Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mjete Lundrimi dhe Peshkimi

Të gjitha Individ Kompanitë
Motor yamaha 02/12/2019
Motor yamaha
Motorr YAMAHA 15 2 kohesh
Fier 500.00 Euro €
18/10/2017
Skaf , varke 4 metra
Shes skafin 4 metra te gjate dhe 1.70 te gjere ...shitet per arsye mosperdorimi .
Lezhë falas
21/06/2017
Gomone
Gomone 5 metra, me dokumenta te rregullta,sarbrator 80 litra inoksi, 2 salvaxhente, 2 kaseta baterie
Tiranë falas
shes anije peshkimi 16/09/2016
shes anije peshkimi
shes anije peshkimi hekur trashesia e kallumes 20 mm me motorr isota fraschini 620 kuaj fuqi ne gjendje te re, me aparaturat dhe mjetet e peshkimit te kohes e kompletuar gjatesia 20 metra vij uj me harxhim karburanti 25 litra ne ore ne tralim .
Vlorë falas
shitet skaf "Nireys" 460/motor yamaha, 2008 25/08/2016
shitet skaf "Nireys" 460/motor yamaha, 2008
Shitet skaf i prodhimit gek 2008, Nireys me motor 50 hp iniacion 4 kohesh. Skafi eshte ne gjedje shume te mire dhe gjendet ne Dhermi. eshte i omologuar kategoria C, me libreze dhe siguracion te rregullt, per 6 persona. cmimi 9500 euro
Vlorë falas
Shitet skaf "Ranieri Soverato 19" i vitit 2009. 8000 euro 18/04/2016
Shitet skaf "Ranieri Soverato 19" i vitit 2009. 8000 euro
Shitet per te kaluar ne nje kategori superiore, Ranieri Soverato 19, pa motor, ne gjendje perfekte, me gjithe karel. Skafi eshte thuajse fare i pa perdorur, me veshje sedilesh te reja, shitet pa motor, ka dokumentacion te regullt dhe librezen e lundrimit kategoria C. Skafi gjendet ne Dhermi. Kontakt...
Vlorë falas
07/10/2015
Okazion: gomone 3.5 metra, me motor elektrik
Shes gomone 3.5 metra me motor amerikan me bateri. Ne oferte perfshihen edhe karikues baterish, 1 bateri rezerv, spiranca, lopata, 2 jelek shpetimi, pompa per fryrjen dhe Paisje peshkimi: 140 metra mreshe nice. Te gjitha jane ne gjendje te mire. Cmimi eshte 500 euro(I Diskutueshem) Per informacione ...
Tiranë falas
19/04/2015
Online Part time Workers needed Urgently for our Copy Paste workers
Students, Housewives, Job Searchers & Retired people can join this without leaving your present job. Basic Computer Knowledge with Internet Connection is Enough to do this Work. Job Benefits: 1. You Can work from Home, Office , College, Anywhere @ your own Convenient timings. 2. No Need any Prev...
Kavajë falas
25/02/2015
shes piaxho
shes piaxho si me vajator , ne gjendje te mire motorrike ngjyre i kyq sapo i lyer pa asnje problem me letra gomat i ka te reja me kapertona dhe komerdare disqet ja kam lyer te zeza motorrin e kam lyer kuq e zi , ngjyeren e tij orgjinale dhe ne letra qe sapo ka ardhur nga italia ka qene i bardh ... c...
Tiranë falas