Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Gomone

Të gjitha Individ Kompanitë
21/06/2017
Gomone
Gomone 5 metra, me dokumenta te rregullta,sarbrator 80 litra inoksi, 2 salvaxhente, 2 kaseta baterie
Tiranë falas
07/10/2015
Okazion: gomone 3.5 metra, me motor elektrik
Shes gomone 3.5 metra me motor amerikan me bateri. Ne oferte perfshihen edhe karikues baterish, 1 bateri rezerv, spiranca, lopata, 2 jelek shpetimi, pompa per fryrjen dhe Paisje peshkimi: 140 metra mreshe nice. Te gjitha jane ne gjendje te mire. Cmimi eshte 500 euro(I Diskutueshem) Per informacione ...
Tiranë falas