Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Makina ne shitje dhe motora

Të gjitha Individ Kompanitë
OKAZION 01/01/2017
OKAZION
Shitet ose nderrohet cls 320 nafte.Viti 2007,ne gjendje super te mire,e mirembajtur. Full option me gjithe Sherbimet e kryera,187.00 km origjinale.Çmimi 13.800EUR i diskutueshem. Kontakt vetem bleres serioze: 0675598185
Tiranë falas
BMW 318 NE SHITJE. 30/12/2016
BMW 318 NE SHITJE.
Ofroj per shitje nje makine tip BMW 318, prodhuar ne fund te vitit 2008, ka nje motor nafte 1.9 dhe ka gjithsej 120.000 Km te bera. Eshte e pajisur me marsha manuale, sedilje lekure, kondicioner. Makina eshte blere kohet e fundit ne Belgjike,ne nje koncesionar ku eshte kontrolluar imtesisht. Makina ...
Shkodër falas
Okazion 25/12/2016
Okazion
Makina eshte ne gjendje perfekte ne cdo aspekt te mundshem.Prodhuar ne dhjetor te 2008,nxjerre ne qarkullim ne 2012.Motorri 2.4 benzine, kamjo automatike tiptronic.Me impjant gazi te sapo montuar(atiker), me goma te reja 95%.. Pasqyra elektrike ,Bluetooth.Me letra te paguara deri ne nentor te 2017. ...
Tiranë falas
23/12/2016
Okazion
Shitet Wolkswagen Passat 1.9, nafte, vitit 1997, TDI me I te kuqe, me dokumente deri ne tetor 2017, me kondicioner dhe sedilje me ngrohje. Cmimi 2000 euro. Cel. 0694104001
Shkodër falas
21/12/2016
Shes mitsubish pajero
Shes mitsubish pajero 2004 me nafte 2800 kubik me xhama e pasqyra elektrike me kamio automatike plus 3 marshe 4x4 me dy leva me kondicioner klima me buton ngritje amortizatoresh me buton per shtim fuqie motorrike me airbeg sensor parkimi me camer me 2 dyer me dokumenta shqiptare deri ne gusht 2017 t...
Tiranë falas
www.dyrrota.al 16/12/2016
www.dyrrota.al
[www.dyrrota.al][1] - "Platforma e pare shqiptare per shit-blerje bicikletash, aksesoresh e pjesesh te ndryshme per bicikleta." Reklamoni, shisni dhe gjeni dyrrotakun tuaj mjaft thjesht, ne menyre te sigurt dhe sigurisht FALAS! ..ne nje faqe te vetme ku mblidhen te gjithe te apasionuarit p...
Tiranë falas
15/12/2016
shes makinen passat
shes makinen Passat viti 1998 veq sa ka ardh nga zvicra shume rujtur qmimi 1350 ero
Tiranë falas
SHITET Volkswagen Golf 5 Sportline 1.9 TDI 15/12/2016
SHITET Volkswagen Golf 5 Sportline 1.9 TDI
SHITET:VOLKSWAGEN GOLF 5 SPORTLINE 1.9 TDI .MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE DHE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA KOHET E FUNDIT .MAKINA KA TAPICERI LEKURE , KONDICIONER ELEKTRONIK , SENSOR BORE, NAVIGATOR ORIGJINAL"VOLKSWAGEN" VIT PRODHIM 2012,DISQE ALUMINI 18 ORIGJINALE VOLKSWAG...
Shkodër falas
OKAZION 12/12/2016
OKAZION
Shitet ose nderrohet BMW seria 7,730 lungo,motori 300 NAFTE. Viti I prodhimit fundi I 2010,dal me qarkullim me 2012,109.00 km Origjinale.Letrat te prera deri me tetor 2017.Me dy celesa,SUPER FULL. E gatshme per cdo prove.Kontakt vetem bleres serioz.19000 EUR I diskutueshem,me nderrim ka cmim tjeter....
Tiranë falas
Shes range rover sport hse 11/12/2016
Shes range rover sport hse
Okaziooon range rover sport 2.7 hse fulll opsion perfekte dhe shume e bukur vaj filtra nderuar me dokumentacion te rregullt okaziooon tel 0693522505
Elbasan falas
OKAZION 08/12/2016
OKAZION
Shitet ose nderrohet BMW seria 7,730 lungo,motori 300 NAFTE. Viti I prodhimit fundi I 2010,dal me qarkullim me 2012,109.00 km Origjinale.Letrat te prera deri me tetor 2017.Me dy celesa,SUPER FULL. E gatshme per cdo prove.Kontakt vetem bleres serioz.22.000EUR I diskutueshem. Nr kontakti: 0675598185.
Tiranë falas