Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Motocikleta ,skuter

Të gjitha Individ Kompanitë
04/08/2018
MOTOR YAMAHA DRANG STAR 650 CC
SHITET MOTOR Yamaha Drang Star 650 cc viti 2001 58 000 km
falas
Quad SMC RAM 300 19/10/2017
Quad SMC RAM 300
Quad SMC RAM 300 per shitje. Goma para te reja, pershpejtues dhe alternator i ri. Nuk ka probleme mekanike. NPA: 3654 Ngjyra: Bardhe Kilometra: 5000 - 9999 Viti: 2012
Korçë falas
Shitet motorr invalidi 26/04/2017
Shitet motorr invalidi
Shitet motorr Invalidi ne gjendje shume te mire.Ardhur nga Gjermania. Cmimi: 1500euro. Mobile:0684279668
Tiranë falas