . Per me shume informacione na kontaktoni ne rrjetet tona sociale Facebook,Instagram ,Linkedin , si dhe email : [email protected] web: www.targaime.com
Tiranë falas
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA 30/10/2017
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA
Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin. Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqesore me mjedisin. Tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, furrta...
Tiranë falas
20/10/2017
kerkoj pune ju lutem
pershendetje, jam nje djale nga elbasani 35 vjec, ju lutem jam shume i interesuar per nje pune, jam korrekt dhe i pergjegjshem i paraqitshem dhe komunikueshem, kush ka mundesi te me ndihmoje tme shkruaj ne 0666177055, flm
Tiranë falas
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA 09/10/2017
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA
Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin. Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqesore me mjedisin. Tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, furrta...
Tiranë falas
06/10/2017
SHITET OSE JEPET BIZNESI ME QERA PUNISHTE PERPUNIMI MISHI
shitet ose jepet me qera punishta per perpunim mishi e kopletuar me te gjitha pasijet e nevojshme si:dy dhoma frigoriferike nje ngrires e nje freskues brumatriqe makineri per hamburger dhe te gjitha produktet e mishi punishtja e ngritur prej 4 vitesh e gatshme per ushtrimin e aktivitetit
Tiranë falas
06/09/2017
Programimi nepermjet gjuhes Java SE 8
HardSoft organizon kursin "Programim nepermjet gjuhes Java SE 8" ne periudhen 2 tetor 2017 - 28 janar 2018 (pushim nga data 25 dhjetor deri ne daten 7 janar). Ky kurs eshte i vlefshem per studente qe deshirojne te pregatiten ne gjuhen Java per te konkuruar ne certifikimet Oracle (Exam Numb...
Tiranë falas