Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dhurata

Të gjitha Individ Kompanitë
15/12/2020
0682079229
Jam marjo dua nje goce 25_35 ne tiran gjithe naten
Tiranë 150.00 Euro €
24/01/2020
Takim
Vajzat qe punojne tme bejne nje ms per takim
Kontrolloni me shitësin
30/07/2019
Pay for girls feet
I just pay for lick feet, only feet nothing else, contact me on WhatsApp for more info vlore or sarande Whatsapp +5521971117991
Vlorë 50.00 Euro €
26/03/2018
Kujdestare per femij
Prsh jam nga Maqedonija dhe jetoj ne zurich dhe gerkoj kujestare per vajzen time 5 vjeqare per kontaktin ju lutem ne nr .0041794862154
Zvicer falas
11/03/2018
Kerkoj puntore kujdestare e femijeve
Pershendetje kena nevoj per nje puntore se mundet me ardh ne zvicerr me u kujdes per dy femijet e mi 6 vjet e 4 vjet duhet per daten 24.mars 2018 ish kan mir mos me qen personi ma e vjeter se 40 vjeqare numri kontaktit per whatsapp +41787484467
Zvicer falas
30/12/2017
Oferte
Jap 50EUR per sex kush nga vajzat eshte e interesuar te me kontaktoje.
Tiranë falas
01/12/2017
Kerkoj pune si BabySitter ( Kujdestare per Femij )
Pershendetje jame 29 vjeqare nga Kumanova. Jame me mbules dhe jame praktikuese e besimit islam. jame duke kerkuar te punesohem si kujdestare per femij ne ndonje familje te sinqert dhe e cila ka vetem nje Femij per perkujdesje !! Te interesuarat mund te me kontaktoni ne Viber apo WhatsApp ne kete nr ...
Zvicer falas
18/08/2017
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
Pershendetje !! Jame 28 vjeqare nga Maqedonia. Jame me mbules. Jame duke kerkuar vetem gjate Vikendit Pune ( perkujdesje per Femij apo per Pastrim ) !! #Nga data 1 shtator do te jem ne #Zvicer Mund te me kontaktoni vetem ne #Viber : 0038643 971 204. #Luten te lajmerohen vetem Familje Serioze dhe te ...
Zvicer falas
04/07/2017
Kerkojm zvicer babysitter, dado, kujdestare
Kerkojm veq nga maqedonia ni babysiter kujdestare nga mosha 25 deri 40, per dy femi 8 dhe 3 vitesh, nese keni interes me shkruani ne numrin 0041796237257
Kercove falas
01/02/2017
Kerkoj nje mami per Shan Valentino
Jam nje djale serioz, Kam deshire te Qe per Shan Valentino te shoqerohem me nje mami. Kjo vlen dhe per dite te tjera, mosha e preferuar jo me shume se 40 vite....jo te shendoshta. Le kontakt ne box. FLM
Tiranë falas
Online Jobs in India - without any investment 24/11/2016
Online Jobs in India - without any investment
http://www.vendreauto.ca/index.php?view=postimg&postevent=&cityid=18&lang=fr&catid=&subcatid=&
Përmet falas
Kopshti I femijeve PEMA E DITURISE 09/11/2016
Kopshti I femijeve PEMA E DITURISE
Ofrojme regjistrimin e femijeve ne Kopsht te femijeve PEMA E DITURISE nga mosha O Deri 6 vjeq gjendet Prishtine me kushte te Mira per femije nxemje qendrore ushqim te shendeteshem dhe mesojme nga edukatore te kualifikuara na kontaktoni per me Shume informata ne +38649367737
Prishtine falas
SAMOYED PUPPIES 04/11/2016
SAMOYED PUPPIES
Shiten kelysha samoyed race shume e bukur e dashur dhe familjare te pershtatshem per tu mbajtur ne apartamente dhe vila
Tiranë falas