Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vetura,gjejmakina

Të gjitha Individ Kompanitë
Goma dhe Disqe 15/01/2020
Goma dhe Disqe
Shiten gomat bashkë me disqet Disqet jane nr 16" Gomat janë nr 205/55/16 pothuajse të papërdorura jane te pershtatshme per Golf 4, Golf 5, Golf 6, Passat, Jetta dhe c'do lloj Volkswagen. Cmimi 38.000 lekë Cel: 069 644 78 99
Tiranë 38000.00 Lek
Renault RX4 limited Edition 2002 22/12/2019
Renault RX4 limited Edition 2002
Shitet Renault RX4 në gjendje shumë të mirë. Makina ofron kënaqësinë e fuoristradës shoqëruar me konsumin e ulët të një veture.
Tiranë 3.00 Euro €
16/12/2019
Shitet Mercedes Benz B Class
Shitet Makine Mercedes Benz B Class 170. Automatike, Benzine/Gas, vite prodhimi 2006. Impianti i gazit brenda garancise, dokumentat e makines te paguara deri ne 11/2020.
Tiranë 6.00 Euro €
Neatly Used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport Roof 13/12/2019
Neatly Used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport Roof
I want to sell my neatly used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport Roof, in good and perfect shape for $8,000 USD. Kindly contact me by email if interested ( [email protected] )
Elbasan 7270.00 Euro €
BMW 328 gaz/benzine 2009 02/12/2019
BMW 328 gaz/benzine 2009
BMW 328i 2009 Makina ne super gjendje. Viti i prodhimit 2009 -Motor 2800 -175.000 KM ORIGJINALE -Karburanti Benzin + Gaz -Impianti i marker Stag -Montuar te “Eltoni Auto Gaz” -Impianri i vleres 1000€ aktualisht zoteron 2 vite garanci -Kapacitieti i impiantit 80L -Xhama elektrik -Ekran navigatori -Se...
Tiranë 3800.00 Euro €
SHITET BENZ CLS, 3500 EURO 30/11/2019
SHITET BENZ CLS, 3500 EURO
Shitet Mercedes Benz Cls 320, nafte, vit prodhimi dhjetor 2006, gjendje shume te mire, 3500 euro 0688277451
Tiranë 3500.00 Euro €
30/11/2019
SHES MAKIN ...RENO -SHENIK...VITI 2006...MOTORR 1.9...ME NAFT...MANUALE...ME DISQE ALUMINI...KONDICIONER KLIMA...I SAPO ARDHUR NGA ITALIA...ME DOGAN TË PAGUAR....ÇMIMI 1800€
Tiranë 1800.00 Euro €
Bmw 320D 15/11/2019
Bmw 320D
Shitet bmw 320 d seria 3.viti 2007 6+R MARSHA .e sapo ardhur nga italia me letra deri ne shtator 2020.makina esht e gateshme per cfar do lloj prove nga ana juaj.me te gjitha sherbimet e bera.0693637852
Fier 6500.00 Euro €
AUDI A8 6.3 W12 L 10/11/2019
AUDI A8 6.3 W12 L
+355698471216 Ne gjendje te re, 60mij km te kaluara e sapo ardhur nga zvicra, me 3 televizor, tapiceri lekure origjinale full opcion e pershtatshme per njerez qe e duan luksin. Teper luksoze dhe komode per cdo biznesmen zonja/zoterinj, qe voziten me shofer. Nje makine teper komode. E gatshme per cdo...
Te gjitha qytetet 55000.00 Euro €
Fiat punto 10/11/2019
Fiat punto
Shitet fiat punto 1.2 benxin sport 16 vl.makina esht me 6+1marsha e erdhur nga italia.e gateshme per cfar do lloj prove nga ana juaj .me letra deri ne shtator 2020
Fier 1600.00 Euro €
15/09/2019
Opel Zafira 2.0 Benzin
Shed veturen Opel Zafira 2.0 Nafte me shtate ulese ne gjendje te rregullt. Viti 2004 Nuk ka korozion Viber +358504920288
Gjakove 3300.00 Euro €
Pegueot 206 26/08/2019
Pegueot 206
Benzine/gaz 1.2 2 vjet garanci gazi makina ne gjendje te mire dhe e mbajtur ne nje dore
Kontrolloni me shitësin
Shitet ML 270 06/08/2019
Shitet ML 270
MERCEDES-BENZ ML ME TIMON ANGLEZ\NE KRAH TE KUNDERT CMIMI 3500 EURO , I DISKUTUESHEM ⬇️⬇️PER ME SHUM KONTAKTO⬇️⬇️ 0682054530
Tiranë 3500.00 Euro €
Shitet fuoristrade Land Rover Freelander 1.8 benzin-gaz 19/07/2019
Shitet fuoristrade Land Rover Freelander 1.8 benzin-gaz
Land Rover Freelander 2000 model sportiv gjysme cabriolet 1700 euro. Motorr 1.8l benzin-gaz, shume ekonomik por motorri ka nje problem qe kushton 500 mij leke te vjetra te rregullohet ne serviset qe ne njohim por juve nqs deshironi mund ta rregulloni ne serviset tuaja. Tel nr 0684365005
Tiranë 1700.00 Euro €
Mercedes-Benz  G 400 CDI 2001 30/05/2019
Mercedes-Benz  G 400 CDI 2001
Mercedes-Benz  G 400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohës brendshme aliazh të lehta. verë rims aliazh të lehta. rim dimrit 232838 km për më shumë saktësi dua që ju të më kontaktoni me e-mail. [email protected] Falemnderit.
Korçë 3000.00 Euro €
Jeep Wrangler 2.5i Sport 1999 25/05/2019
Jeep Wrangler 2.5i Sport 1999
Jeep Wrangler 2.5i Sport, viti 1999, 315 000 km, ngjyrë blu, gearbox manual, drive wheel drive, drive benzinë, numri i vendeve 4, konvertueshme trupit, numri i dyerve 3.
Amerike 3350.00 Euro €
Renault Modus 1.6 BENZINE 2010 ZVICRA AUTOMATIKE 25/04/2019
Renault Modus 1.6 BENZINE 2010 ZVICRA AUTOMATIKE
Renault Modus 1.6 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, KAMJE AUTOMATIKE gjendje perfekte tel 0686241581
Tiranë 3300.00 Euro €
SHITET CHRYSLER SEBRING 2007 MOTOR NAFTE 2.0 25/04/2019
SHITET CHRYSLER SEBRING 2007 MOTOR NAFTE 2.0
MOTOR passati 2.0 NAFTE Common Rail SHUME EKONOMIK. Makina eshte me tapiceri lekure , sedilje me ngrohje , Navigator , Sistem Audio nga Fabrika.
Durrës 3400.00 Euro €
Chrysler Voyager 13/04/2019
Chrysler Voyager
Chrysler Voyager model Europjan Makine familjare me shtate vende Makina eshte ne gjendje teknike shume te mire Me kualidim dhe taksa te paguara deri ne fund te gushtit(2019) Shitet per aresye emigrimi (deri ne fund te prillit) Cmimi 2000€ i diskutueshem Makina shitet ne Tirane Kontakt: 0676404131
Tiranë 2000.00 Euro €
Shitet Benz Cls, 7500 euro 10/04/2019
Shitet Benz Cls, 7500 euro
Shitet Mercedes Benz Cls 320, nafte, vit prodhimi dhjetor 2006, gjendje shume te mire, 7500 euro ‭+355 69 374 2848‬
Kontrolloni me shitësin
Shitet Makine Nissan Primera 3800 Euro 11/10/2018
Shitet Makine Nissan Primera 3800 Euro
Çmimi: 3 800 EUR Viti: 2002 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 120 000 - 129 999 Karburanti: Nafte Targa: Shqiptare Ngjyra: E hirit Komuna: Tirane Struktura e vetures: Prodhuesi: Nissan Modeli: Primera Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja......: Klima Fuqia KW.....
Tiranë falas
Shitet Audi A3 2.0 Nafte 08/10/2018
Shitet Audi A3 2.0 Nafte
Audi a3 Viti prodhimit 2005 Motor 2.0 nafte Makina n gjendje shum te mire e gatshme per cdo lloj prove Goma 100% te reja Letrat te paguara deri ne qershor 2019 Cmimi 3600EUR i diskutushem Cel:0685397687
Vlorë falas
05/10/2018
Makine (TAXI) me Qera DACIA SANDERO 2010
**Jap Makine me Qera (Taxi) Dacia Sandero 2010.** Kambio: manuale,Lloji i Karburantit: Nafte, 5 dyer, Nr.i vendeve 4+1, ngjyra: e verdhe, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, m...
Tiranë falas
08/09/2018
makine ford diesel 1998
shes makine ford diesel 1999 me letra carkullimi te rregull te pagueme deri ne shkurt deri me 02/2019. mund te na kontatojne vetem personat e interesuar . cmimi shum i arsyeshem EURuro 750
Tiranë falas