Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Agjensi udhetimi

Të gjitha Individ Kompanitë
07/07/2020
Lidhje afatgjate
Pershendetje. Kerkoj nje vajze 25-30 vjec per shoqeri per nje udhetim dy ditor per pushime. Me pas mund te mbajme lidhje afatgjate nese pershtatemi. Cdo gje tjeter eshte e mirekuptuar
Kontrolloni me shitësin
22/06/2019
Udhtim ch-ks falas
Per 13korrik 2019 kerkoj bashkeudhtare per shoqerim me makin, udhetimi falas , ajo të jetë simpatike. 0766352928
Zvicer Kontrolloni me shitësin
Shqipopedia.org 26/05/2019
Shqipopedia.org
Shqipopedia.org ju ofron mundesine te gjeni cfare kerkoni: si njoftime dhe artikuj te kategorive te ndryshme, oferta, produkte dhe detaje mbi kompani e biznese. Vizitojeni nje here faqen shqipopedia.org dhe do shikoni qe aty do te gjeni veten. Faleminderit. https://shqipopedia.org
Tiranë falas
Udhetime Pranverore ne Kanioni i Holtes & Pishina Termale. 25/03/2019
Udhetime Pranverore ne Kanioni i Holtes & Pishina Termale.
🌻 #KANIONI I #HOLTES & #PISHINA #TERMALE 🌻 🗓 Nisje cdo te diele duke filluar nga dt.31.Mars e ne vazhdim.. âž– âž– âž– âž– âž– âž– 💰 Cmimi: 1800 LEK/P 💰 Cmimi per grupe mbi 5 veta e lart (te vete konfirmuar): 1500 LEK /P âž– âž– âž– âž– âž– âž– ♻️Perfshihen: ⬆️Transporti â...
Tiranë falas
Udhetime Pranverore ne Permet & Banjat e Benjes. 25/03/2019
Udhetime Pranverore ne Permet & Banjat e Benjes.
🌺Pranvere ne Permet & Banjat e Benjes🏞 🗓Nisje dt.30.mars & 6.prill. 🐾Udhetim 1 ditor. 👉🏻Grup i konfirmuar per udhetimin e dt.30.mars.👌🏻 âž– âž– âž– âž– âž– âž– 💰Cmimi: 1800 LEK/P 💰Cmimi per grupe mbi 5 veta e lart (te vete konfirmuar): 1500 LEK /P âž– âž– âž– âž...
Tiranë falas
Kerkoj pune si agjent terreni 23/03/2018
Kerkoj pune si agjent terreni
Kerkoj pune si agjent terreni ose udhetimesh !
Durrës falas
26/07/2017
Kerkohet agjente turistike
NidBooking, platforme online per rezervim hotelesh, kerkon te punesoje nje agjent/e udhetimi dhe turizmi me orar te plote pune. Kerkesat per vendin e punes: - Te kete mbaruar studimet e larta. Preferohet ne deget Manaxhim, Administrim Biznesi, Marketing, Turizem. - Te jete njohes shume i mire i gjuh...
Tiranë falas
22/07/2017
kerkohet punonjese zyre Agjensi udhetimi"atlas travel"
Kerkohet punonjese mosha:18-26 vjece paga e kenaqshme ,e diskutueshme. kohezgjatja e punes 5 ore.
Tiranë falas
06/02/2017
agjensi udhetimi
Kerkoj shitese ne agjensi udhetimi
Tiranë falas
10/10/2016
Shkodër falas
03/09/2016
SATBUS TRAVEL
Kerkojm Puntore per Agjencion turistik tetov per info:076/256-788
Tetove falas
18/06/2016
Rebeka
Jam rebeka nga Italia Jam 30 vjece e divorciuar me nje femi kerkoj nje mashkull serioz qe te doj nje familje me shkruani ne adresen [email protected]
Itali falas
13/05/2016
Privé kerkon agjent/e turistik/e
Kerkohet punonjes/e me eksperience i cili te plotesoje keto kushte: -Te jete i/e afte ne kontrollimin e cmimeve Online. -Te zoteroje gjuhen angleze.(Gjuhet e tjera perbejne avantazh) -Te jete i/e afte te bashkepunoje ne grup. -Te njohe shume mire programin Amadeus/Galileo. -Te kete min 2 vite eksper...
Tiranë falas
01/09/2015
Vlorë falas
Pushime Verore ne Antalya 03/06/2015
Pushime Verore ne Antalya
Nese kerkon pushimet perfekte, zgjidh Antalya/Turqi Resorti me luksoz ne Antalja, aty ku te sherbejne si te ishe VIP ALVA DONNA BEACH RESORT COMFORT 5* /Side Website:http://alvadonna.com/side/foto_en.php 24 Korrik , 7 dite, 790 euro/personi ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ Te perf...
Tiranë falas
Pushime Verore ne Halkidiki 1 Qershor 20/05/2015
Pushime Verore ne Halkidiki 1 Qershor
Pushime Verore ne Halkidiki:Rajoni eshte i ndertuar ne 3 gadishuj apo kembe sikurse te gjithe e njohin Halkidikine, secila me bukuri dhe vlera unike. Rajoni ka kombinim perfekt te drites katakteristike Greke, peisazhe te paprekura nga dora e njerezimit,ngjyrat dhe aromat. Ky eshte rajoni ku te gjith...
Tiranë falas
Muaji i Mjaltit ne Santorini 16/05/2015
Muaji i Mjaltit ne Santorini
**Muaji i Mjaltit ne Santorini**: Santorini rendit nder destinacionet e para turistike te 2014.Ishulli garanton relax, luks dhe shume romanticitet. Nje thesar i vertete ju pret ne nje nga destinacionet me romantike, ku ju mund te kaloni momente private me partnerin tuaj dhe ne te njejten kohe jeten ...
Tiranë falas
13/04/2015
Tiranë falas
Pushime Verore ne Halkidiki 13/04/2015
Pushime Verore ne Halkidiki
**Pushime Verore ne Halkidiki**:Rajoni eshte I ndertuar ne 3 gadishuj apo kembe sikurse te gjithe e njohin Halkidikine,secila me bukuri dhe vlera unike.Rajoni ka kombinim perfekt te drites katakteristike Greke,peisazhe te paprekura nga dora e njerezimit,ngjyrat dhe aromat.Ky eshte rajoni ku te gjith...
Tiranë falas
Pushime Verore ne Turqi 10/04/2015
Pushime Verore ne Turqi
Jeni ne Kerkim te Pushimeve Verore ?! Marlde Travel Events ju ofron : Vikingen Quality Resort Hotel 5* me plazhin me te bukur ranor dhe prane bregut te detit, Me sherbim perfekt dhe Ultra All Inclusive. **Detaje per Vikingen Quality Resort Hotel 5*** : - Arkitekture origjinale - Direkt ne buze te de...
Tiranë falas
Pushime Verore ne Turqi 06/04/2015
Pushime Verore ne Turqi
Pushime Verore ne Antalya:E pozicionuar ne jug te Turqise eshte nje destinacion turistik me qender ne Detin Mesdhe. Nje qytet i lulezuar moderne, me nje zemer historik ne qender te Kaleici brenda mureve te qytetit te vjeter .Antalya ka nje sfond dhe peizash mahnites te maleve dhe qyteti i cili eshte...
Tiranë falas
Er-Trans 24/03/2015
Er-Trans
Agjensi turistike udhetimi www.er-trans.webs.com
falas
20/11/2014
Albanian Airways Holiday Hiring
- Emri I Kompanise: Albanian Airways Holiday Pozicioni I Punes: Tour Designer, Tour Guide, Tour operator Lloji I poziocionit: Me Kohe te Plote Vendndodhja: Tirane, Shqiperi e-mail: [email protected] Afati i aplikimit: Deri ne 30/11/2014 Pershkrimi I Punes Kompania jone "Albanian...
Tiranë falas
START TOUR ALBANIA 04/11/2014
START TOUR ALBANIA
**Start Tour Albania, agjensia juaj e udhetimeve ne Shqiperi. Tek ne do te gjeni profesionalizem dhe perkushtim per te permbushur te gjitha kerkesat dhe nevojat tuaja te udhetimeve. Agjensia Start Tour ju siguron nje sherbim te plote per ju si individ, biznes. Organizojme grupe dhe ture brenda dhe j...
Tiranë falas