Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Riparime

Të gjitha Individ Kompanitë
RIPARIME VAVIGATOR 24/07/2019
RIPARIME VAVIGATOR
RIPAROJME NAVI RADIO BMW CCC CIC ME SUPER CMIMI DHE 1 VIT GARANCI. PER CDO INFORMACION NA KONTAKTONI. ADRESA :SHQIPERI DURRES
Durrës Kontrolloni me shitësin
19/06/2019
SHERBIME MIREMBAJTJE
Ofroj sherbim mirembajtje fotokopje-printera tip xerox dhe ricoh . Per pjese i porosisim jashte.
Tiranë 1000.00 Lek
Løsningen på dine økonomiske problemer 19/02/2019
Løsningen på dine økonomiske problemer
Du, der har brug for et lån til at udføre dine projekter inden årets udgang. Du, der har brug for et lån til at tilbagebetale dine forskellige finansielle gæld. Du, der har brug for et lån til at købe en bil eller gøre fast ejendom arbejde og mange andre. Vi tilbyder dig lån med en sats på...
Tiranë falas
24/02/2016
MOLER 0.50 M2
bejme riparime te ndryshme ne shtepi dhe banesa per info tel>viber +377 45 33 78 98
Prishtine falas
OFERT USTAHU I ELEKTRIKUT & UJIT 28/09/2015
OFERT USTAHU I ELEKTRIKUT & UJIT
Ofert ndrim apo montimi i sholes, lavaborit, bojlerit, pasqyret, bildeve, kadave, gypa te ndryshem te ujit , qeshmeve te ndryshme, tushbaterive , ndrim nxemse bojlei , ndrim i sigureses, fidit , lampa te ndryshme, nderpresa te ndryshem , prizmave , indikator banove , rregullim shporet elektrik , boj...
Prishtine falas
18/09/2015
Tiranë falas
14/08/2015
investitor ndertimi
Kerkohet investitor ndertimi per grup ndertues shqiperi dhe ne malin e zi te interesuarit numer.cel.+355695289204 arbeni
Tiranë falas
MJESHTRI 29/06/2015
MJESHTRI
Mjeshtri Sherbime profesionale dhe efikase, me cmime shume te pershtatshme, per cdo lloj riparimi ne shtepine apo zyren tuaj. Na kontaktoni, sepse Mjeshtri eshte per keto pune. Adresa: Ahmet Krasniqi C2 Hyrja 8 Lokali 7A Prishtine 10000 Kosove Numrat kontaktues: +38138757575 +38649757575 www.mjeshtr...
Prishtine falas
MJESHTRI 15/06/2015
MJESHTRI
Mjeshtri Sherbime profesionale dhe efikase, me cmime shume te pershtatshme, per cdo lloj riparimi ne shtepine apo zyren tuaj. Na kontaktoni, sepse Mjeshtri eshte per keto pune. Adresa: Ahmet Krasniqi C2 Hyrja 8 Lokali 7A Prishtine 10000 Kosove Numrat kontaktues: +38138757575 +38649757575 www.mjeshtr...
Prishtine falas
MJESHTRI 12/06/2015
MJESHTRI
Mjeshtri Sherbime profesionale dhe efikase, me cmime shume te pershtatshme, per cdo lloj riparimi ne shtepine apo zyren tuaj. Na kontaktoni, sepse Mjeshtri eshte per keto pune. Adresa: Ahmet Krasniqi C2 Hyrja 8 Lokali 7A Prishtine 10000 Kosove Numrat kontaktues: +38138757575 +38649757575 www.mjeshtr...
Prishtine falas
Mjeshtri 05/06/2015
Mjeshtri
Sherbime profesionale dhe efikase, me cmime shume te pershtatshme, per cdo lloj riparimi ne shtepine apo zyren tuaj. Na kontaktoni, sepse Mjeshtri eshte per keto pune. Adresa: Ahmet Krasniqi C2 Hyrja 8 Lokali 7A Prishtine 10000 Kosove Numrat kontaktues: +38138757575 +38649757575 www.mjeshtri.net htt...
Prishtine falas
02/06/2015
MJESHTRI
**Mjeshtri** Sherbime profesionale dhe efikase, me cmime shume te pershtatshme, per cdo lloj riparimi ne shtepine apo zyren tuaj. Na kontaktoni, sepse Mjeshtri eshte per keto pune. Adresa: Ahmet Krasniqi C2 Hyrja 8 Lokali 7A Prishtine 10000 Kosove Numrat kontaktues: +38138757575 +38649757575 www.mje...
Prishtine falas
02/06/2015
MJESHTRI
**Mjeshtri** Sherbime profesionale dhe efikase, me cmime shume te pershtatshme, per cdo lloj riparimi ne shtepine apo zyren tuaj. Na kontaktoni, sepse Mjeshtri eshte per keto pune. Adresa: Ahmet Krasniqi C2 Hyrja 8 Lokali 7A Prishtine 10000 Kosove Numrat kontaktues: +38138757575 +38649757575 www.mje...
Prishtine falas
moler 0.50 m2 20/05/2015
moler 0.50 m2
OFROJM NGJYROSJEN E BANESAVE,SHTEPIJAVE,LOKAVE,ZYREVE DHE DEPOVE ETJ. KEMI PERVOJ PUNE MBI 20 VJET NE PUNET E MOLERIT PO ASHTU KENI NJE STAF PROFESIONALE. NUK BEJM PIKJEN E DYSHEMES APO TE MOBILEVE SEPSE TE GJITHA I MBULOJM ME FOLJE NUK KAN MUNDESI MU PIKE. NUK KENI NEVOJ TI LARGONI MOBILES SEPSE TE...
Prishtine falas
08/04/2015
MOLER NGJYROSJE PROFESIONALE
OFROJM SHERBIME PROFESIONALE TE MOLERAIT . NGJYROSJE ME POLIKOLOR TE BANESAVE SHTEPIJAVE LOKALEVE ZYREVE DEPOVE ETJ. VETE 0.50 m2 NUK KENI NEVOJ TI LARGONI MOBILET ATO GJE SENDET TJERA SEPSE TE GJITHA NE I KRYEJM IZOLIMI BEHET NE MENYR PROFESIONALE KU NUK MUNDEN ME U PIK AS DYSHEMEJA APO MOBILET TJE...
Prishtine falas
MOLER 0.50 m2 07/04/2015
MOLER 0.50 m2
OFERT SPECIALE PER NGJYROSJE OFROJM SHERBIME PER NGJYROSJEN E MUREVE TE BANESAV ,SHTEPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NE NGJYROSJE PUNET I KRYEJM ME PERKUSHTIM TE LART DHE PUNET KRYHEN SHPEJT DHE MIR KEMI PERVOJ PUNE MBI 20 VJET NUK BEJM PIKJEN E DYSHEMES APO TE GJE SENDEV TJERA...
Prishtine falas
24/03/2015
MOLER 0.50 m2
OFROJM SHERBIME PER NGJYROSJEN E MUREV .NGJYROSUM BANESA,SHTEPI LOKALE ZYRE ETJ PO ASHTU BEJME FASADA TE MBRENDSHME DHE KNAUF ETJ KEMI PERVOJ PUNE MBI 20 VJET NE PUNET E MOLERAIT PO ASHTU NUK BJEJM PIKJEN E DYSHEMESA APO TE SANITARIS 0.50 CENT m2 ME NGJYR TE BARDH NDERSA ME NGJYRA ME MARRVESHJE JU M...
Prishtine falas
MOLER 0.50 m2 24/03/2015
MOLER 0.50 m2
OFROJM SHERBIME PER NGJYROSJEN E MUREV .NGJYROSUM BANESA,SHTEPI LOKALE ZYRE ETJ PO ASHTU BEJME FASADA TE MBRENDSHME DHE KNAUF ETJ KEMI PERVOJ PUNE MBI 20 VJET NE PUNET E MOLERAIT PO ASHTU NUK BJEJM PIKJEN E DYSHEMESA APO TE SANITARIS 0.50 CENT m2 ME
Prishtine falas