Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Sherbime

Të gjitha Individ Kompanitë
13/08/2019
Vajze per masazhe
Kerkoj 1 vajze per masazhe dhe estetise ne shtepi.. max 2 here ne jave. [email protected]
Kontrolloni me shitësin
05/08/2019
Kerkoj magjistar
Per rregullim problem familjar kerkoj magjistar me eksperienc se pari të bisedojm ne Fb gjyshi ido gjyshen. Vetem ata qe kan eksperienc psikologjijr
Kontrolloni me shitësin
KONDICIONER Shitje, Montim, Servis 02/08/2019
KONDICIONER Shitje, Montim, Servis
Ermali klima- ju ofron kondicioner me cilësinë më të mirë në treg Teknologjia Japoneze "Mitsubishi Electric" SHITJE, MONTIM, SERVIS. Ermali Klima- Vapa dhe i Ftohti nuk ndihen :) (Nr kontakti 069 43 31 693)
Berat Kontrolloni me shitësin
30/07/2019
Kerkoj magjistar
Per zgjidhje problemin familjar kerkoj nje magjistar korrekt dhe fuqiplot
Gjakove Kontrolloni me shitësin
Sherbime Psikologjike -Hap pas Hapi- Berat 28/07/2019
Sherbime Psikologjike -Hap pas Hapi- Berat
Për të gjithë dashamirësit e psikologjisë, për të gjithë ata që duan të ndajnë një problem personal, familjar dhe shoqëror. Për të gjithë ata që kërkojnë këndveshtrim të ri mbi jetën e tyre ose do i'u duhet të pajtohen me faktin e të pa ndryshueshmes........Sherbimet kryhen ne zyre komode dhe ne kon...
Berat 1000.00 Lek
27/07/2019
Per gruan time
Psikolog seksual apo masazhere trupi per info ketu permes shkrimeve pastaj nese kjo vendos ju therras tel
Gjakove Kontrolloni me shitësin
RIPARIME VAVIGATOR 24/07/2019
RIPARIME VAVIGATOR
RIPAROJME NAVI RADIO BMW CCC CIC ME SUPER CMIMI DHE 1 VIT GARANCI. PER CDO INFORMACION NA KONTAKTONI. ADRESA :SHQIPERI DURRES
Durrës Kontrolloni me shitësin
20/07/2019
Duakeshillaper gruan
Per keshilla me jepni Fb ose nr tuaj
Kontrolloni me shitësin
10/07/2019
Iqos 2.4
Shitet Iqos 2.4 jo më shumë se 1 muaj i përdor me çmim të arsyeshëm Për më shumë informacion tel 0682807666
Tiranë 6500.00 Lek
23/06/2019
Kerkojme Babysitter per djalin France
Kerkojme Babysitter per djalin. Per cdo info mos hezitoni te na kontaktoni . 00 33 7 53 80 16 19 Per ne France Faleminderit
France 800.00 Euro €
A jeni një biznesmen apo një grua? 22/06/2019
A jeni një biznesmen apo një grua?
A jeni një biznesmen apo një grua? A jeni një biznesmen apo një grua? Zgjidhja e problemeve tuaja A jeni një biznesmen apo një grua? A keni nevojë për para për të filluar biznesin tuaj? A jeni një biznesmen apo një grua? Email: ednarmillagros32gmil.com WhatsApp: 1 (510) 253-0733
Angli 1000.00 Euro €
19/06/2019
SHERBIME MIREMBAJTJE
Ofroj sherbim mirembajtje fotokopje-printera tip xerox dhe ricoh . Per pjese i porosisim jashte.
Tiranë 1000.00 Lek
Kosovo Detective 18/06/2019
Kosovo Detective
Hetues Privat / Detektiv Privat
Zvicer Kontrolloni me shitësin
Ne jemi institucion financiar që zgjidh 30/05/2019
Ne jemi institucion financiar që zgjidh
Ne jemi institucion financiar që zgjidh të gjitha problemet tuaja të personit financiar ose kompanisë prej 5000 euro deri në 4.000.000 euro me 2%, investime për projektin tuaj: [email protected] ose whatsapp: +33644668029
Vlorë Kontrolloni me shitësin
SERVIZIO SERIA E SICURO 15/05/2019
SERVIZIO SERIA E SICURO
Avete ora la soluzione a tutti i vostri problemi.Sono un privato , assegno a breve e a lungo termine, andando dal cinque eur a cinque milioni eur con una durata di rimborso molto accessibile. Presento offerte di soldi a tutti i bisognosi ad un tasso d'interesse del 2%. E MAIL: [email protected]
Itali 50.00 Euro €
finansiranje i investicije 06/05/2019
finansiranje i investicije
I japin ndihme te garantuara per organizatat serioze te interesuara te biznesit dhe individeve ne nje te ulet kontakt te normes se interesit tani email:[email protected] Whatsapp: +355688628618
Peje 10.00 Euro €
AUREOLA OFRON KURSE PROFESIONALE PЁR STILIM DHE RROBAQEPSI 05/05/2019
AUREOLA OFRON KURSE PROFESIONALE PЁR STILIM DHE RROBAQEPSI
Filluan regjistrimet për kurse rrobaqepsie në organizatën Aureola. Për informacion të detajuar dërgoni e-mail tek [email protected] ose kontaktoni në Celular: 044 502 578 ose 044 282 981 Ju Falenderojmë!
Prishtine 200.00 Euro €
Ndërtimtari (Gjermani) 26/04/2019
Ndërtimtari (Gjermani)
Ndërtimtari (Gjermani) Gjermania ka nevojë për puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është në sektorin e ndërtimtarisë . Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit :049714888, 049705888, 049714999 , 049745999, 049762666, 049710505 ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected]
Prishtine falas
Ndertimtari-Murator (Gjermani) 25/04/2019
Ndertimtari-Murator (Gjermani)
Murator (Gjermani) Detyrat dhe Pergjegjesite : • Performimi i detyrave të muratorit neper tunelet e ndryshme • Performimi i ketyre detyrave të punes ne ndertimet e reja • Sherbimi ndaj klienteve tane • Detyra të tjera qe pershtaten me natyren e punes Eksperiencat : • Edukim ne fushen e ndertimtarise...
Prishtine falas
Oferta e parave mes individit në 72 h 23/04/2019
Oferta e parave mes individit në 72 h
Unë ofroj kredi të veçantë të 5000 € 40.000.000 € për të gjithë në gjendje të paguajë me interes unë kam një lloj i rrallë i 2% shuma .Nous të individëve që ofron kredi në mes të individëve të rënda të cilët kanë nevojë për bizneset e vogla, investimet personale për vetëm 2% deri në 5% interes në va...
France 8000000.00 Euro €
22/04/2019
Oferta Speciale e Kredive të shpejta dhe të besueshme mes privatëve në 48H
Oferta Speciale e Kredive të shpejta dhe të besueshme mes privatëve në 48H A po mendoni për marrjen e një kredie? A jeni refuzuar nga banka juaj? A keni nevojë për të marrë hua, por nuk jeni shumë të sigurt se ku duhet të shkoni për të marrë paratë që ju nevojiten? Një vend i mirë për të filluar kër...
Itali 8000000.00 Euro €
OFROJ KREDI E FINANCIMI GARANTUAR 100% PA ASNJË PROBLEM 22/04/2019
OFROJ KREDI E FINANCIMI GARANTUAR 100% PA ASNJË PROBLEM
OFROJ KREDI E FINANCIMI GARANTUAR 100% PA ASNJË PROBLEM Une jam nje investitor privat dhe ofroj perparime ne te holla per te gjithe, te cilet kane sjellje te mira dhe jane ne gjendje nje pjese prej 2% dhe nje kohezgjatje prej 1 deri ne 30 vjet, ne varesi te shumes se kerkuar. Une dua te ndihmoj vete...
Istog (Burimi) 8000000.00 Euro €
AMBIENT PER DYQAN. 18/04/2019
AMBIENT PER DYQAN.
Rezervo ambient per dyqan oer vetem 1200 eu/m2. EURO 3D eshte ne ndertim e siper te objektit 5,6 katesh ne Selite,rruga Hasan Vogli.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
08/03/2019
CAustomer Services Rep for good work 38
*Answer incoming calls outgoing calls from customers needing assistance in a variety of areas.*Fulfill customer service functions .*Answer questions, give explanation, and solve problems for customers.*Complete special projects as assigned. Contact: 480-922-0415
Shkodër falas