Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Masazhe

Të gjitha Individ Kompanitë
23/10/2019
Masazh ne shtepi, vetem per femra, filluar nga 2000 lek oren
ju mirpres te vendosem ne sherbimin tuaj, ju faleminderit. nr kontakti 0697705824
Tiranë Kontrolloni me shitësin
03/10/2019
Sherbejm masazh
Masazh vetem per femna na kontaktoni ne viber +38349122915
Prishtine falas
07/09/2019
Kerkojme punonjese per masazheri. Salon masazherie LUXEVA France
Kerkojme punonjese per masazheri. Per ne France Salon masazherie LUXEVA France Mude te na kotaktoni ne nr 00 33 7 51 28 36 98
France 2800.00 Euro €
13/08/2019
Vajze per masazhe
Kerkoj 1 vajze per masazhe dhe estetise ne shtepi.. max 2 here ne jave. [email protected]
Kontrolloni me shitësin
05/03/2019
masazh vetem per femna
na kontaktoni masazh vetem per femna , doni qe te relaksoni trupin doni te jeni me te lumtura ejani tek ne do bejm qe ju te jeni te kenaqur me punen ton ju mipresim na kontaktoni ne viber apo vacap +38649122915
Prishtine falas
05/03/2019
masazh vetem per femna
na kontaktoni masazh vetem per femna , doni qe te relaksoni trupin doni te jeni me te lumtura ejani tek ne do bejm qe ju te jeni te kenaqur me punen ton ju mipresim na kontaktoni ne viber apo vacap +38649122915
Prishtine falas
23/02/2019
masazh vetem per femna
pasi qe festa po vin 7 , 8 marsi , qe nga sot kemi ber ber zbritje dhe shperblime deri me daten 8 mar , ejani te shijoni knaqesin dhe lumturin na kontaktoni ne viber apo vacap +38649122915 ju mirpresim
Prishtine falas
30/06/2018
ofroj masazhe erotike per femra
jam hamshor 30 vjec 190 cm 80 kg i palestruar.ofroj masazhe erotike per femra ne ambjentet tuaja pres.pgj.
Tiranë falas
23/06/2018
Boj masazhe por femer mosha deri 18-45 masazha oshte pa bagez
Boj masazhe ne por shpija por femer edhe grua pa Pare
Prishtine falas
07/04/2018
masazhe speciale per femra
bej masazhe speciale per femra ne banesen tuaj ose ne hotel. kontakto per info.
Tiranë falas
21/02/2018
Kerkojme punojse per masazheri
Kerkojme punojse per masazheri 20e oren. sigurojme dhe srehimin.per me Shume informacion Mos ngurroni te na kontaktoni.France.00 33 75 12 66 511.ju Faleminderit.
France falas
13/11/2017
Ofroj pune masazhiere.
Kerkohen masazhatore me eksprience pune apo fizioterapiste per hapjen e nje qender masazhi ne lushnje.te interesuarit te shkruajne nmodul per detajet.
Lushnjë falas
01/08/2017
Hi
Pershendetje dua te kem nje eksperienc te re me nje vajz ose mami. Jam 28 vjec .nuk ju zhgeniej.Gjdo gje sekrete
Tiranë falas
22/07/2017
masazhe vetem per femna jo cifte
masazh per femna jo me cifte te jeni korrekt dhe ato qe jan te interesuar let lajmrohen Wacap/Viber : +38649122915 ju mirpresim
Prishtine falas
17/06/2017
Ker nje mami simpatie dhe pa problem kush nuk esht serjoze dhe simpatike mos me shjetesoi ju lutem
Kerkoj mami simpatike dhe te sinqert mosha 30-35 cdo qe shperblehet
Tiranë falas
28/05/2017
KERKOJ FEMER SEKRET
JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PER CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
14/05/2017
KERKOJ FEMER OSE CIFT
JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peR CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
23/04/2017
Kerkoj femer per qejf e sekret
Jam gersi 28 vjec 190 cm 85 kg sy bojqelli i palestruar me forma super.me pelqen jeta sexuale .kerkoj femra single apo te martuara per qejf .di si tjua ruaj sekretin.do ju bej tju drihen kofshet nga orgazmat dhe kenaqesite e shumta.pres pgj.
Tiranë falas
11/01/2017
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peR CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
05/12/2016
KERKOJ FEMER
JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PER CDO FEMER APO CIFT QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
21/09/2016
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PER CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
Kerkoj nje femer per masazh 25/08/2016
Kerkoj nje femer per masazh
Dua nje femer qe te me bej masazh erotik,pse jo mund ti bej dhe un nese ajo deshiron,jam i djal 28 vjec nga tirana.me shkruani ne [email protected]
Tiranë falas
22/08/2016
Masazh ne kushtet e shtepise
Jam nje 35 vjec, i paraqitshem dhe sportiv, kerkoj nje vajze nen 30 vjec per te me bere masazh ne shtepine time dhe nqs ka deshire edhe per tu argetuar. Jam serioz dhe kerkoj seriozitet makaimal.
Tiranë falas
MASAZHE AFRODIZIAKE, speciale 18/07/2016
MASAZHE AFRODIZIAKE, speciale
Ofrojme masazhe speciale (afrodiziake) ne ambjentet tuaja, vetem femra. Cmimi baze 20 euro / ora. Me ne do zbuloni shume kenaqesi. Na provoni, email: [email protected]
Tiranë falas