Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Fotograf,video

Të gjitha Individ Kompanitë
Shes KamereHD nga Amerika 10/12/2017
Shes KamereHD nga Amerika
Reklame : Ne shitje #Kamera e pa perdorur nga #Amerika !! #Çmimi95EUR me mundesi #mareveshje !! Kontakt : 0038643514990 Viber
Te gjitha qytetet falas
07/08/2017
Kerkoj pune
Kerkoj vend pune si (video editor) ose montazhier. Kam eksperiece pune ne mediat kryesore ketu ne Tirane.
Tiranë falas
01/05/2015
tirane, ofroj vende pune modeling
IF Models eshte kompani me experience shumevjecare ne Itali dhe me agjensite e saj ne Europe, tashme dhe ne Shqiperi. IF Models ka dizenjuar nje platforme te sukseshme per te promovuar modelet e rinj ne industrine e modes. Nese jeni te interesuara te beheni pjese e fushes se modelingut aplikoni per ...
Tiranë falas