Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Telefona

Të gjitha Individ Kompanitë
« Njoftimet » Orat Automatike Angela Bos xham Saphire 3Atm 29/07/2019
« Njoftimet » Orat Automatike Angela Bos xham Saphire 3Atm
Shiten Orat Angela Bos Automatike 100% origjinale me 1vit garanci kunder ujit fushat aktive day/night tourbillion xham saphire fosforeshente kunder gervishjeve cmimi okazion 70mij me fush te bardhe dhe te zeze Transport kudo 2-4dite kontakto 069 24 83 849
Durrës 70.00 Lek
Ore Automatike chronograph Tourbillon 5ATM 29/07/2019
Ore Automatike chronograph Tourbillon 5ATM
Telefono 069 24 83 849 TRANSPORT FALAS brenda 2-3dite nga data postimit Cmimi okazion 7990lek te reja vetem 24ore INFO link https://fanfreakz.com/products/lige-luxury-moon-phase-automatic-tourbillon-watch Item Type: Mechanical watches Feature: Moon Phase,Water Resistant,Shock Resistant,Complete Cale...
Durrës 80.00 Lek
Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira gri (e hapur) A2101 (GSM) 13/06/2019
Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira gri (e hapur) A2101 (GSM)
Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira gri (e hapur) A2101 (GSM) SAMSUNG GALAXY S10 PLUS G975F 128GB E ZBULUAR 4G SMARTPHONE MBAJTUR BRAND NEW Huawei P30 6 Smartphone | Lexuara | 4G LTE | 6GB | 128GB | Android 6.1 "| Dual-SIMFree Këto produkte janë krejt të reja, ata vijnë me të plotë pajisje, ato k...
Kuçovë 500.00 Euro €
Apple iphone 8 plus 64 GB 10/02/2018
Apple iphone 8 plus 64 GB
**Apple iphone 8 plus 64GB eshte marke e re e mbyllur e mbyllur direkt nga fabrika e cila vjen me pajisje te plota dhe garanci 1 vjecare nderkombetare. pls vetem bleresi serioz duhet te kontaktoje per me shume detaje: WhatsApp: +385977007402** Email: [email protected]
Gjirokastër falas
WWW.FIRSTBUYDIRECT.COM Apple iPhone X Samsung Note 8 iPhone 8/8 Plus dhe te tjere 07/02/2018
WWW.FIRSTBUYDIRECT.COM Apple iPhone X Samsung Note 8 iPhone 8/8 Plus dhe te tjere
WWW.FIRSTBUYDIRECT.COM Apple iPhone X Samsung Note 8 iPhone 8/8 Plus dhe te tjere Faqja e internetit e kompanise: www.firstbuydirect.com Shijoni cmimet me shumice ne te gjitha telefonat mobil (Apple, Samsung, SONY, Huawei, LG, HTC dhe te tjeret), kompjutera dhe laptope, televizore dhe pajisje te tje...
Decani falas
Apple iPhone 7 Plus i kuq 128GB Lexuara 18/11/2017
Apple iPhone 7 Plus i kuq 128GB Lexuara
I ri Apple iphone 7 plus vjen me pajisje te plote ne dispozicion ne tregti me shumice dhe me pakice. vjen me garanci nderkombetare 1 vjecare dhe aksesore te plote
Elbasan falas
La venta de iPhone 7 y 7 Plus, 6S Plus, iPhone 6 16GB, 64GB, 31/10/2017
La venta de iPhone 7 y 7 Plus, 6S Plus, iPhone 6 16GB, 64GB,
FOR SALE : IPHONE 8 PLUS,8,SAMSUNG S8 PLUS,S8,IPHONE 7 PLUS,S7 EDGE OFFER ! OFFER !! OFFER !!! BUY ORIGINAL UNLOCKED MOBILE PHONES AND ELECTRONICS. Lista del artículo: - Apple iPhone X / Apple iPhone 8 / Apple iPhone 8 Plus / Apple iPhone 7 / Apple iPhone 7 Plus / Samsung Galaxy S8 / Samsung Galaxy...
Krujë falas
*Urgjent * iPHONE 5S 16/10/2017
*Urgjent * iPHONE 5S
Shitet iphone ne gjendje perfekte . Cel I ardhun nga anglia. Cel 0699922154
Tiranë falas
Iphone 5s 14/10/2017
Iphone 5s
Shitet iphone 5s ne gjendje perfekte.
Tiranë falas
Tražite li legitiman zajam? 10/10/2017
Tražite li legitiman zajam?
Tražite li legitiman zajam? Jeste li odbijali vaše banke? Trebate li zajam za brisanje dugova / račune? Onda je vaša financijska trauma gotova, nudim od zajmova od 1000 EUR do 10.000.000 EUR. Ja sam ovjeren i pouzdan. pomoći financijskoj pomoći. Ako ste zainteresirani, vratite se meni putem mo...
Tiranë falas
05/09/2017
SAMSUNG GALAXY S7
**SAMSUNG GALAXY S7 I PERDORUR 4 MUAJ I HAPUR NE TE GJITHA RRJETET TELEFONIKE, PA ASNJE GERVISHJE APO SHENJE, SAMSUNG I VERTETE I BLERE NE ANGLI**
Tiranë falas
Apple iPhone 7 kosto EUR350 , Apple iPhone 7 Plus kosto EUR375,Samsung Galaxy S8 EUR420 16/08/2017
Apple iPhone 7 kosto EUR350 , Apple iPhone 7 Plus kosto EUR375,Samsung Galaxy S8 EUR420
Ne jemi nje furnizues i telefonise celulare qe gjendet ne Afriken e Jugut dhe Mbreterine e Bashkuar Telefonat tane celulare jane te rinj, vijne me pajisje te plote, 100% origjinale, te hapur ne te gjithe rrjetin dhe 2 vjet garanci. Ne bejme shperndarjen ne te gjitha vendet permes korriereve te Fedex...
Prishtine falas
Apple iPhone 7 kosto EUR350 , Apple iPhone 7 Plus kosto EUR375,Samsung Galaxy S8 EUR420 15/08/2017
Apple iPhone 7 kosto EUR350 , Apple iPhone 7 Plus kosto EUR375,Samsung Galaxy S8 EUR420
Ne jemi nje furnizues i telefonise celulare qe gjendet ne Afriken e Jugut dhe Mbreterine e Bashkuar Telefonat tane celulare jane te rinj, vijne me pajisje te plote, 100% origjinale, te hapur ne te gjithe rrjetin dhe 2 vjet garanci. Ne bejme shperndarjen ne te gjitha vendet permes korriereve te Fedex...
Tiranë falas
Apple iPhone 7 kosto EUR350 , Apple iPhone 7 Plus kosto EUR375,Samsung Galaxy S8 EUR420 15/08/2017
Apple iPhone 7 kosto EUR350 , Apple iPhone 7 Plus kosto EUR375,Samsung Galaxy S8 EUR420
Ne jemi nje furnizues i telefonise celulare qe gjendet ne Afriken e Jugut dhe Mbreterine e Bashkuar Telefonat tane celulare jane te rinj, vijne me pajisje te plote, 100% origjinale, te hapur ne te gjithe rrjetin dhe 2 vjet garanci. Ne bejme shperndarjen ne te gjitha vendet permes korriereve te Fedex...
Tiranë falas
24/07/2017
Tiranë falas
LG G3 10/07/2017
LG G3
Shes LG G3 GOLD NE GJENDJE TE MIT 32GB 185EURO SI DHE NE VIBER +38269747070
Ulqin falas
27/05/2017
Samsung galaxy s7 edge
S7 edge ne gjendje te re. 3 muaj i perdorur . 500 euro i padiskutushem.
Tiranë falas
Samsung S5 i bardhe 02/03/2017
Samsung S5 i bardhe
Telefoni eshte ne gjendje te mire pa gervishtje dhe bateria nuk eshte e konsumuar.
Tiranë falas
Shitet Apple Watch Series 2 , ne kuti me aksesore . 12/01/2017
Shitet Apple Watch Series 2 , ne kuti me aksesore .
Apple Watch series 2 , me te gjithe aksesoret ne kuti . Rrip shtese rezerve , aluminium rose gold case 42 mm , memorje 6 GB , kundra ujit . Cmimi : 400 Euro . Cel : 0696328669
Tiranë falas
Shitet iphone 4s 3gb 08/01/2017
Shitet iphone 4s 3gb
Shitet iphone 4s 3gb nee gjendje shume te mire cmimi 110mij leke
Tiranë falas
Apple iPhone 6s plus 128GB 15/12/2016
Apple iPhone 6s plus 128GB
Per me shume Kerkesat ne chat: whatsapp +2347059880852 Email: [email protected] Faleminderit
Tiranë falas
iphone 7 and 7 plus 02/12/2016
iphone 7 and 7 plus
Apple iPhone 7 32GB Apple iPhone 7 128GB Apple iPhone 7 256GB Apple iPhone 7 plus 32GB Apple iPhone 7 plus 128GB Apple iPhone 7 plus 256GB Only interested buyer should contact us @ E-mail: [email protected] Skype: abdulrahman.nafsal2 Whatapp:+2349092586977
Tiranë falas
Oferta per Apple iphone 6, 6 Plus, 6s dhe 6s plus dhe iphone SE Lexuara. 08/08/2016
Oferta per Apple iphone 6, 6 Plus, 6s dhe 6s plus dhe iphone SE Lexuara.
Pershkrim: Ne ofron pakice me te mire ne internet dhe me shumice dhe ne ju garantojme kenaqesine 100% dhe te ofrimit te. Me pervojen tone, ne jemi shume te fokusuar ne nevojat e klienteve tane dhe te ofroje produkte me cilesi te shkelqyera per klientet tane. Ndjehen te lire per vendosjen e urdhrave ...
Krujë falas
LG G3 32GB BARDHE SI I RI 32GB MEMORIE 3GB RAM 03/08/2016
LG G3 32GB BARDHE SI I RI 32GB MEMORIE 3GB RAM
Shitet LG G3 GJENDJE PERFEKTE. ME XHAM MBROJTES VJEN ME NJE KASE NGJYRE PINK DHURATE. I ZHBLLOKUAR PER CDO KARTE SHQIPTARE DHE TE HUAJ 4G. TEL I ARDHUR NGA AMERIKA. MOS U GENJENI NGA PRODUKTET QE SHITEN NE DYQANET SHQIPTARE. KY TEL ESHTE ME 3GB RAM JO ME 1GB RAM. NUK ESHTE PRODHIM KINEZ.
Tiranë falas