Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Skaf

Të gjitha Individ Kompanitë
18/10/2017
Skaf , varke 4 metra
Shes skafin 4 metra te gjate dhe 1.70 te gjere ...shitet per arsye mosperdorimi .
Lezhë falas
shitet skaf "Nireys" 460/motor yamaha, 2008 25/08/2016
shitet skaf "Nireys" 460/motor yamaha, 2008
Shitet skaf i prodhimit gek 2008, Nireys me motor 50 hp iniacion 4 kohesh. Skafi eshte ne gjedje shume te mire dhe gjendet ne Dhermi. eshte i omologuar kategoria C, me libreze dhe siguracion te rregullt, per 6 persona. cmimi 9500 euro
Vlorë falas
Shitet skaf "Ranieri Soverato 19" i vitit 2009. 8000 euro 18/04/2016
Shitet skaf "Ranieri Soverato 19" i vitit 2009. 8000 euro
Shitet per te kaluar ne nje kategori superiore, Ranieri Soverato 19, pa motor, ne gjendje perfekte, me gjithe karel. Skafi eshte thuajse fare i pa perdorur, me veshje sedilesh te reja, shitet pa motor, ka dokumentacion te regullt dhe librezen e lundrimit kategoria C. Skafi gjendet ne Dhermi. Kontakt...
Vlorë falas