Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Krevate per femije

Të gjitha Individ Kompanitë
Krevat + Dyshek Femijesh 04/05/2020
Krevat + Dyshek Femijesh
Shitet krevat dhe dyshek femijesh(dysheku shume cilesor) per moshen deri 5 vjec. Pak i perdorur, transporti brenda Tiranes falas. Nr tel: 0682040116
10.00 Lek
21/09/2016
KERKOJ FEMER SEKRETE
JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PER CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas