Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Hotele

Të gjitha Individ Kompanitë
07/07/2020
Argëtues sportiv
Hi, I’m looking for a job as a hotel entertainer/animator. I have 1 years experience, I’ve worked in Cyprus, Lanzarote and Greece. I’m experienced in daytime activities (sports & games) and evening entertainment (bingo, quiz, host etc). I also know basic light & sound tech and have basic exp...
Sarandë Kontrolloni me shitësin
07/07/2020
Afrojme dhoma plazhi ne ambjente luksoze dhe shum afer detit
Hotel Dragoi ne Velipoje ndodhet vetem 200 m larg detit dhe shume afer zones dhe ajrit te pishave. Me kushtet me bashkohore ne ju garantojme pushime te rehatshme dhe relaxuse
20.00 Euro €
Dhoma ditore 10 28/05/2020
Dhoma ditore 10
Kemi dhoma ditore 10 mi lek nata O676993466
Durrës 10.00 Euro €
Kemi dhoma ditore 02/03/2020
Kemi dhoma ditore
Kemi dhoma ditore 10 mi lek nata 0676993466
Durrës 1000.00 Lek
Kemi dhoma 18/02/2020
Kemi dhoma
Kemi dhoma 10 mi leke nata 0676993466 Te shkembi I kavajes
Durrës 10.00 Euro €
Kemi dhoma per cifte 500 leke ora 15/02/2020
Kemi dhoma per cifte 500 leke ora
Kemi dhoma per cifte 500 lek ora 0676993466
Durrës 10.00 Euro €
15/08/2019
HOTEL 500 Lek
Ofrojme hotel te lire, me 500 lek nata, perballe spitalit. Cel 0688798068
Tiranë 500.00 Lek
RENT A ROOM 04/06/2019
RENT A ROOM
Suitat tona jane nder luksozet ne vend ! Keni nevoje per relax? Ejani. Ju mirpresim! +35585226831 [email protected]
Sarandë 40.00 Euro €
10/04/2019
qira
Jepet me qira hotel ne qender te Shkoders 900 m ndertese 5 katee 22 dhoma me banjo me parkim.Jepet si hotel,azil,lnstitucion. Cel:0695567222.
Shkodër Kontrolloni me shitësin
04/12/2017
Bartender, kamerier, shofer prites, roje sigurie, pastrues, shofer
Aktualisht ne kemi nevoje per punetore te mire hotelieresh per te jetuar dhe punuar me ne ne SHBA. Ne kerkojme qe kandidati i interesuar te kete pervoje nga 2 vjet e me shume. Ne i japim pozicionet tona si me poshte. recepsionist sekretar bufetier shofer llogaritar kamerier kameriere Roje sigurie ko...
Tiranë falas
Duhen punetoret e hotelit 26/10/2017
Duhen punetoret e hotelit
Ne jemi duke rekrutuar punonjes te rinj ne nje hotel te shquar ne Moske te Rusise dhe ne kemi nevoje urgjente per punetoret qe mund te punojne si punetore Hotel dhe Restorant ne Hotel, kemi shume pozicione, keshtu qe ne kemi nevoje per se paku 160 punetore per poste te ndryshme qe i ofrojme Çdo pun...
Durrës falas
20/09/2017
Kerkoj pune si pastruese, enelarese , apo te ngjajshme gjate Vikendit
Pershendetje. Jame duke kerkuar pune gjate vikendit ( te shtuneve dhe dielleve ) si : Pastruese, Enelarese, apo te ngjajshme !! Njoh gjuhen Angleze dhe Gjuhen Turke. Jame e gatshme per te filluar punen. Jame 28 vjeqare jame me mbulese islame. Per me shume me kontaktoni vetem ne Viber ne kete numer: ...
Zvicer falas
20/09/2017
Kerkoj pune si pastruese, enelarese , apo te ngjajshme gjate Vikendit
Pershendetje. Jame duke kerkuar pune gjate vikendit ( te shtuneve dhe dielleve ) si : Pastruese, Enelarese, apo te ngjajshme !! Njoh gjuhen Angleze dhe Gjuhen Turke. Jame e gatshme per te filluar punen. Jame 28 vjeqare jame me mbulese islame. Per me shume me kontaktoni vetem ne Viber ne kete numer: ...
Zvicer falas
09/08/2017
Durrës falas
19/07/2017
Hi
Hi jam nje djal 28 vjec dua te jem lidhje sekrete.mami vajz nuk ka rendesi Te interesuarat te kontaktojn ne imail [email protected] Nuk do te ju zhgenjei dhe di te ruaj sekrete shum mir.
Tiranë falas
12/07/2017
Niko
Kerkoj femra0685503666
Shkodër falas
Shitet hoteli 4 kate me 2 kate te perfunduar dhe 6... 23/06/2017
Shitet hoteli 4 kate me 2 kate te perfunduar dhe 6...
Shitet hoteli 4 kate me 2 kate te perfunduar dhe 6 dhoma te pefunduara dhe ne gjendje pun . Hoteli esht buz detit me pamje nga deti
falas
06/06/2017
Kamarjere
Kerkojme kamarjere restoranti ne kercove Restorant "LIRIDONA" Zajaz. Rroga e mire ambient fjetje dhe falas.... Kontaktoni ne NR: 071254518
Kercove falas
06/06/2017
Kamarjere
Kerkojme kamarjere restoranti ne kercove Restorant "LIRIDONA" Zajaz. Rroga e mire ambient fjetje dhe falas.... Kontaktoni ne NR: 071254518
Kercove falas
Duke kerkuar punetore te rinj hoteliere ne Shtetet e Bashkuara 27/05/2017
Duke kerkuar punetore te rinj hoteliere ne Shtetet e Bashkuara
Plaza Resort Hotel Teksas ne Shtetet e Bashkuara aktualisht ka nevoje per punetore te rinj dhe serioze hotelesh dhe restorantesh te te gjitha kategorive (te gjitha pozicionet jane ne dispozicion) Per shkak te rritjes dhe zgjerimit te vazhdueshem, ne gjithmone kemi mundesi te shkelqyera per individe ...
Tiranë falas
19/05/2017
Dhoma te kompletuara /Qyteti studenti
Motel, nata 1000lek(reja). Dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet . E pershtashme per 2 veta tel 0672470678
Tiranë falas
Punetoret serioze te restoranteve te nevojshme ne Shtetet e Bashkuara 19/05/2017
Punetoret serioze te restoranteve te nevojshme ne Shtetet e Bashkuara
Barman, Cook, Driver, Kamarier, Bartender i kerkuar ne SHBA Punetoret e hotelit dhe restoranteve kane nevoje urgjente tani. Vende te lira pune ne Hotel Venetian Las Vegas Plaza Hotel Las Vegas ne Shtetet e Bashkuara aktualisht ka nevoje per punetore te rinj dhe serioze te restoranteve. Per shkak te ...
Tiranë falas
Krijuesit e pica / bartesit / kameriere 16/05/2017
Krijuesit e pica / bartesit / kameriere
Ne jemi duke rekrutuar krijuesit e pizzave, barinjte dhe kameriere ne restorantet tona ne Zvicer me paga shume inkurajuese. Aplikantet e perzgjedhur do te gezojne perfitimet tona te punesimit si akomodimi, sigurimi shendetesor, dhe me shume. Aplikantet duhet te kene se paku 2 vjet pervoje dhe me lar...
Tiranë falas
13/05/2017
*** Recepsionist ne Austri
Accor Hotel Group Austri kerkon sherbimin e nje Recepsionist pervoje per vendosje te menjehershme te punes. Ne duhet te punesoje sherbimet e nje menaxher pritesi i cili do sherben vizitoret me pershendetje, pershendetur, dhe drejtimin e tyre ne menyren e duhur; Njoftimi Personal i ardhjes se vizitor...
Zvicer falas