Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Palestra

Të gjitha Individ Kompanitë
Paisje te ndryshme per Palester 07/07/2019
Paisje te ndryshme per Palester
Kam shum paisje per Palester te ardhura nga North Amerika. Shikoni Fotot the Beni Zgjedhjen qe deshironi. Kemi BIÇIKLETA. BENCH.PISTA VRAPIMI ( Pa motorr) VEGLA FORCE pa Pesha ( Me shufra rrezitente.etj etj etj Rre
Tropojë 100.00 Euro €
SHITET BICIKLETE FINTESS-I 02/11/2017
SHITET BICIKLETE FINTESS-I
**Shitet biciklete fintess-i ne gjendje shume te mire per arsye mos perdorimi. E pershtatshme edhe per ambjente te vogla. Ekonomike dhe me 12 programe stervitjeje. E markes Hammer, shume e njohur per prodhimin e pajisjeve te fintess. Cmimi 25 000 LEK (i diskutueshem). Faleminderit.**
Tiranë falas
Paisje palestre 24/07/2016
Paisje palestre
Shesim paisje te perdorura profesionale per palestra. Kemi vegla te perdorura force si dhe paisje kardio ,pista vrapimi, bike, orbitreka, step etj. Palestra komplet dhe paisje vec e vec.
Elbasan falas
28/04/2015
Oferte pranverore zumba fitnes 3000 leke abonim mujor
Perfitoni nga kjo oferte pranverore. Tirana Aerobi Zumba Fitnes ju fton te merrni pjese ne klasat e meposhteme: Te Hene 17.15-18.15 Te Marte 19.00-20.00 Te Merkure 17.15-18.15 Te Enjte 19.00-20.00 Te Premte 17.15-18.15 Cmimi 3000 leke (Pakete mujore 2 x ne jave ) Zumba Team ju mirepret , Adresa:Blv ...
Tiranë falas