Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Motor me Benzin

Të gjitha Individ Kompanitë
Motor yamaha 02/12/2019
Motor yamaha
Motorr YAMAHA 15 2 kohesh
Fier 500.00 Euro €
25/02/2015
shes piaxho
shes piaxho si me vajator , ne gjendje te mire motorrike ngjyre i kyq sapo i lyer pa asnje problem me letra gomat i ka te reja me kapertona dhe komerdare disqet ja kam lyer te zeza motorrin e kam lyer kuq e zi , ngjyeren e tij orgjinale dhe ne letra qe sapo ka ardhur nga italia ka qene i bardh ... c...
Tiranë falas