Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kamjone

Të gjitha Individ Kompanitë
Fiat 124 Spider 1975 25/09/2019
Fiat 124 Spider 1975
Fiat 124 Spider 1975 Marka: Fiat Modeli: Merimangë Trupi: Coupe Cabriolet Viti: 1975 Energjia: Thelbi Kilometri: 299000 Rasti: Manual Ngjyra e brendshme Ngjyra e jashtme: E bardha
Gjilan 1000.00 Euro €
Kamiocine nissan cabstar 20/04/2019
Kamiocine nissan cabstar
Shitet nissan cabstar 120, vit prodhimi 2002, me letra te rregullta shqiptare . Cmimi 12000€ Nr kontakti 0682209885
Tiranë 12000.00 Euro €
shes Sprinter 408 CDI dopjo gome, viti 2005 me letra te pagura deri e Gusht 2019 17/11/2018
shes Sprinter 408 CDI dopjo gome, viti 2005 me letra te pagura deri e Gusht 2019
Ngjyra e bardhe, motorr 220, ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike dhe shum ekonomik. goma hankook, shum pak te konsumuara, mbyllje qendrore me pult, gjatesia e brendshme e karrocerise 4.3 m, lartesia 1.9 m, pesha majtese e furgonit ne dokumenta 2 tone.
Lushnjë falas
Mercedes-Benz Sprinter 313CDI 2000EUR 16/12/2017
Mercedes-Benz Sprinter 313CDI 2000EUR
Mercedes-Benz Sprinter 313CDI 2010, 55,000 km 129CV 2143cm vere Alloy Wheels qendror xhamiat kontrolluar elektrik Pasqyre elektrike Vende te ndezur Timon hidraulik Airbag perpara sistem stereo Kllapa varur, goditje fikse frenat ABS terheqje
Shkodër falas
Traktor Landini Landpower 125 18/08/2017
Traktor Landini Landpower 125
Marke: Landini Modeli: Landpower 125 Viti i regjistrimit: 2006 Cilindra6: Cilindra Fuqia e motorit: 86.1 kW Orari i perdorimit: 2110 h Zhvendosja e motorit: 6728 cm3 Vleresimi i pergjithshem: (1-5) Shpejtesia maksimale: 40 km / h options Front PTO, shtojcen e perparme, ajer te kondicionuar
Tropojë falas
iveco daily 35c12 12/08/2017
iveco daily 35c12
Iveco Daily 35C12 VR Viti: 2007   moteur Yield: 120 hp peshe brut: 2790 kg Ngjyra: Minimum Mileage: 103156 per me shume saktesi dua qe ju te me kontaktoni me e-mail. Falemnderit.
Shkodër falas