Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Sherbime

Të gjitha Individ Kompanitë
04/06/2018
Kujdestare per femi ne Zvicer
Kerkojim ni kujdestare ne Zvicer 35 deri 45 vjeq per ni vajz 3 vjeqe. Ne jemi ni qift te rri. Te gjitha shpenzimet jane te mbuluara nga ne. Qendrimi duhet te jet 3 muaj per ata qe kan mundsi me udhtu pa VIZA. Masmirti prej Shqiprie. Te interesuarat te me kontaktoni n numer 0041765890440. Vjollca.
Zvicer falas
04/06/2018
Kujdestare per femi ne Zvicer
Kerkojim ni kujdestare ne Zvicer 35 deri 45 vjeq per ni vajz 3 vjeqe. Ne jemi ni qift te rri. Te gjitha shpenzimet jane te mbuluara nga ne. Qendrimi duhet te jet 3 muaj per ata qe kan mundsi me udhtu pa VIZA. Masmirti prej Shqiprie. Te interesuarat te me kontaktoni n numer 0041765890440. Vjollca.
Zvicer falas
04/06/2018
Kujdestare per femi ne Zvicer
Kerkojim ni kujdestare ne Zvicer 35 deri 45 vjeq per ni vajz 3 vjeqe. Ne jemi ni qift te rri. Te gjitha shpenzimet jane te mbuluara nga ne. Qendrimi duhet te jet 3 muaj per ata qe kan mundsi me udhtu pa VIZA. Masmirti prej Shqiprie. Te interesuarat te me kontaktoni n numer 0041765890440. Vjollca.
Zvicer falas
17/05/2018
Babysitter
Kerkoj urgjent nje kujdestare per tre femij ne jetojm ne Zvicerr per me shume informata me kontakto ne nr. Tel +41762383968
Shkup falas
16/05/2018
kerkoj kujdestare per femije
Kerkoj nje kujdesatre per femije mosha rreth 45 vjec, E dua njeri serioze dhe te qete. Dua te kujdeset per vajzen time 1 vjec ne shtepine time. Orari 8 me 5. Nga e hene ne te premten. Ndodhemi tek Komuna e Parisit. Faleminderit per mirekuptimin.
Tiranë falas
11/05/2018
KERKOJ FEMER PER MARTES 600euro
kerkoj nje femer per martes per ndryshim mbiemri shpenzimet e martese dhe divorcit i kam une,mosha ska rendesi,kontaktoni ne [email protected]
Durrës falas
11/05/2018
KERKOJ FEMER PER MARTES 600euro
kerkoj nje femer per martes per ndryshim mbiemri shpenzimet e martese dhe divorcit i kam une,mosha ska rendesi,kontaktoni ne [email protected]
Durrës falas
08/05/2018
Kerkoj kujdestare per mirmbajtje banese
Jetojm ne zvicerr dhe kerkoj nje kujdestare per mirmbajtje te baneses pasteim larje rrobash dhe hekurosje. Per me shum info na kontaktoni ne email [email protected]
Tiranë falas
08/05/2018
Kerkoj kujdestare per mirmbajtje banese
Kerkoj nje kujdestare per mirmbajtje te baneses pasteim larje rrobash dhe hekurosje. Per me shum info na kontaktoni ne email [email protected]
Tiranë falas
05/05/2018
Dedektiv
Pershendetje Ofroje sherbimin e dedektivit privat ne qytetin e Fierit me nje provoje 5 vjecare ne kete fushe se fundmi jemi dhe ne Fier Jemi me cmimet me te lira ne treg dhe shume serioze ne punen tone Na kontaktoni ne adresen e email-t Faleminderit.
Fier falas
05/05/2018
Dedektiv
Pershendetje . Ofroje sherbimin e dedektivit privat ne qytetin e Fierit me nje provoje 5 vjecare ne kete fushe se fundmi jemi dhe ne Fier Jemi me cmimet me te lira ne treg dhe shume serioze ne punen tone Na kontaktoni ne adresen e email-t Faleminderit.
Fier falas
05/05/2018
Dedektiv
Pershendetje . Ofroje sherbimin e dedektivit privat ne qytetin e Fierit me nje provoje 5 vjecare ne kete fushe se fundmi jemi dhe ne Fier Jemi me cmimet me te lira ne treg dhe shume serioze ne punen tone Na kontaktoni ne adresen e email-t Faleminderit
Fier falas
05/05/2018
Dedektiv Privat
Pershendetje . Ofroje sherbimin e dedektivit privat ne qytetin e Fierit me nje provoje 5 vjecare ne kete fushe se fundmi jemi dhe ne Fier Jemi me cmimet me te lira ne treg dhe shume serioze ne punen tone Na kontaktoni ne adresen e email-t Faleminderit
Fier falas
28/04/2018
babysitter
kerkojm babysitter per voglushin ton ne svizzer, per mashum informata na kontaktoni 0041799540243
Zvicer falas
27/04/2018
Babysitter
Kerkoj pune ne Zvicer si Babysitter prej fundit te muajit Maj mund te kujdesem per dy femij ose per tre cmimi per dy femij 600 per tre femij 700EUR Per me shum me kontaktoni ne email
Shkup falas
27/04/2018
Babysitter
Kerkoj pune ne Zvicer si Babysitter prej fundit te muajit Maj mund te kujdesem per dy femij ose per tre cmimi per dy femij 600 per tre femij 700EUR Per me shum me kontaktoni ne email
Shkup falas
24/04/2018
kerkoj dado urgjent
kerkojm dado per 2 femije njeri 2vjet e 7 muaj tjetri 7 muaj qmimi sipas marvejshes ne sigurojm fjetjen ushqimin dhe bileten dado duhet tket provoj me femije te interesuarat tme kontakojn ne viber whatsapp 0041766932121
Zvicer falas
23/04/2018
Babysitter
Kerkoj pune si babysitter prej 23Majit mund te kujdesem per 2femij cmimi 600EUR,por nese nevojitet dhe per punet e shtepis 700EUR kam pervoj pune 2 vjet dhe jam 20 vjecare per me shum informata me kontaktoni ne email
Shkup falas
Babysitter 23/04/2018
Babysitter
Kerkoj pune si babysitter prej 23Majit mund te kujdesem per 2femij cmimi 600EUR,por nese nevojitet dhe per punet e shtepis 700EUR kam pervoj pune 2 vjet dhe jam 20 vjecare per me shum informata me kontaktoni ne email
Shkup falas
22/04/2018
Kerkoj pune si kujdestare femijesh
Pershendetje. Po kerkoj pune si kujdestare femijesh. Jame 29 vjeqare. Jetoj nKumanove. Jame e interesuar te punoj, ne nje familje qe kane vetem 1 Femij. Vikendi, te jet i lir, per pushim . Te jet orari i caktuar , fiks per punen ( sa do te punohet ). Te jen te caktuara, punet se qka kerkohet per te ...
Zvicer falas
19/04/2018
Babysitter
Pershendetje kerkoj urgjent nje Babysitter 1.maj Kam nje vajz 2 vj per me shum informata me lajmroni Ne nr +41792120947 Ju mirpres Fati
Zvicer falas
18/04/2018
Kerkojm Babysitter
Kam nje Vajz 2vj dhe kerkoj nje Babysitter Per me shum informata me kontaktoni né ket ne +41792120947 Flm ju Pershendesmi Fam nga Kosova(Gjilan)
Zvicer falas
18/04/2018
Kerkoj kujdestare per vajzen 4 vjeqare
Kerkoj kujdestarenga 15 maj per vajzen 4 vjeqe si dhe punet e shtepis. Kujdestarja duhet te jete e moshes 23-30 vjeqe. Paga eshte 500 euro ne muaj, ushqimi dhe banimi jan te ne.+41763029059
Zvicer falas
18/04/2018
Kerkoj kujdestare per vajzen 4 vjeqare
Kerkoj kujdestarenga 15 maj per vajzen 4 vjeqe si dhe punet e shtepis. Kujdestarja duhet te jete e moshes 23-30 vjeqe. Paga eshte 500 euro ne muaj, ushqimi dhe banimi jan te ne.+41763029059
Zvicer falas