Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Super Mjeshtri

Të gjitha Individ Kompanitë
20/07/2019
Duakeshillaper gruan
Per keshilla me jepni Fb ose nr tuaj
Kontrolloni me shitësin
Ndërtimtari (Gjermani) 26/04/2019
Ndërtimtari (Gjermani)
Ndërtimtari (Gjermani) Gjermania ka nevojë për puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është në sektorin e ndërtimtarisë . Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit :049714888, 049705888, 049714999 , 049745999, 049762666, 049710505 ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected]
Prishtine falas
Ndertimtari-Murator (Gjermani) 25/04/2019
Ndertimtari-Murator (Gjermani)
Murator (Gjermani) Detyrat dhe Pergjegjesite : • Performimi i detyrave të muratorit neper tunelet e ndryshme • Performimi i ketyre detyrave të punes ne ndertimet e reja • Sherbimi ndaj klienteve tane • Detyra të tjera qe pershtaten me natyren e punes Eksperiencat : • Edukim ne fushen e ndertimtarise...
Prishtine falas
shree Travels and Transport Company. 06/10/2017
shree Travels and Transport Company.
shree Travels and Transport C/o. We are providing all kinds of travels vehicles like toyota, suzuki, tata and mini buses also available. For more information contact us on +91-9881666137 or mail us on [email protected] cmar2017info2151
Itali falas
02/10/2017
Kerkoj femra te moshave te ndryshme per te kryer m...
Kerkoj femra te moshave te ndryshme per te kryer mardhenie seksuale. Kontakt ne email. Vetem femra.
Tiranë falas
Profesionist ne fushen e gjelberimit ne Shqiperi 22/05/2017
Profesionist ne fushen e gjelberimit ne Shqiperi
Teoria dhe Praktika eshte marre nga nje vend shume i larte dhe shume i pasionuar pas ambienteve te gjelberta (Nga Britania e Madhe) Pasi atje kam punuar dhe kam qene shume i rregullt ne sherbim te clienteve Anglez dhe te huaj Si Kopshtar / Gardener Kam njoheri sesi te perdor veglat e punes te kesaj ...
Durrës falas
Kryejme Transport Orendish Shtepiake, Mobiljesh, Dollape, Divane, Kolltuqe, Lavatrice, Frigorifere e 02/03/2017
Kryejme Transport Orendish Shtepiake, Mobiljesh, Dollape, Divane, Kolltuqe, Lavatrice, Frigorifere e
Kryejme Transport Orendish Shtepiake, Mobiljesh, Dollape, Divane, Kolltuqe, Lavatrice, Frigorifere etj. Per cdo informacion ju lutem te na kontaktoni. Tel : 0685271976
Tiranë falas
Kopshtar-luleshtar me eksperience 24/01/2017
Kopshtar-luleshtar me eksperience
Ju njoftojme se pas dates 15 mars fillon fushata e punimene te fushes sKind of jtelberimit ju ofrojme sherbim cilesore. Dhe te garantuar ne te gjitha fushat kundrejt. Gjelberimit Per me shume info telefono hysenin ne cel:0675451324
falas
Your local gardener Kopshtar-luleshtar Vendas 10/08/2016
Your local gardener Kopshtar-luleshtar Vendas
Professional Gardening Services We are a quite big company in gardening services Based in Elbasan We used to work in England and now we moved to Albania 10 years of experience Theory and Practice its been taken in England We operate allover in Albania & Kosovo Our Service Includes.... Soft &...
Vlorë falas
27/06/2016
Super mjeshter ne montimin e tapetit te barit natyral
Profesionista ne fushen e gjelberimit nxitoni te keni nje bace/kopsht sa me te bukur dhe nje jete me te lumtur ,Sygjerime falas dhe kuota te lira
Vlorë falas
Sherbime Gjeberimi ne Sarande_Durres_Tirane Etc 26/06/2016
Sherbime Gjeberimi ne Sarande_Durres_Tirane Etc
MIRE SE VINI NE PASTRIMIN E SHERBIMIT TE KOPSHTARISE Ne krenohemi me besueshmerine tone, nje qasje miqesore dhe me e rendesishmja, njohurite tona te industrise. Ne kemi vite pervoje pune per klientet te shumte tregtare dhe te brendshme. Ne e dime se kenaqesine e konsumatorit eshte celesi per biznesi...
falas
Informacion 20/06/2016
Informacion
Te gjitha jane ne foto e ad.
Struge falas