Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Sport

Të gjitha Individ Kompanitë
26/11/2020
Parashikime Ndeshje Futbolli
Parashikime ndeshje futbolli teke me pjes loje HT/FT odd 30/15 Kontakt watsaap 069 9179882 Per klientet me abonim sherbimi live 90 min konsult falas . Konsulta per ndeshje me shuma te medha
Durrës 1.00 Euro €
23/07/2019
Besart
Besart
Shkup 100.00 Euro €
Paisje te ndryshme per Palester 07/07/2019
Paisje te ndryshme per Palester
Kam shum paisje per Palester te ardhura nga North Amerika. Shikoni Fotot the Beni Zgjedhjen qe deshironi. Kemi BIÇIKLETA. BENCH.PISTA VRAPIMI ( Pa motorr) VEGLA FORCE pa Pesha ( Me shufra rrezitente.etj etj etj Rre
Tropojë 100.00 Euro €
17/11/2017
Shiten 3 bilardo
Shiten 3 bilardo , ne gjendje shume te mire , pak te perdorura . Cmimi 60.000 lek te reja .
Tiranë falas
SHITET BICIKLETE FINTESS-I 02/11/2017
SHITET BICIKLETE FINTESS-I
**Shitet biciklete fintess-i ne gjendje shume te mire per arsye mos perdorimi. E pershtatshme edhe per ambjente te vogla. Ekonomike dhe me 12 programe stervitjeje. E markes Hammer, shume e njohur per prodhimin e pajisjeve te fintess. Cmimi 25 000 LEK (i diskutueshem). Faleminderit.**
Tiranë falas
01/10/2016
Zhigolo
Mirsevini vajza
Tiranë falas
Paisje palestre 24/07/2016
Paisje palestre
Shesim paisje te perdorura profesionale per palestra. Kemi vegla te perdorura force si dhe paisje kardio ,pista vrapimi, bike, orbitreka, step etj. Palestra komplet dhe paisje vec e vec.
Elbasan falas
22/09/2015
Korçë falas
28/04/2015
Oferte pranverore zumba fitnes 3000 leke abonim mujor
Perfitoni nga kjo oferte pranverore. Tirana Aerobi Zumba Fitnes ju fton te merrni pjese ne klasat e meposhteme: Te Hene 17.15-18.15 Te Marte 19.00-20.00 Te Merkure 17.15-18.15 Te Enjte 19.00-20.00 Te Premte 17.15-18.15 Cmimi 3000 leke (Pakete mujore 2 x ne jave ) Zumba Team ju mirepret , Adresa:Blv ...
Tiranë falas
best computer education franchisee for computer training institute 16/04/2015
best computer education franchisee for computer training institute
Indian computer and technical education board is an autonomous examination certification body. The ideology of Indian computer and technical education board is giving knowledge to student and sufficient fee structure for poor student. Other details plz Visit http://www.mycomputercourses.com/ Contact...
Fier falas