Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Sherbime

Të gjitha Individ Kompanitë
21/05/2015
Fondi i projektit dhe do te ofroje investimet
Paqja, meshira dhe bekimet e Zotit qofte mbi ju, ju do te jete i mirepritur te na kontaktoni, ne japin kapital per te gjithe qe kane nevoje per ndihme financiare, te gjithe globale. A jeni duke kerkuar per te holla per te paguar faturat?, Per te filluar nje biznes te vogel, financave personale apo f...
Tiranë falas
moler 0.50 m2 20/05/2015
moler 0.50 m2
OFROJM NGJYROSJEN E BANESAVE,SHTEPIJAVE,LOKAVE,ZYREVE DHE DEPOVE ETJ. KEMI PERVOJ PUNE MBI 20 VJET NE PUNET E MOLERIT PO ASHTU KENI NJE STAF PROFESIONALE. NUK BEJM PIKJEN E DYSHEMES APO TE MOBILEVE SEPSE TE GJITHA I MBULOJM ME FOLJE NUK KAN MUNDESI MU PIKE. NUK KENI NEVOJ TI LARGONI MOBILES SEPSE TE...
Prishtine falas
Gardh me Saldim 20/05/2015
Gardh me Saldim
Pespa Alumin eshte kompania e cila prej 24 vitesh operon dhe zhvillon ne fushen e produkteve te aluminit duke ofruar nje game te gjere si: - Kangjella (Sistem Vertikal, Horizontal, Me xham si dhe kominime te tyre) - Gardhe dhe Parapete me saldim - Fasada Xhami (Gjysem Strukturale, Gjysem Strukturale...
Durrës falas
19/05/2015
Punime Elektrike
Pershendetje .Kryej sherbime elektrike riparime sistemime ndricim etj . 0692506007
Tiranë falas
19/05/2015
Bejme faqe interneti
bejme faqe interneti serioze per te gjithe ata qe e kuptojne se nje faqe interneti pervecse i rrit famen e tije do te rrisin dhe biznesin,shitjet ,rriten kontaktet ne komunikim me miqte e vjeter dhe te rinje cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem ne varesi te lloit te faqes qe kerkon klienti me poshte...
Te gjitha qytetet falas
Quick ofrojne kredi te aplikoni tani. 11/05/2015
Quick ofrojne kredi te aplikoni tani.
A jeni duke u refuzuar te holla para, jeni ne nevoje per ndihme financiare per cdo qellim, ka firma juaj, kompani apo industri nevoje per ndihme financiare. holla juaj do te jete ne dispozicion per ju brenda 48 oreve. Na kontaktoni tani ne: [email protected]
Tiranë falas
TRANSPORT 06/05/2015
TRANSPORT
BEJM TRANSPORTIN E TE GJITHA MALLRAVE NGA SHQIPERIA PER KOSOVE DHE ANASJELLTAS ME QMIME SHUM TE VOLITSHME
Tiranë falas
SAP SuccessFactors online Training Company 05/05/2015
SAP SuccessFactors online Training Company
SAP Success Factors is an emerging cloud based HR system owned by SAP. Demand for Success Factors is rapidly growing in IT industry and almost all fortune 500 companies are moving towards cloud based Success Factors. SAPAllOnlineTraining proudly provides SAP SuccessFactors Online Training by a US ba...
Te gjitha qytetet falas
01/05/2015
tirane, ofroj vende pune modeling
IF Models eshte kompani me experience shumevjecare ne Itali dhe me agjensite e saj ne Europe, tashme dhe ne Shqiperi. IF Models ka dizenjuar nje platforme te sukseshme per te promovuar modelet e rinj ne industrine e modes. Nese jeni te interesuara te beheni pjese e fushes se modelingut aplikoni per ...
Tiranë falas
01/05/2015
Kerkoj puntore pastrim kimik
Kerkoj puntore per pastrim kimik, me eksperience pune, mosha 25-40 vjec. Turni pasdite.
Tiranë falas
kredi te shpejte dhe te garantuara te ofroje 21/04/2015
kredi te shpejte dhe te garantuara te ofroje
Ne proces kredi personale, kredi ne shtepi, kredi konsolidimin e borxhit, kredi biznesi, kredi hipotekare, kredi e makinave dhe kredi kunder prones me ane te te gjitha bankave brenda 24 oreve. Na kontaktoni per nje kredi te shpejte:[email protected]
Tiranë falas
Pershendetje! 15/04/2015
Pershendetje!
Pershendetje! Jam 29 vjec kam mbaruar psikologji ne Itali edhe specializim GENDER, kam ushtruar profesinon tim atje per nje periudhe 2 vjecare. kryesisht kam punuar me ciftet ne veshtiresi, keshillime edhe menyra qe te mos shkojne drejt divorcit. duke qene se shoqeria shqiptare, familja shqiptare, k...
Tiranë falas
08/04/2015
MOLER NGJYROSJE PROFESIONALE
OFROJM SHERBIME PROFESIONALE TE MOLERAIT . NGJYROSJE ME POLIKOLOR TE BANESAVE SHTEPIJAVE LOKALEVE ZYREVE DEPOVE ETJ. VETE 0.50 m2 NUK KENI NEVOJ TI LARGONI MOBILET ATO GJE SENDET TJERA SEPSE TE GJITHA NE I KRYEJM IZOLIMI BEHET NE MENYR PROFESIONALE KU NUK MUNDEN ME U PIK AS DYSHEMEJA APO MOBILET TJE...
Prishtine falas
MOLER 0.50 m2 07/04/2015
MOLER 0.50 m2
OFERT SPECIALE PER NGJYROSJE OFROJM SHERBIME PER NGJYROSJEN E MUREVE TE BANESAV ,SHTEPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NE NGJYROSJE PUNET I KRYEJM ME PERKUSHTIM TE LART DHE PUNET KRYHEN SHPEJT DHE MIR KEMI PERVOJ PUNE MBI 20 VJET NUK BEJM PIKJEN E DYSHEMES APO TE GJE SENDEV TJERA...
Prishtine falas
24/03/2015
MOLER 0.50 m2
OFROJM SHERBIME PER NGJYROSJEN E MUREV .NGJYROSUM BANESA,SHTEPI LOKALE ZYRE ETJ PO ASHTU BEJME FASADA TE MBRENDSHME DHE KNAUF ETJ KEMI PERVOJ PUNE MBI 20 VJET NE PUNET E MOLERAIT PO ASHTU NUK BJEJM PIKJEN E DYSHEMESA APO TE SANITARIS 0.50 CENT m2 ME NGJYR TE BARDH NDERSA ME NGJYRA ME MARRVESHJE JU M...
Prishtine falas
MOLER 0.50 m2 24/03/2015
MOLER 0.50 m2
OFROJM SHERBIME PER NGJYROSJEN E MUREV .NGJYROSUM BANESA,SHTEPI LOKALE ZYRE ETJ PO ASHTU BEJME FASADA TE MBRENDSHME DHE KNAUF ETJ KEMI PERVOJ PUNE MBI 20 VJET NE PUNET E MOLERAIT PO ASHTU NUK BJEJM PIKJEN E DYSHEMESA APO TE SANITARIS 0.50 CENT m2 ME
Prishtine falas
24/03/2015
detektiv privat
Mendoni se ju tradheton gruaja,e fejuara ose e dashura juaj? mendoni se ju tradheton burri, i fejuari apo i dashuri juaj? Tani me egziston nje zgjidhje. DETEKTIV PRIVAT QE JU MENDOSON TE KAPNI OSE TE SHUANI DYSHIMET TUAJA PER TRADHETI. GJITHASHTU NE JU OFROJM EDHE RUAJTJE NE DISTANC. TE INTERESUARIT...
Tiranë falas
CALL CENTER * Agjent te thirrjeve 24/03/2015
CALL CENTER * Agjent te thirrjeve
Ofroj pune per 17 agjent te marketingut-thirrjeve per call center ne Prishtine. Programi shume efikas (Umfrage), paga 310 - 810 Euro/muaj. Kandidatet duhet te njohin mire gjuhen gjermane. Perparsi konkurimi dhe pranimi kan kandidatet me pervoje pune. Orari i punes 08:00-16:15 (E hene - E premte) Lok...
Prishtine falas
"JSC OlainFarm" ne Prishtine kerkon te punesoje Perfaqesues Mjekesor 20/03/2015
"JSC OlainFarm" ne Prishtine kerkon te punesoje Perfaqesues Mjekesor
Kompania: Zyre Perfaqesie "JSC OlainFarm" (JSC Olainfarm eshte nje nder kompanite me te medha farmaceutike ne Letoni, me nje eksperience 40 vjecare ne prodhimin e produkteve farmaceutike. Kompania eshte themeluar ne vitin 1972 dhe aktualisht eshte nje nder kompanite kryesore ne sektorin fa...
Prishtine falas
21/01/2015
kujdes shtepiak
Ofrojme mundesi sherbyese: 1. Pastrim dhe mirembajtje te shtepive, 2. Kujdes ndaj te moshuarve.
Tetove falas
18/11/2014
kerkoj mirmbajtese shtepie
kerkoj nje vajze qe te pastroje shtepine ne dite te caktuara gjithashtu dhe te dije te gatuaj. te interesuarit te dergojne sms ne 0676018003
Tiranë falas
03/11/2014
Perkthime shqip - serbisht / serbisht - shqip
Po bej perkhtime te ndryshme( ato me vulen zyrtare apo ato pa vule) nga gjuha shqipe ne gjuhen serbe dhe anasjelltas. Perkthyes per te gjitha llojet e perkthimeve....me shrime, me goje, perkhtime filmash, audio matirale... Per me shume informacione : [email protected]
Tiranë falas
29/10/2014
Sherbime te Kontabilitetit
sherbime te Kontabilitetit ofrojme sherbime te Kontabilitetit per Bizneset e vogla dhe te mesme ne: regjistrimin e Bizneseve, mirembajtjen e Librave (te shitjes,blerjes etj), deklarimet vullnetare, pagesat vullnetare, pergaditjen e Pasqyrave financiare etj.
Prishtine falas
Sherbime Gjelberimi 23/10/2014
Sherbime Gjelberimi
MIRE SE VINI NE PASTRIMIN E SHERBIMIT TE KOPSHTARISE Ne krenohemi me besueshmerine tone, nje qasje miqesore dhe me e rendesishmja, njohurite tona te industrise. Ne kemi vite pervoje pune per klientet te shumte tregtare dhe te brendshme. Ne e dime se kenaqesine e konsumatorit eshte celesi per biznesi...
Elbasan falas