Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtepi per pushime

Të gjitha Individ Kompanitë
16/04/2019
shtepi me qera 3+1
shtepi me qera ne Sektor rinia durres ,per sezonin e veres ,20€ nata .e completuar me te gjitha .shtepi private siperfaqe 90 m2 + 400 m2 baqe
Durrës 20.00 Euro €
01/07/2018
Shtepi pushimi ne Shengjin
Japim me qera shtepi pushimi ne shengjin me te gjitha kushtet.
Lezhë falas
20/05/2018
Shtepi pushimi ne Shengjin
Japim me qera shtepi per pushime ne Shengjin. Cmimi 25 euro nata. Per info.na kontatoni ne nr.e cel. 00355694753378
Lezhë falas
20/05/2018
Shtepi pushimi ne Shengjin
Japim me qera shtepi per pushime ne Shengjin. Cmimi 25 euro nata. Per info.na kontatoni ne nr.e cel. 00355694753378
Lezhë falas
20/05/2018
Shtepi pushimi ne Shengjin
Japim me qera shtepi per pushime ne Shengjin. Cmimi 25 euro nata. Per info.na kontatoni ne nr.e cel. 00355694753378
Lezhë falas
Shtepi Plazhi Durres-Golem 30/04/2018
Shtepi Plazhi Durres-Golem
Apartament i madh 75 metra katrore.Ndodhet ne katin e dyte te nje kompleks larg 150 metra nga deti. Kompleksi ndodhet ne Golem (Miami Beach), eshte i rrethuar, permban roje dhe vend per makine. Permban te gjitha kushtet, mobilje te reja dhe kater vende per te fjetur. Nje dhom gjumi me krevat dopio, ...
Durrës falas
12/04/2018
Apartament per pushime
Jepet me qera apartament ne Radhim kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet.cmimi varion ne baze te periudhes qe ju intereson.per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416.
Vlorë falas
Apartament per pushime 12/04/2018
Apartament per pushime
Jepet me qera apartament ne Radhim kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet.cmimi varion ne baze te periudhes qe ju intereson.per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416.
Vlorë falas
13/07/2017
Shtepi pushimi ne Shengjin.
Shtepi per pushime me qera ne bregdetin e Shengjinit. Kontatoni nr.e cel. 0694753378
Lezhë falas
12/03/2017
Shtepi pushimi ne Shengjin
Japim me qera shtepi per pushime ne bregdetin e bukur te Shengjinit,shtepia ndodhet prane portit detar dhe eshte e kompletuar. cmimi 25 euro nata. Per kontakt tel.0039 3383010683 ose 00355 694753378.
Lezhë falas
27/02/2017
Shtepi pushimi ne Shengjin
Japim me qera shtepi pushlmi ne Shengjin 25 euro nata.
Lezhë falas
Apartament ne plazhin e Durresit 09/07/2016
Apartament ne plazhin e Durresit
Jepet me qera per sezonin turistik, apartament ne plazhin e Durresit, lagjia 13 afer Hotel Adriatikut. Apartamenti eshte i perbere nga nje dhome gjumi, sallon, kuzhine e mobiluar, nje banje dhe ballkon. Cmimi 25 euro/nata. Perfshire ne cmim eshte dhe garazhdi privat per makinen. Per me shume informa...
Durrës falas
Vile me qera ne GOLEM 07/06/2016
Vile me qera ne GOLEM
Ne fshatin turistik prane restorant Vjenes ne GOLEM japim me qera nje vile 1 kateshe 120 m2 me keto karakteristika: 4 dhoma gjumi (max 8 persona) 1 soggiorno me guzhine 1 verande 2 banjo me dush. dhe ne fund oborri me lule dhe peme qe rrethon vilen. Vile eshte me te gjitha kushtet. Ka vend per parki...
Durrës falas
Apartament me qera ne Shengjin 01/06/2016
Apartament me qera ne Shengjin
Apartament me qera ne Shengjin.
Lezhë falas
APARTAMENT ME QERA PER PUSHIME 24/05/2016
APARTAMENT ME QERA PER PUSHIME
JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 KATI I TRETE.AFER ME BAR RESTORANT UJAVARA OSE ME BAR RESTORANT KLAJDI.ME DHOME GJUMI,SALLON DHE DHOME GATIMI,BANJE,BALLKON I KOMPLETUAR , ME KONDICIONER , ME DIGITALB SATELITOR ME KARTE TE VLEFSHME.APARTAMENTI ESHTE NE NJE AMBIENT TE QETE PA PROBLEME PARKIMI. NGA DETI L...
Durrës falas
APARTAMENT TURISTIK 21/05/2016
APARTAMENT TURISTIK
JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TURISTIK PERBALLE ME ISH SAINT TROPEZ, I MOBILUAR , KATI 6 , ASHENSOR, PARKING , 5 MINUTA ME KEMB LARG DETIT , PANORAMA DETIT , CMIMI I DISKUTUESHEM ,JEPET DITORE ,JAVORE OSE MUJORE. PER ME SHUME INFORMACIONE KONTAKTONI NE : [email protected] ose 00447405347016.
Vlorë falas
Shtepi pushimi ne Shengjin 12/04/2016
Shtepi pushimi ne Shengjin
Shtepi pushimi me qera ne SHENGJIN , shtepia eshte 1+1 e mobiluar dhe me te gjitha kushtet,cmimi 25 euro nata, per cdo informacion mund te na telefononi ne kete numer (00355)694753378
Lezhë falas
06/03/2016
Shtepi pushimi ne Shengjin
Japim me qera shtepi pushimi 1+1 e mobiluar max.kater persona.cmimi 25 euro nata. cel.00393383010683.
Lezhë falas
GARZONIERE 32 m2 PLAZHI ILIRIA DURRES 22/06/2015
GARZONIERE 32 m2 PLAZHI ILIRIA DURRES
Jepet me qera garzoniere 32M2 e kompletuar , me kuzhine me te gjitha pajisjet, tv ,frigorifer ,lavatrice, kondicioner.Apartamenti ndodhet ne kat te trete , mbi farmacine DR Kryps; parballe hotel FLORIDA . PRENOTIMI BEHET SA ME PARE NE NR 00355692631505. QERSHORI DHE SHTATORI 10 EU /NATA KORRIK-GUSHT...
Durrës falas
shtepi me qera plazh durres 18/06/2015
shtepi me qera plazh durres
jepet shpia me qera ne plazh durres zona LAGJA HEKURUDHA me cmim te arsyeshem per sezonin e plazhit dhe per te gjithe vitin num telef 00355 682287936 (itali 0039 3317620608 na kontaktoni
Durrës falas
APARTAMENT ME QERA PER PUSHIME ME 15 EUR/NATA 03/06/2015
APARTAMENT ME QERA PER PUSHIME ME 15 EUR/NATA
JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 KATI I TRETE.AFER ME BAR RESTORANT UJAVARA OSE ME BAR RESTORANT KLAJDI. ME DHOME GJUMI,SALLON DHE DHOME GATIMI,BANJE,BALLKON I KOMPLETUAR ,ME KONDICIONER , ME DIGITALB SATELITOR ME KARTE TE VLEFSHME. APARTAMENTI ESHTE NE NJE AMBIENT TE QETE PA PROBLEME PARKIMI. NGA DETI ...
Durrës falas
02/06/2015
APARTAMENTE PER PLAZH
Jap me qera apartamente 100 metra prane detit, dhe shetitores, ne Rrugen Shyqyri Alimerka. Apartament 1+1 i kompletuar me te gjitha per nje jetese komode i perbere nga hyrje, guzhine - dhome ndenje me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me krevat dopio ose 2 tek, banje me dritare. I pershtatshem per 4...
Gjermani falas
02/06/2015
APARTAMENTE PER PLAZH
Jap me qera apartamente 100 metra prane detit, dhe shetitores, ne Rrugen Shyqyri Alimerka. Apartament 1+1 i kompletuar me te gjitha per nje jetese komode i perbere nga hyrje, guzhine - dhome ndenje me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me krevat dopio ose 2 tek, banje me dritare. I pershtatshem per 4...
Tetove falas
24/05/2015
APARTAMENTE PER PLAZH
Jap me qera apartamente per plazh rreth 100 metra nga deti buze shetitores ne Vlore. Apartamentet jane si me poshte: 1. Apartament 1+1 me dhome ndenje-guzhine nje dhome gjumi, banje, ballkon. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha sendet per nje jetese komode. Ky apartament eshte i pershtatshem pe...
Vlorë falas