Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Makina ne shitje dhe motora

Të gjitha Individ Kompanitë
16/05/2017
Okazion Mercedes 220, 3700
Shitet Mercedes, viti 2001 ne pronesi institucioni, 3700 euro, automatik, shume ekonomik dhe i rehatshem per rruge te gjata 6lt/ 100 km, gri met., ne gjendje te mire dhe pune. Cmim i negociushem.
Durrës falas
15/05/2017
Vlorë falas
SHITET NGA PRONARI FUORISTRADE LLUKSOZE CADILLAC SRX 3.6 V6 4X4 OSE KEMBEHET ME PRONE TE PALUAJTSHME 09/05/2017
SHITET NGA PRONARI FUORISTRADE LLUKSOZE CADILLAC SRX 3.6 V6 4X4 OSE KEMBEHET ME PRONE TE PALUAJTSHME
Shitet nga pronar shqiptar foristrade Cadillac SRX 3.6 V6 AWD Sport Luxury (Automatic) Benzin-Gaz Full Extra 4X4 me dokumenta te rregullt hungarez, liber sherbimesh, celesa. Shkembimi me apartament ose dyqan te ri ne qender te Tiranes eshte i mundshem, diferenca e cmimit paguhet plus ne euro cash si...
Tiranë falas
Volkswagen Golf 5 08/05/2017
Volkswagen Golf 5
Volkswagen Golf 5 fsi viti 2005, motorr benzine 1.4, kamio manuale, 3 porta, kondicioner, Blu 70000km, 5500 euro
Tiranë falas
Shes antene vinxhi modeli PALFINGER 2 zgjatje hidraulike 26/04/2017
Shes antene vinxhi modeli PALFINGER 2 zgjatje hidraulike
Shesim nje antene vinxhi PALFINGER me 2 zgjatje hidraulike per nje gjatesi 7.30 metra. Gjendja eshte si e re e perdorur pak. per informacion kontaktoni ne +39 06 9091374 ose ne +39 329 5476490. E-mail [email protected]
Tiranë falas
Shitet motorr invalidi 26/04/2017
Shitet motorr invalidi
Shitet motorr Invalidi ne gjendje shume te mire.Ardhur nga Gjermania. Cmimi: 1500euro. Mobile:0684279668
Tiranë falas
Ford Focus 1.9 TDCI kambio manuale, nafte, ngjyre... 25/04/2017
Ford Focus 1.9 TDCI kambio manuale, nafte, ngjyre...
Ford Focus 1.9 TDCI kambio manuale, nafte, ngjyre e zeze, viti 2006, 157000 km. Airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, abs, disqe alumini
Tiranë falas
17/04/2017
Shes Makinen Passat TDI 1.9 viti 1998 ne gjendje te rregullt vetem per Demolim
Shes Makinen Passat TDI 1.9 viti 1998 ne gjendje te rregullt vetem per Demolim per pjes jo per ta perkthyer pasi makina eshte me tabela te italis. Makina punon si ore zvicerrane ka te kaluara 350000 km. Makina gjindet ne fshatin Bllace (komuna e Suharekes) cmimi eshte 1000 EUR euro. Mund ta shihni e...
Suhareke falas
Shes Fabia Skoda 14/04/2017
Shes Fabia Skoda
Shes fabia skoda ne gjendje shume te mire motorike, vitit prodhimit 2008, benz 1.4, me dokumeta deri ne shkurt 2018
Gjakove falas
Shes Fabia Skoda 14/04/2017
Shes Fabia Skoda
Fabia eshte ne gjendje shume te mire motorike,e regjistruar deri ne shkurt 2018, eshte benz 1.4 ne targa AA, ka klimen,airbag etj.
Gjakove falas
14/04/2017
Shes Ford Mondeo
Shes nje makine , viti 1997 , nafte , Ford Mondeo .Letra te rregullta, makina eshte ne gjendje pune. Makine me bagazh te madhe .Shitet sepse mora makine tjeter, Çmimi : 1200 Euro (lek 1500000)
Elbasan falas
Benz C220 CDI 13/04/2017
Benz C220 CDI
Makina eshte ne gjendje shume te mire.Dokumentat i ka te gjitha te rregullta ,te paguara.Sherbimet te bera plotesishte.Shitet per arsye sepse kam blere makin tjeter.Çmimi 2.200 Euro.
Tiranë falas
Shes Mitsubishi Carisma 10/04/2017
Shes Mitsubishi Carisma
Shes Mitsubishi Carisma, viti 2000, te gjitha te paguara, me targa shqiptare. 1400 Euro Nr.Cel: 0696169324
Tiranë falas
Shes Fiat Panda 10/04/2017
Shes Fiat Panda
Shes Fiat Panda, benzin + gaz, te gjitha te paguara, me targa shqiptare. Nr. Cel: 0696169324
Tiranë falas
Shitet Volkswagen Caddy 2004 09/04/2017
Shitet Volkswagen Caddy 2004
Shitet makina, e sapo ardhur nga Gjermania, me marshe,diesel ne gjendje shume te mire. Ka nje defekt xhamin mbrapa te thyer. Per informacione te metejshme telefononi ne 0692030144.Cmimi 3800 EUR.
Tiranë falas
Benz CL600 AMG 27/03/2017
Benz CL600 AMG
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Opsionet: Full option, sallon lekure, elektrike,ngrohje,ftohje,memorje, disqe alumini,dopjo xham,drita kseno, sensor parkimi,navigator,bagazhier,komando ne timon,timon druri,perde elektrike,klima bizonale,pasqyre me palosje,sensor dritas...
Tiranë falas
Benz CL600 AMG 27/03/2017
Benz CL600 AMG
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Opsionet: Full option, sallon lekure, elektrike,ngrohje,ftohje,memorje, disqe alumini,dopjo xham,drita kseno, sensor parkimi,navigator,bagazhier,komando ne timon,timon druri,perde elektrike,klima bizonale,pasqyre me palosje,sensor dritas...
Tiranë falas
Mercedes Benz CL 600 AMG 27/03/2017
Mercedes Benz CL 600 AMG
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Opsionet: Full option, sallon lekure, elektrike,ngrohje,ftohje,memorje, disqe alumini,dopjo xham,drita kseno, sensor parkimi,navigator,bagazhier,komando ne timon,timon druri,perde elektrike,klima bizonale,pasqyre me palosje,sensor dritas...
Tiranë falas
Renault Clio 1,2 benzine 2005 23/03/2017
Renault Clio 1,2 benzine 2005
Renault Clio 1.2 benzine, manuale, viti 2005, 180,000 km, gjendje optimale. Sherbimet te kryera cdo vit. Nr.cel + 355693768166 Crimi 2100 euro
Tiranë falas
Shes Mercedes-Benz viti 2000 20/03/2017
Shes Mercedes-Benz viti 2000
Shes Mercedes-Benz te vitit 2000. Makina eshte ne gjendje shume te mire, me sherbime te bera rregullisht, me ajer te kondicionuar dhe mjaft ekonomike. Madhesia e motorit eshte 2000 kubike. Çmimi: 2900 Euro Per cdo pyetje mund te telefononi ne 06820 93 661
Tiranë falas