Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Makina ne shitje dhe motora

Të gjitha Individ Kompanitë
AUDI A8 6.3 W12 L 10/11/2019
AUDI A8 6.3 W12 L
+355698471216 Ne gjendje te re, 60mij km te kaluara e sapo ardhur nga zvicra, me 3 televizor, tapiceri lekure origjinale full opcion e pershtatshme per njerez qe e duan luksin. Teper luksoze dhe komode per cdo biznesmen zonja/zoterinj, qe voziten me shofer. Nje makine teper komode. E gatshme per cdo...
Te gjitha qytetet 55000.00 Euro €
Fiat punto 10/11/2019
Fiat punto
Shitet fiat punto 1.2 benxin sport 16 vl.makina esht me 6+1marsha e erdhur nga italia.e gateshme per cfar do lloj prove nga ana juaj .me letra deri ne shtator 2020
Fier 1600.00 Euro €
Fiat 124 Spider 1975 25/09/2019
Fiat 124 Spider 1975
Fiat 124 Spider 1975 Marka: Fiat Modeli: Merimangë Trupi: Coupe Cabriolet Viti: 1975 Energjia: Thelbi Kilometri: 299000 Rasti: Manual Ngjyra e brendshme Ngjyra e jashtme: E bardha
Gjilan 1000.00 Euro €
15/09/2019
Opel Zafira 2.0 Benzin
Shed veturen Opel Zafira 2.0 Nafte me shtate ulese ne gjendje te rregullt. Viti 2004 Nuk ka korozion Viber +358504920288
Gjakove 3300.00 Euro €
Pegueot 206 26/08/2019
Pegueot 206
Benzine/gaz 1.2 2 vjet garanci gazi makina ne gjendje te mire dhe e mbajtur ne nje dore
Kontrolloni me shitësin
Shitet ML 270 06/08/2019
Shitet ML 270
MERCEDES-BENZ ML ME TIMON ANGLEZ\NE KRAH TE KUNDERT CMIMI 3500 EURO , I DISKUTUESHEM ⬇️⬇️PER ME SHUM KONTAKTO⬇️⬇️ 0682054530
Tiranë 3500.00 Euro €
Shitet fuoristrade Land Rover Freelander 1.8 benzin-gaz 19/07/2019
Shitet fuoristrade Land Rover Freelander 1.8 benzin-gaz
Land Rover Freelander 2000 model sportiv gjysme cabriolet 1700 euro. Motorr 1.8l benzin-gaz, shume ekonomik por motorri ka nje problem qe kushton 500 mij leke te vjetra te rregullohet ne serviset qe ne njohim por juve nqs deshironi mund ta rregulloni ne serviset tuaja. Tel nr 0684365005
Tiranë 1700.00 Euro €
EMERGENCY LOAN OFFER APPLY 19/06/2019
EMERGENCY LOAN OFFER APPLY
Quick Cash Advance. Fast Credit Check. Cash Today. Fast Cash Online low interest rate as low as 2% Financial Cash Available Here Business Personal Cash I'll advise All Cash seeker should contact us Contact Us At : [email protected] whatspp Number +918929490461 Mr Abdullah Ibrahim
Podgorice 90000.00 Euro €
Mercedes-Benz  G 400 CDI 2001 30/05/2019
Mercedes-Benz  G 400 CDI 2001
Mercedes-Benz  G 400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohës brendshme aliazh të lehta. verë rims aliazh të lehta. rim dimrit 232838 km për më shumë saktësi dua që ju të më kontaktoni me e-mail. [email protected] Falemnderit.
Korçë 3000.00 Euro €
Jeep Wrangler 2.5i Sport 1999 25/05/2019
Jeep Wrangler 2.5i Sport 1999
Jeep Wrangler 2.5i Sport, viti 1999, 315 000 km, ngjyrë blu, gearbox manual, drive wheel drive, drive benzinë, numri i vendeve 4, konvertueshme trupit, numri i dyerve 3.
Amerike 3350.00 Euro €
Stop Volkswagen Golf 5 07/05/2019
Stop Volkswagen Golf 5
Stop Volkswagen Golf 5 - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #stop #vw #volkswagen #golf #golf5 #golfv #vwgolf #vwgolf5 #volkswagengolf #volkswagengolf5 #volkswagengolfv
Tiranë 1.00 Euro €
Renault Modus 1.6 BENZINE 2010 ZVICRA AUTOMATIKE 25/04/2019
Renault Modus 1.6 BENZINE 2010 ZVICRA AUTOMATIKE
Renault Modus 1.6 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, KAMJE AUTOMATIKE gjendje perfekte tel 0686241581
Tiranë 3300.00 Euro €
SHITET CHRYSLER SEBRING 2007 MOTOR NAFTE 2.0 25/04/2019
SHITET CHRYSLER SEBRING 2007 MOTOR NAFTE 2.0
MOTOR passati 2.0 NAFTE Common Rail SHUME EKONOMIK. Makina eshte me tapiceri lekure , sedilje me ngrohje , Navigator , Sistem Audio nga Fabrika.
Durrës 3400.00 Euro €
Kamiocine nissan cabstar 20/04/2019
Kamiocine nissan cabstar
Shitet nissan cabstar 120, vit prodhimi 2002, me letra te rregullta shqiptare . Cmimi 12000€ Nr kontakti 0682209885
Tiranë 12000.00 Euro €
Fener Ford Focus - 0683040020 19/04/2019
Fener Ford Focus - 0683040020
Fener Ford Focus - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #servis #fener #fenerford #fenerfocus #fenerfordfocus #ford #focus #fordfocus
Tiranë 1.00 Euro €
Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 16/04/2019
Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020
Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #servis #fener #fenerford #fenerfiesta #fenerfordfiesta #ford #fiesta #fenerfordfiesta
Tiranë 1.00 Euro €
Fener Ford Galaxy. Pjese Këmbimi Geri-Zeni. Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 15/04/2019
Fener Ford Galaxy. Pjese Këmbimi Geri-Zeni. Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020
Fener Ford Galaxy. Pjese Këmbimi Geri-Zeni. Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #fener #fenerford #fenerfordgalaxy #ford #galaxy #fordgalaxy
Tiranë 1.00 Euro €
Chrysler Voyager 13/04/2019
Chrysler Voyager
Chrysler Voyager model Europjan Makine familjare me shtate vende Makina eshte ne gjendje teknike shume te mire Me kualidim dhe taksa te paguara deri ne fund te gushtit(2019) Shitet per aresye emigrimi (deri ne fund te prillit) Cmimi 2000€ i diskutueshem Makina shitet ne Tirane Kontakt: 0676404131
Tiranë 2000.00 Euro €
Shitet Benz Cls, 7500 euro 10/04/2019
Shitet Benz Cls, 7500 euro
Shitet Mercedes Benz Cls 320, nafte, vit prodhimi dhjetor 2006, gjendje shume te mire, 7500 euro ‭+355 69 374 2848‬
Kontrolloni me shitësin
Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 5000 EUROS 26/02/2019
Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 5000 EUROS
Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 2011 vende 20,137500km, manual,2.148 cm³. per me shume saktesi dua qe ju te me kontaktoni me e-mail. [email protected] Plaisinantet te permbahen Falemnderit.
Shkodër falas
shes Sprinter 408 CDI dopjo gome, viti 2005 me letra te pagura deri e Gusht 2019 17/11/2018
shes Sprinter 408 CDI dopjo gome, viti 2005 me letra te pagura deri e Gusht 2019
Ngjyra e bardhe, motorr 220, ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike dhe shum ekonomik. goma hankook, shum pak te konsumuara, mbyllje qendrore me pult, gjatesia e brendshme e karrocerise 4.3 m, lartesia 1.9 m, pesha majtese e furgonit ne dokumenta 2 tone.
Lushnjë falas
Shitet Makine Nissan Primera 3800 Euro 11/10/2018
Shitet Makine Nissan Primera 3800 Euro
Çmimi: 3 800 EUR Viti: 2002 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 120 000 - 129 999 Karburanti: Nafte Targa: Shqiptare Ngjyra: E hirit Komuna: Tirane Struktura e vetures: Prodhuesi: Nissan Modeli: Primera Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja......: Klima Fuqia KW.....
Tiranë falas
Shitet Audi A3 2.0 Nafte 08/10/2018
Shitet Audi A3 2.0 Nafte
Audi a3 Viti prodhimit 2005 Motor 2.0 nafte Makina n gjendje shum te mire e gatshme per cdo lloj prove Goma 100% te reja Letrat te paguara deri ne qershor 2019 Cmimi 3600EUR i diskutushem Cel:0685397687
Vlorë falas
05/10/2018
Makine (TAXI) me Qera DACIA SANDERO 2010
**Jap Makine me Qera (Taxi) Dacia Sandero 2010.** Kambio: manuale,Lloji i Karburantit: Nafte, 5 dyer, Nr.i vendeve 4+1, ngjyra: e verdhe, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, m...
Tiranë falas