Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Babysitter

Të gjitha Individ Kompanitë
23/06/2019
Kerkojme Babysitter per djalin France
Kerkojme Babysitter per djalin. Per cdo info mos hezitoni te na kontaktoni . 00 33 7 53 80 16 19 Per ne France Faleminderit
France 800.00 Euro €
07/02/2019
Kerkohet shtepijake babysitter
Luzern/zvicerr Na duhet nje TET qe vjen te KUJDESET per ne dhe ti NDIHMON mamit ne gjith punet e shtepis Ne jem 3 femij 1 3 5 vjeq (nga Kosova) Na duhet nje TET E NDERSHME BESNIKE E DURUSHME DHE E PASTER.. nje njeri familjar... Mami diten e shtun punon Ditve tjera esht me neve ne shtepi dhe me ty ti...
Prishtine falas
11/10/2018
Kerkoj kujdestare per femije dhe pune te sht...
Kerkoj kujdestare per femije dhe pune te shtepise ne Zvicer, te jete e moshes 25 deri 40 vjeqare, te kete pervoje adekuate ne kete lemi ( kujdestari per femije ), femija eshte i moshes gati 5 vjeqare. Paga 500 Euro ne muaj, +41763029059 Ju mireprese
Zvicer falas
08/10/2018
Babysitter
Kerkojm daso per dy femi dhe kujdesja e shtepis 0041767608922 wathsapp viber
Zvicer falas
27/09/2018
Babysitter/Pastruese
Kerkojm Babysitter per dy vajzat e tona dhe si punt e shpijes...vajzat jon 5vjeqare dhe 1vjeqare..per meshum info na kontaktoni +41765053816...kerkojm nje grua prej Moshes 35 vjeqare...
Zvicer falas
21/08/2018
SARA
Mirdita jam duke kerku nje kujdestare per 3femit vajza madhe 7vjet dhe binjak 3vjet per me shum info mund te me kontaktoni ne nr 0041789320330 ju faliminderit
Zvicer falas
15/08/2018
Kerkoj kujdestare per femi
Pershendetje kerkoj kujdestare per femi kush easht e interesume ju lutem kontakto ne ket numer +41792719911 mosha 30 tej 50
Zvicer falas
14/08/2018
Kerkojm Babysitter
Pershendetje.Ne po kerkojm nje Babysitter te moshes 25-45 vjeq per dy femijet tane 9 dhe 3 vjeq Ajo te ket experienc Pune si dhe te ndihmoj nga punet e shtepis. Per me shum Info. Lajmerohuni Ju lutem ne VIBER 078 810 51 83, me padurim presim tel. Tuaj
Zvicer falas
02/08/2018
Kerkohet babysitter ne zvicer
Kerkoj kujdestare per femije dhe pune te shtepise ne Zvicer, si dhe ushqimin per femijen, te jete e moshes 20 deri 30 vjeqare, te kete pervoje adekuate ne kete lemi ( kujdestari per femije ), femija eshte i moshes 4 vjeqare. Vajza eshte qdo mengjes ne kopesht, paga eshte 500 Euro ne muaj. Nisja me a...
Zvicer falas
31/07/2018
Kerkojm Kujdestsare per dy femije
Kerkojm kujdestare per dy femije mosh 3 & 1 vjet... Prej 15 gusht 2018..... Nr Telefonit +41788349496
Tiranë falas
30/07/2018
Kerkoj kujdestare!!! URGJENT
Mirdita.. kerkoj kujdestare per femije dhe punt e shpis..prej me daten e 13.08.2018 Ju lutem me kontaktoni ne viber +41786539851
Zvicer falas
27/07/2018
kerkojm Babysitter prej 15 gusht 2018
Pershendetje Kerkojm nje babysitter per me dat 15 gusht 2018 per dy femije. Personi i preferuar te jet mbi moshes 30, te ket pervoj ne ket lemi te jet i qet dhe te ket durim. Gjithashtu te jet i paster dhe te di te gatuaj ( mbi te gjitha per femijet). Pun shtes te ndihmoj ne punet e shtepis do vlero...
Zvicer falas
27/07/2018
kerkojm babysitter per dates 15 gusht 2018
Pershendetje Kerkojm nje kujdestare per dy femijet ton per dates 15. gusht 2018. Personi i prefeuar te ket pervoj ne ket lemi, te jet i qet dhe te ket durim. gjithashtu te jet i paster dhe te di te gatuaj (mbi te gjitha per femijet). Pun shtes te ndihmoj ne punet e shtepis eshte e mirpritur e cila d...
Zvicer falas
09/07/2018
Kerkoj Babysitter
Pershendetje zonja dhe zonjusha! Kerkoj Babysitter per ne zvicer me provoj pune qe kujdeset per 2 femije. Te interesuarat le te lajmerohen sepse me duhet nje Babysitter nga data 15.07.2018.
Zvicer falas
08/07/2018
Kerkoj ( Urgjend Babysitter dado
Kerkoj urgjend Nje vajz per mbikqyrjen e vajzes 3 vjeqe me provoj pune
Zvicer falas
08/07/2018
Kerkoj ( Babysitter Dado)
Kerkoj nje vajz per nje femij 3 vjeqe dhe punt e shtepis (urgjend)
Zvicer falas
16/06/2018
Kerkojm urgjentisht babysitter
Kerkojm nje babysitter per djalin tone i cili eshte 9muajsh. Jemi nga qyteti Gjilan mirepo jetojm dhe veprojm ne kantonin e Luzernit. Per interesimin tuaj te lajmroheni ne keta nr telefoni
Zvicer falas
15/06/2018
Kerkoj babysittee
Kerkoj babysitter per dy femij, 6 dhe 3 vjeq ju lutem na kontaktoni +41767301705
Zvicer falas
05/06/2018
Kerkoj nje babysitter per 2 femi
Kerkoj per meniher babysitter per femi. Jemi te presheves jetojm ne zvicerr ne st.gallen. i kam 2 femi djali madh 4 vjet qika vogel 1vjet e gjys e un i kam 30 vjet. Kerkoj nja qe din me kshyr fmi qe ka kshyr dhe ma heret fmi. Mu mvyn nja deri fund korrikut. Paga asht per 1 muj 600fr. Per 1muj e gjys...
Zvicer falas
04/06/2018
Kujdestare per femi ne Zvicer
Kerkojim ni kujdestare ne Zvicer 35 deri 45 vjeq per ni vajz 3 vjeqe. Ne jemi ni qift te rri. Te gjitha shpenzimet jane te mbuluara nga ne. Qendrimi duhet te jet 3 muaj per ata qe kan mundsi me udhtu pa VIZA. Masmirti prej Shqiprie. Te interesuarat te me kontaktoni n numer 0041765890440. Vjollca.
Zvicer falas
04/06/2018
Kujdestare per femi ne Zvicer
Kerkojim ni kujdestare ne Zvicer 35 deri 45 vjeq per ni vajz 3 vjeqe. Ne jemi ni qift te rri. Te gjitha shpenzimet jane te mbuluara nga ne. Qendrimi duhet te jet 3 muaj per ata qe kan mundsi me udhtu pa VIZA. Masmirti prej Shqiprie. Te interesuarat te me kontaktoni n numer 0041765890440. Vjollca.
Zvicer falas
04/06/2018
Kujdestare per femi ne Zvicer
Kerkojim ni kujdestare ne Zvicer 35 deri 45 vjeq per ni vajz 3 vjeqe. Ne jemi ni qift te rri. Te gjitha shpenzimet jane te mbuluara nga ne. Qendrimi duhet te jet 3 muaj per ata qe kan mundsi me udhtu pa VIZA. Masmirti prej Shqiprie. Te interesuarat te me kontaktoni n numer 0041765890440. Vjollca.
Zvicer falas
17/05/2018
Babysitter
Kerkoj urgjent nje kujdestare per tre femij ne jetojm ne Zvicerr per me shume informata me kontakto ne nr. Tel +41762383968
Shkup falas
16/05/2018
kerkoj kujdestare per femije
Kerkoj nje kujdesatre per femije mosha rreth 45 vjec, E dua njeri serioze dhe te qete. Dua te kujdeset per vajzen time 1 vjec ne shtepine time. Orari 8 me 5. Nga e hene ne te premten. Ndodhemi tek Komuna e Parisit. Faleminderit per mirekuptimin.
Tiranë falas