Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Sherbime biznesi

Të gjitha Individ Kompanitë
Mjeshtri 29/05/2015
Mjeshtri
Mjeshtri Sherbime profesionale dhe efikase, me cmime shume te pershtatshme, per cdo lloj riparimi ne shtepine apo zyren tuaj. Na kontaktoni, sepse Mjeshtri eshte per keto pune. Adresa: Ahmet Krasniqi C2 Hyrja 8 Lokali 7A Prishtine 10000 Kosove Numrat kontaktues: +38138757575 +38649757575 www.mjeshtr...
Prishtine falas
"Klinika Dentare Dhori Hanxhari" ULJE CMIMESH -50% PERFITONI 26/05/2015
"Klinika Dentare Dhori Hanxhari" ULJE CMIMESH -50% PERFITONI
OFERTAT E KLINIKES sezoni Maj-Shtator! Te gjitha sherbimet Dentare -50% me lire se tregu! Cmimet: 1. Ura Porcelani-5.000 Lek Elementi 2. Ura Zirkoni---10.000 Lek Elementi. 3. Nje Mbushje e thjeshte---1.500 Lek 4. Nje Mbushje e komplikuar-2.000-2.500 Lek Multi Radikolar 5. Nje pastrim Detartrazh---10...
Tiranë falas
Mjeshtri 25/05/2015
Mjeshtri
Mjeshtri Sherbime profesionale dhe efikase, me cmime shume te pershtatshme, per cdo lloj riparimi ne shtepine apo zyren tuaj. Na kontaktoni, sepse Mjeshtri eshte per keto pune. Adresa: Ahmet Krasniqi C2 Hyrja 8 Lokali 7A Prishtine 10000 Kosove Numrat kontaktues: +38138757575 +38649757575 www.mjeshtr...
Prishtine falas
Sherbim ambulator infermjeror 23/05/2015
Sherbim ambulator infermjeror
Klinika BNC Tirane ofron sherbim ambulator infermjeror ne shtepin tuaj cel:069 99 66 514 Email:[email protected] Ju mirepresim
Tiranë falas
Sherbime Infermjerore Ne Shtepin Tuaj 16/05/2015
Sherbime Infermjerore Ne Shtepin Tuaj
Ofroj perkujdesje infermjerore ne shtepin tuaj. cel:069 99 66 514 Email:[email protected] Ju mirepresim
Tiranë falas
05/05/2015
Kurs parukerie dhe estetike per thonjte
Sallon BORA ofron kurse profesionale pe parukeri dhe estetike thonjsh. Metode profesionale dhe cmim fantastik. 069 66 79 730 / 069 20 33 140
Tiranë falas
OFROJME SHERBIME GJELBERIMI PER SHQIPTARE DHE TE HUAJ PASI KOMUNIKOJME ANGLISHT GREQISHT. 29/04/2015
OFROJME SHERBIME GJELBERIMI PER SHQIPTARE DHE TE HUAJ PASI KOMUNIKOJME ANGLISHT GREQISHT.
kliko per te zmadhuar OFROJME SHERBIME GJELBERIMI PER SHQIPTARE DHE TE HUAJ PASI KOMUNIKOJME ANGLISHT, GREQISHT. Sherbimet qe veme ne dispozicion jane: Shtrime bari; mbjellje lulesh; gardhe druri dekorative; larje pllakash me presion, etj per ambiente publike ose privat, shtepi ose vila, etj. Dispon...
Durrës falas
KANGJELLA ALUMINI 25/04/2015
KANGJELLA ALUMINI
Emri Kontaktues: Railing sh.p.k. | Qyteti: Tirane| Telefoni: 00355 69 20 34 569 Railing sh.p.k., distributor i Pespa & Albania Alumin, ofron gamen e saj me te re ne produkte kangjelle alumini te sistemeve te ndryshme. Ju ofrojme kangjella sistem vertikal, horizontal, me xham, katror, tubolar, te...
Tiranë falas
23/04/2015
Erozone.al Shitje Online
Erozone.al eshte dyqani i vetem me [lodra seksi][1] ne tirane. Blerjet mund te kryhen online nepermjet faqes erozone.al si dhe ne dyqanin tone fizik me adrese: Qendra Tregtare Casa Italia (kati i pare) . Erozone.al [Dyqan Seksi][2] Website: [www.erozone.al][3] Email: [email protected] Adresa: Qendr...
Tiranë falas
Creos Studio 03/04/2015
Creos Studio
Creos Studio - Studio Grafike & Programimi ne Tirane [Krijim Faqeenter code here Interneti][1] duke filluar nga 150 Euro (20.000 Leke). [Faqe interneti per shitje online][2] eCommerce Real Estate Shitje - Blerje - Qera Social Media Forume Blog, Foto, Video ... [Faqe interneti per biznese][3] Faq...
Tiranë falas
16/03/2015
Jepen me qera ambjentet e sherbimit Bar-restorant-piceri-pishine-pool bar
Ambjenti ndodhet ne brendesi te resortit"Marea", nje nga resortet me te kompletuara ne Shqiperi ne zonen e resorteve turistike, ne Qerret te Kavajes. Rezidenca eshte e mire organizuar ne brendesi te saj dhe ka nje klientele te perzgjedhur si te banoreve ashtu dhe te qiramarresve.Ajo ndodhe...
Kavajë falas