Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Psikolog,psikoterapi

Të gjitha Individ Kompanitë
05/08/2019
Kerkoj magjistar
Per rregullim problem familjar kerkoj magjistar me eksperienc se pari të bisedojm ne Fb gjyshi ido gjyshen. Vetem ata qe kan eksperienc psikologjijr
Kontrolloni me shitësin
Sherbime Psikologjike -Hap pas Hapi- Berat 28/07/2019
Sherbime Psikologjike -Hap pas Hapi- Berat
Për të gjithë dashamirësit e psikologjisë, për të gjithë ata që duan të ndajnë një problem personal, familjar dhe shoqëror. Për të gjithë ata që kërkojnë këndveshtrim të ri mbi jetën e tyre ose do i'u duhet të pajtohen me faktin e të pa ndryshueshmes........Sherbimet kryhen ne zyre komode dhe ne kon...
Berat 1000.00 Lek
27/07/2019
Per gruan time
Psikolog seksual apo masazhere trupi per info ketu permes shkrimeve pastaj nese kjo vendos ju therras tel
Gjakove Kontrolloni me shitësin
13/12/2017
Tiranë falas
16/02/2016
Keshillim Pikologjik & Psikoterapi
Ofrojme sherbimet ne keshillim psikologjik dhe psikoterapi prane studios PSIKOTERAPI TIRANA. Per me teper info na vizitoni ne PSIKOTERAPITIRANA.COM Ju mirepresim.
Tiranë falas
16/02/2016
Keshillim Pikologjik & Psikoterapi
Ofrojme sherbimet ne keshillim psikologjik dhe psikoterapi prane studios PSIKOTERAPI TIRANA. Per me teper info na vizitoni ne PSIKOTERAPITIRANA.COM Ju mirepresim.
Tiranë falas
22/05/2015
Astrologji
Jam astrologe, qe parashikoj te ardhmen e njeriut. Mjafton te jepni datelindjen e sakte dhe emer mbiemrin tuaj. *Ne se e di fatin tend di si ta drejtosh jeten tende* KY eshte parimi im. Kam pervoje 20 vjet, ne kete fushe. kam marre leksione nga medium te huaj. te cilet me kane vleresuar per aftesite...
Tiranë falas
Pershendetje! 15/04/2015
Pershendetje!
Pershendetje! Jam 29 vjec kam mbaruar psikologji ne Itali edhe specializim GENDER, kam ushtruar profesinon tim atje per nje periudhe 2 vjecare. kryesisht kam punuar me ciftet ne veshtiresi, keshillime edhe menyra qe te mos shkojne drejt divorcit. duke qene se shoqeria shqiptare, familja shqiptare, k...
Tiranë falas