Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Punetore shtepie,Pastrim

Të gjitha Individ Kompanitë
25/06/2018
Babysitter dhe punt e shtepijes
Kerkojm babysitter per dy femit e ton 4vjet dhe 3vjet dhe si punt e shpijes dhe gatimin...te jet te moshes 30vjet deri 40vjet..per meshum informata na kontaktoni ne nummer +41764136322
Zvicer falas
07/01/2018
Puntore per ruajtjen e pleqve
Kerkojm puntore per kujdesje te Nenes tone Ne qytetin e struges Per me shum informata ju lutemi na Kontaktoni ne tel. 0038970680184
Struge falas
10/12/2017
Kerkoj pune si BabySitter ( Kujdestare per Femij ) apo perkujdesje per Pleq apo Pastrim
Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si : Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E gatshme per te Filluar punen jam , menjeher. Me shume po kerkoj , te punesohem ne Lausanne apo ne rrethine te ketij vendi. Per ju ...
Zvicer falas
09/12/2017
Kerkoj pune si BabySitter ( Kujdestare per Femij ) apo perkujdesje per Pleq apo Pastrim
Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si : Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E gatshme per te Filluar punen jam , menjeher. Me shume po kerkoj , te punesohem ne Lausanne apo ne rrethine te ketij vendi. Per ju ...
Zvicer falas
06/11/2017
Eco Pastrim
Agjensia Eco Pastrim kerkon punetore me kohe te plote si sanitare te moshesh 25-45 vjece. Rroga esht e kenaqshme me siguracion, te interesuarat te kontaktojne ne 0672058580 ose ne fb Ecopastrim ose ne [email protected] ju faleminderit.
Tiranë falas
18/08/2017
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
Pershendetje !! Jame 28 vjeqare nga Maqedonia. Jame me mbules. Jame duke kerkuar vetem gjate Vikendit Pune ( perkujdesje per Femij apo per Pastrim ) !! #Nga data 1 shtator do te jem ne #Zvicer Mund te me kontaktoni vetem ne #Viber : 0038643 971 204. #Luten te lajmerohen vetem Familje Serioze dhe te ...
Zvicer falas
26/07/2017
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
Pershendetje Jam duke kerkuar Pune si Kujdestare per Femije po ashtu dhe si Punetore per Pastrim. Njoh gjuhen angleze dhe turke. Posedoj pasaport te Maqedonise . Kame pervoje pune afer 5 vite. Jam praktikuese e besimit islam dhe jame me mbulese Islame jame 28 vejqare. Deshiroj te kontaktohem vetem n...
Gjermani falas
26/07/2017
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
Pershendetje Jam duke kerkuar Pune si Kujdestare per Femije po ashtu dhe si Punetore per Pastrim. Njoh gjuhen angleze dhe turke. Posedoj pasaport te Maqedonise . Kame pervoje pune afer 5 vite. Jam praktikuese e besimit islam dhe jame me mbulese Islame jame 28 vejqare. Deshiroj te kontaktohem vetem n...
France falas
23/07/2017
Kerkoj pune si Pastruse apo Kujdestare per Femei
Pershendetje jam 28 vjeqare . Praktikuese e Besimit Islam jam me Mbulese Islame. Jam nga Kumanova. Njohse e Gjuhes Angleze dhe Turke gjithashtu njohse e Kompjuterit . Kam pervoj pune nga 2008 ta me pune te ndryshme : Administrative Kompjuter Kurse te Gjuheve Angleze dhe Turke Mbikqyrje dhe Kujdestar...
Zvicer falas
13/06/2017
Vlorë falas
08/05/2017
Kerkome ndihmese per punet e shtepise
Kerkojme nje zonje per te ndihmuar ne punet e shtepise. Mosha: 45-55 vjec Te kete eksperience ne punet e shtepise dhe te jete e besuar . Te interesuarat te kontaktojne ne: 0694079455
Durrës falas
02/02/2017
kerkoj punetore shtepie
Kerkoj punetore shtepie Kerkoj nje zonje rreth te 40-ve per kujdesin e shtepise. Te dije te gatuaj, te pastroje e hekurose. Do te punoje cdo dite 8-ore nga e hena ne te premten. te shtunen do punoje 5-ore. E diela pushim. Preferohet prane zones se Ali Demit. Paga 30.000 leke te reja
Tiranë falas
02/02/2017
Kerkojme punetore shtepie.
Kerkojme nje punetore shtepie. Kandidatja duhet te plotesoje keto kushte: 1,te jete e afte te komunikoje. 2.te dije te gatuaj 3.te jete e paster. 4.te jete e afte te manxhoje 2 femije te moshes 7 vjec (femijet 8-12 jane ne shkolle). Mosha nga 25-45 vjec Orari 07 e 15 deri ne 15 e 15. Nga e hena ne t...
falas
ESA kerkon punetore shtepie,bebysitter,kujdestar per te moshuar 23/01/2017
ESA kerkon punetore shtepie,bebysitter,kujdestar per te moshuar
ESA kerkon te punesoje pastruese per ambjente private apo biznese,bebysitter,kujdestar per te moshuar ,kujdestar per kafshet, kopeshtar, te gjithe te interesuarit te dergojne CV e tyre ne [email protected] » paga e kenaqshme .
Durrës falas
28/12/2016
Puntore Shtepie
Kerkojn ne vajz per pun shtepie per pyetje me kontaktoni ju lutem pres ne tel ju faliminderit per mirkuptim
Zvicer falas
25/10/2016
Kerkoj pune : Per te kryer pune te shtepise dhe Pastrim
Pershendetje! Kerkoj te gjeje ndonje familje serioze , pasi qe jame nje vajz me mbulese jame 27 vjeqare dhe kame nevoje per te gjetur ndonje pune : Pastrim te shtepise Pune te shtepise apo Perkujdesje te femijeve vetem nga dita e Premte deri te Diellen pasi qe gjate javes jemi te angazhuar Te lajmer...
Zvicer falas
25/10/2016
Kerkoj pune : Per te kryer pune te shtepise dhe Pastrim
Pershendetje! Kerkoj te gjeje ndonje familje serioze , pasi qe jame nje vajz me mbulese jame 27 vjeqare dhe kame nevoje per te gjetur ndonje pune : Pastrim te shtepise Pune te shtepise apo Perkujdesje te femijeve vetem nga dita e Premte deri te Diellen pasi qe gjate javes jemi te angazhuar Te lajmer...
Zvicer falas
11/10/2016
Pastruese shtepie
Kerkoj patruese shtepie ne elbasan dy her ne jave
Elbasan falas
Infermier 06/10/2016
Infermier
Klinika infermjerore Angelos ofron sherbim ambulator infermjeror ne shtepin tuaj. cel: 069 54 55 729 Email:[email protected] ju mirepresim
Tiranë falas
25/09/2016
URGJENT!! Kerkojm Puntore per ne Gjermani! Nga shqiperia ose maqedonia!
Kerkojm sa ma shpajt nje puntore per pun shtepijake dhe kujdesin e dy vajzave tana (3 mujsh). Ju mund te jetoni ne shtepin ton dhe kuptohet i keni te gjitha shpensimet te mbuluara. Rroga si mbas marveshjes! Duhet te jeni besnike, e dashur me femije, e paster. Per ma shum informata ju lutem kontakton...
Gjermani falas
03/09/2016
Pastrim i shkelqyer
Jemi 5 meshkuj, ofrojme nje pastrim te mire te ambjenteve te ndryshme. Serioz ne punen tone dhe me cmim te lerverdisshem! Na kontaktoni pa hezituar, marrim ne konsiderate cdo oferte.
Tiranë falas
03/09/2016
Pastrim i shkelqyer
Jemi 5 meshkuj, ofrojme nje pastrim te mire te ambjenteve te ndryshme. Serioz ne punen tone dhe me cmim te lerverdisshem! Na kontaktoni pa hezituar, marrim ne konsiderate cdo oferte.
Tiranë falas
18/08/2016
Sherbime lavanteri dhe sanitarie.
Ofrojme sherbim lavanterie per individe dhe biznese te shpejte dhe cilesore. Gjithashtu ofrojme sherbime sanitarie prane familjeve me korrektesi e garanci brenda te gjitha rregullave te punes. Cmimet jane ekonomike dhe konkuruese per tregun. Sherbimi ka garanci dhe korrektese.
Tiranë falas
11/07/2016
kerkoi pastruse femer 25 deri 40 vj.
Kerkoi pastuse femer 25 deri 40 vj me pervoi. puna do jet ne lezhw dhe e spostushem.
Lezhë falas