Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Sherbime

Të gjitha Individ Kompanitë
31/03/2021
kerkoj nje vajz per sex me pages
kerkoj Femer deri 30 vjeqare me pages e cila duhet te jet sekrete sidhe e paster . per te tjerat flasim
Prishtine Kontrolloni me shitësin
Përkthime Zyrtare Spanjisht/Shqip dhe Shqip/Spanjisht 07/03/2021
Përkthime Zyrtare Spanjisht/Shqip dhe Shqip/Spanjisht
Përkthime Zyrtare të Gjuhës Spanjolle 00355698788899
Kontrolloni me shitësin
Joining Free - Call Me 09520484658 Available Gigolo Job in Delhi NCR Gurgaon 28/02/2021
Joining Free - Call Me 09520484658 Available Gigolo Job in Delhi NCR Gurgaon
Hello Guys, Are you looking for Gigolo Jobs in Delhi NCR Gurgaon? Gigolo Clubs have high-class gigolo service in Delhi NCR. If you want to choose Gigolo Jobs for in Gurgaon, then you have an high profile clients in this area of entire Gurugram/Gurgaon. Enjoy the finest moment in South Delhi Gigolos ...
Dardana 15000.00 Euro €
13/02/2021
Masazh vetem per goca dhe mamusha
Masazh vetem per goca dhe mamusha 18+ der 55 vjeq Gjdo gje sekret do jeni te rahatshum ne gjdo aspekt ju mirpresim Viber +38349122915 Whatsapp +38349122915
Prishtine Kontrolloni me shitësin
12/02/2021
Shiten te gjitha
shiten . Rtsh tvbt2 . bllok ushqimi per pc . fisha konvertues lan . hardisk . ram . fish per lidhje paisjesh tring ose modemi . fish per ndjezen e pc . fish hdmi1.
Tiranë 4000.00 Lek
09/02/2021
Yi
Jam tras tiran kam vente jam super seks me merni tel ose ucap 0682821630
Tiranë 50.00 Lek
09/02/2021
50
Jam tras Tiran jam 20 vjec kam vent jam me gjoks kush do te kontaktoj Mari tel 0682821630 ose ne ucap
Tiranë 50.00 Lek
Sherbime te Detektivit Privat 09/02/2021
Sherbime te Detektivit Privat
Ofrojme sherbime profesionale dhe kofidenciale te hetimit privat, per klientet: Ne ofrojme nje numer te madh sherbimesh te investigimit privat ne vende te ndryshme duke perfshire edhe Kosoven dhe Shqiperine sipas kerkesave te klienteve. Per tu informuar me shume lidhur me kerkesen tuaj, jeni te mirp...
500.00 Euro €
09/10/2020
Toni
Pershendetje po le numrin tim ketu per ndonje vajze ndonje mami ose cifte sekret gjithcka
Kontrolloni me shitësin
28/09/2020
Bejme lyerje ne Tirane
Bejme lyerje te apartamenteve e ambjenteve te ndryshme, me cilesi te larte dhe me cmimin me te ulet, ne Tirane. Cel 0688798068
Tiranë falas
21/08/2020
Kerkoj seksolog
Kerkoj seksolog per spjegime seksi qe Nuk kemi knaqesi seksi me gruan, ndoshta mosha e vjeter qe kemi 55-57 vj
Prishtine Kontrolloni me shitësin
03/08/2020
Ofrojmë trajnim dhe pune
kerkoj vajza qe kane nevoje per pune, une ju ofroj pages te kënaqshme dhe banim, mosha 20 deri 40 vjeç, Nuk ka nevoje per eksperiencë pune sepse ne ofrojm trajnim pa pages Te interesuarat të lamerohen
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Femer te eger ne seks 18/06/2020
Kerkoj Femer te eger ne seks
kerkoj femer te eger ne seks ndonje grua e martuar qado te jet spo e kqyri po veq me kon e eger
Prishtine Kontrolloni me shitësin
Projektim dhe ndertim 01/06/2020
Projektim dhe ndertim
Firma CSS shpk ofron: Projektimin, aplikimin online per marrjen e lejes se ndertimit si edhe ndertimin e shtepise suaj 100 % qe nga themelet e deri ne mbyllje te saj. Cdo gje duke filluar nga 350€/m2 Tel 355 694316273 Kontakt: [email protected]
Durrës 35.00 Euro €
19/04/2020
Euroo per qef
Vajza ose mami per 100 eu pa komplikime vetem per qef
100.00 Euro €
Albania Haute Couture School-Kurse Mode Fashion Design 31/03/2020
Albania Haute Couture School-Kurse Mode Fashion Design
Në kurset tona per Haute Couture,do te mesoni kurse per qepjen dhe qendisje te fustane nuserie dhe eventesh,Qendisje me gure dhe grep tambure, Krijimi i luleve silk per veshje dhe dekore,Kapeleri, kurs Felt per stofra shajaku ,Nuno felt per aksesore,Endje me tezgjah stofra chanel,Spila me gure handm...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Iptv smart KS/AL 12/02/2020
Iptv smart KS/AL
Bejme abonim per iptv 12 mujor 90 euro me zbritje 50 euro Ne jemi një nga ofruesit më të fuqishëm të IPTV nga Evropa, duke siguruar një shërbim TV me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme globale, tiparet tona si më poshtë: 10000+ kanale televizive Live në mbarë botën me burime lokale - Në dispozicion ...
Amerike 50.00 Euro €
Kemi dhoma per cifte 10/02/2020
Kemi dhoma per cifte
Kemi dhoma per cifte 10 mi lek 0676993466
Durrës 10.00 Euro €
16/01/2020
Dhoma per cifte
Kemi dhoma per cifte 500 lek ora 0676993466
Durrës 1000.00 Lek
Detektiv Privat 14/01/2020
Detektiv Privat
Ofrojme sherbime profesionale te hetimit privat, per me shume kontaktoni ne email: [email protected]
Prishtine Kontrolloni me shitësin
DAJEMO POSOJILO VSEMU, KI POTREBUJO ZADEVI HITRO POSOJILO 30/12/2019
DAJEMO POSOJILO VSEMU, KI POTREBUJO ZADEVI HITRO POSOJILO
ponudba za posojilo velja zdaj posojilo hitro posojilo Ali potrebujem nujno posojilo za plačilo računov? Ali za začetek posla potrebujem nujno posojilo? Potrebujete nujno osebno posojilo? Ali potrebujem nujno zdravniško pomoč? Za nakup hiše potrebujete nujno posojilo, ali potrebujete nujno posojilo,...
Gjakove Kontrolloni me shitësin
Montazhe falas ( koha limituar ) 18/12/2019
Montazhe falas ( koha limituar )
Pershendetje ! Jam Nedion Marku. Nese doni montazhe atehere ju njoftoj qe ju keni 1-muaj oferte per te perfituar montazhe falas brenda ketij afati. FALEMINDERIT
falas
23/10/2019
Masazh ne shtepi, vetem per femra, filluar nga 2000 lek oren
ju mirpres te vendosem ne sherbimin tuaj, ju faleminderit. nr kontakti 0697705824
Tiranë Kontrolloni me shitësin
05/10/2019
Kerkoj pune
Kerkoj pun.Jam 20 vjece dhe studioj per logopedi ne fakultetin e elbasanit.Kam aftesi te mira per te terhequr klientele. Kam aftesi te mira kompjuterike. Jam e interesuar te punoj pasditevr .
Elbasan 400.00 Lek