Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Makina ne shitje dhe motora

Të gjitha Individ Kompanitë
07/05/2018
Shitet JAGUAR XJ8 4.2 V8 - 13.500 Euro
Ky jaguar me karrocerine ne lege alumini ka nje motor 4200 kubikesh benzine me 295 kuaj fuqi, njohur ndryshe nga shtepia prodhuese edhe si X350, ka nje konsum fort me te mire se modelet paraardhese. Rreth 168 000 Km. Vetura eshte e vitit 2003 prodhuar per tregun amerikan. Cmimi eshte i diskutueshem....
Tiranë falas
30/04/2018
Shitet nje makine e perdorur Renault, familjare, viti i prodhimt 2003
Shitet nje makine e perdorur Renault, familjare, viti i prodhimt 2003. dokumentet te paguara deri ne Gusht 2018, ne kushte te nira teknikke dhe xhenerike. Ngjyra vishnje. Shitet per arsye emigrimi cmimi 2000 euro
Tiranë falas
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 3000EUR 27/04/2018
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 3000EUR
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 3000EUR Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohes brendshme aliazh te lehta. vere rims aliazh te lehta. rim dimrit 232838 km per me shume saktesi dua qe ju te me kontaktoni me e-mail. Falemnderit. [email protected]
Shkodër falas
Mercedes-Benz G 400 CDI 3000EUR 21/04/2018
Mercedes-Benz G 400 CDI 3000EUR
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohes brendshme aliazh te lehta. vere rims aliazh te lehta. rim dimrit 232838 km per me shume saktesi dua qe ju te me kontaktoni me e-mail. Falemnderit [email protected]
Shkodër falas
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 15/04/2018
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001
Mercedes-Benz  G 400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohes brendshme aliazh te lehta. vere rims aliazh te lehta. rim dimrit 232838 km per me shume saktesi dua qe ju te me kontaktoni me e-mail. Falemnderit.
Shkodër falas
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 15/04/2018
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohes brendshme aliazh te lehta. vere rims aliazh te lehta. rim dimrit 232838 km per me shume saktesi dua qe ju te me kontaktoni me e-mail. Falemnderit. [email protected]
Shkodër falas
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 15/04/2018
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001
Mercedes-Benz G 400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohes brendshme aliazh te lehta. vere rims aliazh te lehta. rim dimrit 232838 km per me shume saktesi dua qe ju te me kontaktoni me e-mail. Falemnderit. [email protected]
Shkodër falas
FORD MONDEO 2.0 TDCI 12/04/2018
FORD MONDEO 2.0 TDCI
ford mondeo tdci 2.0 viti 2005 .. full opsion .. me dogan te paguar gjitha sherbimet e bera ... ne gjende te shkelqyer .. e gatshme per cdo lloj prove ... cmimi 3500 euro ... per me shum info kontaktoni 0676386597
Tiranë falas
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike 05/04/2018
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike
Shitet lancia ypsilon nje vit ka qe ka ardhur nga italia 140000 mi km origjinale makina eshe ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike te gjitha sherbimet i ka te bera vaj filtra te sapo ndrruera bateri e re goma 90% te reja gomina te reja rryp motorri i ri kondicioner gjama elektrik me te gji...
Shkodër falas
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike 05/04/2018
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike
Shitet lancia ypsilon nje vit ka qe ka ardhur nga italia 140000 mi km origjinale makina eshe ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike te gjitha sherbimet i ka te bera vaj filtra te sapo ndrruera bateri e re goma 90% te reja gomina te reja rryp motorri i ri kondicioner gjama elektrik me te gji...
Shkodër falas
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike 05/04/2018
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike
Shitet lancia ypsilon nje vit ka qe ka ardhur nga italia 140000 mi km origjinale makina eshe ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike te gjitha sherbimet i ka te bera vaj filtra te sapo ndrruera bateri e re goma 90% te reja gomina te reja rryp motorri i ri kondicioner gjama elektrik me te gji...
Shkodër falas
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike 05/04/2018
Shitet lancia ypsilon shum ekonomike
Shitet lancia ypsilon nje vit ka qe ka ardhur nga italia 140000 mi km origjinale makina eshe ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike te gjitha sherbimet i ka te bera vaj filtra te sapo ndrruera bateri e re goma 90% te reja gomina te reja rryp motorri i ri kondicioner gjama elektrik me te gji...
Shkodër falas
Shitet Golf IV 01/04/2018
Shitet Golf IV
Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. Vaj dhe filtra te sapo nderruara. Makina eshte vit prodhimit 2001, me motor benzine 1.4 .Me letra te prera deri ne shkurt te vitit 2019. Eshte e pajisur me sistem audio seb ashku me vufer. Pasqyra & xhama elektrik, kondicioner, gome rezerve se bash...
Tiranë falas
Shitet Benz E-Class 01/04/2018
Shitet Benz E-Class
Makina eshte vit prodhimi 2004, me fuqi motorrike 320 benzine. Ne gjendje shume te mire. Kamio automatic & tetronic. Sallon lekure te zeze ,sedilje elektrike me komando tek dyert dhe me sistem ngrohje edhe ftohje. Baxha xhami , kompjuter bordi, limitator shpejtesie. Hapje e mbyllje qendrore , di...
Tiranë falas
27/03/2018
Shitet Peugeot 206
Shitet Peugeot 206, viti 2003, 1.4 benzine, 4 dyer, ngjyre blu e erret. Cmimi: 190,000 leke. Nr tel: 0692787567
Tiranë falas
Shitet Golf IV 24/03/2018
Shitet Golf IV
Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. Vaj dhe filtra te sapo nderruara. Makina eshte vit prodhimit 2001, me motor benzine 1.4 .Me letra te prera deri ne shkurt te vitit 2019. Eshte e pajisur me sistem audio seb ashku me vufer. Pasqyra & xhama elektrik, kondicioner, gome rezerve se bash...
Tiranë falas
Shitet Benz E-Class 24/03/2018
Shitet Benz E-Class
Makina eshte vit prodhimi 2004, me fuqi motorrike 320 benzine. Ne gjendje shume te mire. Kamio automatic & tetronic. Sallon lekure te zeze ,sedilje elektrike me komando tek dyert dhe me sistem ngrohje edhe ftohje. Baxha xhami , kompjuter bordi, limitator shpejtesie. Hapje e mbyllje qendrore , di...
Tiranë falas
shes makine BMV x 3 15/03/2018
shes makine BMV x 3
BMW X3 4X4 2,0 180 ps / kuajfuqi Turbo diezel Viti prodhimit 2008-2009 170000km Automat Ngjyra blu 5.6 L per 100 km 6,5 normal vozitje 7;4 rug lokale Ganxh qe cmontohet Goma 20 Prodhim Skandinav me izolim kunder ndryshkut krypes dhe ujit Makina ka kilometea te sakta dhe eshte mirbajtur dhe serviset ...
Durrës falas
07/03/2018
MAKINE TE LIRE
JAM NE KERKIM TE NJE MAKINE ME CMIM TE LIRE, AUTOMATIKE, NAFTE E PERSHTATSHME PER FEMRA. LINI NUMRIN E KONTAKTIT DHE TE DHENAT NE MODUL.
Tiranë falas
Shitet A class Elegance 140 Benzine 2200 EURO 03/03/2018
Shitet A class Elegance 140 Benzine 2200 EURO
Shes A clas Elegance 140 benzine , kambio manuale 6 marshe , me kondicioner ,xhama elektrike pasqyra elektrike , tapiceri cope shume e paster dhe e mirembajtur. Makina ka 17500 mije KM viti prodhimit 2002. Nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi ne gjendje perfekte me targa dhe dokumenta te paguara de...
Tiranë falas
Shitet Mercedes Benz C class 02/03/2018
Shitet Mercedes Benz C class
Shitet Mercedes Benz C class viti 2004, 4000 euro! 0693742848
Tiranë falas
Shitet Benz Cls 320 02/03/2018
Shitet Benz Cls 320
Shitet Mercedes Benz Cls 320, ne gjendje te shkelqyer. 10 mije euro I diskutueshem 0693742848
Tiranë falas
25/02/2018
Shitet Peugeot 206
Shitet Peugeot 206, viti 2003, 1.4 benzine, 4 dyer, ngjyre blu. Cmimi: 150,000 leke. Nr tel: 0692787567
Tiranë falas
shes opel zafira 15/02/2018
shes opel zafira
shes opel zafira 2.0 kamjo manuale 6+1 me dokumenta te paguara deri me 15 shkurt 2019 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Shitet per arsye mosperdorimi.
Tiranë falas