Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Agjensi Martesore

Të gjitha Individ Kompanitë
11/05/2018
KERKOJ FEMER PER MARTES 600euro
kerkoj nje femer per martes per ndryshim mbiemri shpenzimet e martese dhe divorcit i kam une,mosha ska rendesi,kontaktoni ne [email protected]
Durrës falas
11/05/2018
KERKOJ FEMER PER MARTES 600euro
kerkoj nje femer per martes per ndryshim mbiemri shpenzimet e martese dhe divorcit i kam une,mosha ska rendesi,kontaktoni ne [email protected]
Durrës falas
23/04/2017
Kerkoj femer per qejf e sekret
Jam gersi 28 vjec 190 cm 85 kg sy bojqelli i palestruar me forma super.me pelqen jeta sexuale .kerkoj femra single apo te martuara per qejf .di si tjua ruaj sekretin.do ju bej tju drihen kofshet nga orgazmat dhe kenaqesite e shumta.pres pgj.
Tiranë falas
Adi 13/01/2017
Adi
******strong text**strong text**Prsh desha nje vajz te moshes 26-28 vjece per martes ne amerik nese ka ndonje te int te kontaktoj ne nr tel 0693473433
Shkodër falas
28/12/2016
AGJENSI MARTESORE
Kemi pervoje e staf te afte per realizu lidhje martesore te qendrushme midis cifteve te denja per njeri tjetrin.Ruajme konspiracion te plote per cdo person qe na takon.cel 0685146423
Tiranë falas
21/07/2016
Kerkoj nje grua per qellime serioze
Jam nje burre 54 vjec 185-88 .Ne shqipri banoj ne Durres ndersa jetoj ne itali. Jam i divorcuar kam nje djal i cili eshte i martuar dhe nuk jeton me mua. Kerkoj nje grua per te kaluar jeten sebashku. Ku garantoj qe jam serioz dhe do tè jet né duart tè sigurta. Them se do te boj jet tè qet. POR U...
Durrës falas
Pajtoni Tradicional Sauk 22/04/2016
Pajtoni Tradicional Sauk
Ofrojme Pajton per gezime familjare, dasma, datelindje, klipe, shetitje me kuaj etj.
Tiranë falas
Pajtoni Tradicional Sauk 22/04/2016
Pajtoni Tradicional Sauk
Ofrojme Pajton per gezime familjare, dasma, datelindje, klipe, shetitje me kuaj etj.
Tiranë falas
10/04/2016
Tiranë falas
NJOFTIME MARTESORE FALASA PER MESHKUJ DHE FEMRA PA DALLIM MOSHE 19/01/2016
NJOFTIME MARTESORE FALASA PER MESHKUJ DHE FEMRA PA DALLIM MOSHE
Pershendetje per te gjithe Meshkujte dhe Femrat pa dallim moshe qe kan qellime serioze qe jan kerkim Fatit kerkim Shpirtit Binjak mos Hezito Fatin Kerko shkruaj ketu Bindu dhe Beso****VEREJTEJE i Lus Personat e Martuar mos te shkruajn vetem personat qe kan Qellim Martesen dhe me Kriju Familje ju pre...
Prishtine falas