Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Sherbime

Të gjitha Individ Kompanitë
SERVIZIO SERIA E SICURO 15/05/2019
SERVIZIO SERIA E SICURO
Avete ora la soluzione a tutti i vostri problemi.Sono un privato , assegno a breve e a lungo termine, andando dal cinque eur a cinque milioni eur con una durata di rimborso molto accessibile. Presento offerte di soldi a tutti i bisognosi ad un tasso d'interesse del 2%. E MAIL: [email protected]
Itali 50.00 Euro €
finansiranje i investicije 06/05/2019
finansiranje i investicije
I japin ndihme te garantuara per organizatat serioze te interesuara te biznesit dhe individeve ne nje te ulet kontakt te normes se interesit tani email:[email protected] Whatsapp: +355688628618
Peje 10.00 Euro €
AUREOLA OFRON KURSE PROFESIONALE PЁR STILIM DHE RROBAQEPSI 05/05/2019
AUREOLA OFRON KURSE PROFESIONALE PЁR STILIM DHE RROBAQEPSI
Filluan regjistrimet për kurse rrobaqepsie në organizatën Aureola. Për informacion të detajuar dërgoni e-mail tek [email protected] ose kontaktoni në Celular: 044 502 578 ose 044 282 981 Ju Falenderojmë!
Prishtine 200.00 Euro €
Ndërtimtari (Gjermani) 26/04/2019
Ndërtimtari (Gjermani)
Ndërtimtari (Gjermani) Gjermania ka nevojë për puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është në sektorin e ndërtimtarisë . Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit :049714888, 049705888, 049714999 , 049745999, 049762666, 049710505 ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected]
Prishtine falas
Ndertimtari-Murator (Gjermani) 25/04/2019
Ndertimtari-Murator (Gjermani)
Murator (Gjermani) Detyrat dhe Pergjegjesite : • Performimi i detyrave të muratorit neper tunelet e ndryshme • Performimi i ketyre detyrave të punes ne ndertimet e reja • Sherbimi ndaj klienteve tane • Detyra të tjera qe pershtaten me natyren e punes Eksperiencat : • Edukim ne fushen e ndertimtarise...
Prishtine falas
Oferta e parave mes individit në 72 h 23/04/2019
Oferta e parave mes individit në 72 h
Unë ofroj kredi të veçantë të 5000 € 40.000.000 € për të gjithë në gjendje të paguajë me interes unë kam një lloj i rrallë i 2% shuma .Nous të individëve që ofron kredi në mes të individëve të rënda të cilët kanë nevojë për bizneset e vogla, investimet personale për vetëm 2% deri në 5% interes në va...
France 8000000.00 Euro €
22/04/2019
Oferta Speciale e Kredive të shpejta dhe të besueshme mes privatëve në 48H
Oferta Speciale e Kredive të shpejta dhe të besueshme mes privatëve në 48H A po mendoni për marrjen e një kredie? A jeni refuzuar nga banka juaj? A keni nevojë për të marrë hua, por nuk jeni shumë të sigurt se ku duhet të shkoni për të marrë paratë që ju nevojiten? Një vend i mirë për të filluar kër...
Itali 8000000.00 Euro €
OFROJ KREDI E FINANCIMI GARANTUAR 100% PA ASNJË PROBLEM 22/04/2019
OFROJ KREDI E FINANCIMI GARANTUAR 100% PA ASNJË PROBLEM
OFROJ KREDI E FINANCIMI GARANTUAR 100% PA ASNJË PROBLEM Une jam nje investitor privat dhe ofroj perparime ne te holla per te gjithe, te cilet kane sjellje te mira dhe jane ne gjendje nje pjese prej 2% dhe nje kohezgjatje prej 1 deri ne 30 vjet, ne varesi te shumes se kerkuar. Une dua te ndihmoj vete...
Istog (Burimi) 8000000.00 Euro €
AMBIENT PER DYQAN. 18/04/2019
AMBIENT PER DYQAN.
Rezervo ambient per dyqan oer vetem 1200 eu/m2. EURO 3D eshte ne ndertim e siper te objektit 5,6 katesh ne Selite,rruga Hasan Vogli.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
08/03/2019
CAustomer Services Rep for good work 38
*Answer incoming calls outgoing calls from customers needing assistance in a variety of areas.*Fulfill customer service functions .*Answer questions, give explanation, and solve problems for customers.*Complete special projects as assigned. Contact: 480-922-0415
Shkodër falas
05/03/2019
masazh vetem per femna
na kontaktoni masazh vetem per femna , doni qe te relaksoni trupin doni te jeni me te lumtura ejani tek ne do bejm qe ju te jeni te kenaqur me punen ton ju mipresim na kontaktoni ne viber apo vacap +38649122915
Prishtine falas
05/03/2019
masazh vetem per femna
na kontaktoni masazh vetem per femna , doni qe te relaksoni trupin doni te jeni me te lumtura ejani tek ne do bejm qe ju te jeni te kenaqur me punen ton ju mipresim na kontaktoni ne viber apo vacap +38649122915
Prishtine falas
Mundesi shume e vecante per problemet tuaja financiare 03/03/2019
Mundesi shume e vecante per problemet tuaja financiare
Mundesi shume e vecante per problemet tuaja financiare. Ju keni nevoje per ndihme te shpejte, serioze dhe shume efektive, faleminderit qe te na kontaktoni me poste per me shume informacion kontakt: [email protected]
Korçë falas
28/02/2019
Te gjitha qytetet falas
28/02/2019
Tiranë falas
23/02/2019
masazh vetem per femna
pasi qe festa po vin 7 , 8 marsi , qe nga sot kemi ber ber zbritje dhe shperblime deri me daten 8 mar , ejani te shijoni knaqesin dhe lumturin na kontaktoni ne viber apo vacap +38649122915 ju mirpresim
Prishtine falas
Detektiv Privat 22/02/2019
Detektiv Privat
Nje hetim privat qe kryhet mire duhet te jete i matur, efektiv dhe i shpejte. Koncepti i diskrecionit eshte i nje rendesie paresore. Sot njerezit, me te vertete jane shume te vemendshem dhe kurioze per jeten qe i rrethon dhe prandaj eshte shume e rendesishme te kryejme nje mision per ju. Agjentet ta...
Te gjitha qytetet falas
Granuloma Annulare Natural Treatment 22/02/2019
Granuloma Annulare Natural Treatment
**[Granuloma Annulare Natural Treatment][1]** by using herbal product such as herbal supplement Herbs Solutions By Nature are offering "Greneton" herbal product. Herbal Supplements are also help to reduce the symptoms and better for granuloma annulare treat disease. It is natural and effective and m...
Fier falas
Løsningen på dine økonomiske problemer 19/02/2019
Løsningen på dine økonomiske problemer
Du, der har brug for et lån til at udføre dine projekter inden årets udgang. Du, der har brug for et lån til at tilbagebetale dine forskellige finansielle gæld. Du, der har brug for et lån til at købe en bil eller gøre fast ejendom arbejde og mange andre. Vi tilbyder dig lån med en sats på...
Tiranë falas
Natural Treatment for Hidradenitis Suppurativa 08/02/2019
Natural Treatment for Hidradenitis Suppurativa
**[Natural Treatment for Hidradenitis Suppurativa][1]** that can help you manage the condition and ease the pain? Herbs Solutions By Nature suggest you the best treatment by the product name "Trendeton" it is effective and has successfully treated countless sufferers of this problem. Trend...
Te gjitha qytetet falas
07/02/2019
Kerkohet shtepijake babysitter
Luzern/zvicerr Na duhet nje TET qe vjen te KUJDESET per ne dhe ti NDIHMON mamit ne gjith punet e shtepis Ne jem 3 femij 1 3 5 vjeq (nga Kosova) Na duhet nje TET E NDERSHME BESNIKE E DURUSHME DHE E PASTER.. nje njeri familjar... Mami diten e shtun punon Ditve tjera esht me neve ne shtepi dhe me ty ti...
Prishtine falas
Ndihma per individet dhe bizneset 29/01/2019
Ndihma per individet dhe bizneset
Keni nevoje per ndihme monetare, beni kontakt dhe perfitoni nga sherbimet tona.
Tiranë falas
17/10/2018
Saldator me pervoje te kerkuar ne SHBA
Saldator me pervoje te kerkuar ne SHBA. mosha nga 20 deri ne 50 vjec. 2 vjet pervoje e nevojshme.
Durrës falas
17/10/2018
Saldator me pervoje te kerkuar ne SHBA
Saldator me pervoje te kerkuar ne SHBA. mosha nga 20 deri ne 50 vjec. 2 vjet pervoje e nevojshme.
Durrës falas