Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mobilje

Të gjitha Individ Kompanitë
Parukeri 15/11/2019
Parukeri
Shiten paisjet e parukeris dhe krevati depilimit pasqyrat gjdo gje cka nevoitet per pune per arsyje emigrimi jan shum pak te perdorura reth 1 vit te perdorura. Ka dhe kozmetik mbrenda ka dhe pak bojra dhe pjesa e depilimit ka produkte. Offerte 175000 Lek. Numer kontakti 0673333308
Lezhë 175.00 Lek
12/08/2019
Shes mobilje prdorura
Shes komplet divanesh, dy krevat tek me dysheke, dollap rrobash, Etazhe e re. Cel 0685146423
Tiranë 600.00 Euro €
17/03/2019
shes mobile per sallon
shes mobile per sallon ata apo ato qe interesohen te na kontaktoj ne viber apo watsapp +38649122915 ju mirpresim
Lipjan falas
12/03/2019
shes mobile per sallon
shes mobilje per sallon jon te ruajtur per me shum do shikoni pasi te kontaktojm ne viber +38649122915 ju mirpresim
Prishtine falas
12/03/2019
shes mobile per sallon
shes mobile per sallon ata apo ato qe jon te interesum te na kontaktojn e viber +38649122915
Mitrovice falas
05/03/2019
shiten urgjent
shitet ni komplet siq e shikoni ne foto jon shum te mir dhe te rahatshum kontakto ne viber apo vacap +38649122915 ju mirpresim
Prishtine falas
dhome fantastike te stilit te perandorise se plote 11/12/2017
dhome fantastike te stilit te perandorise se plote
E shes kete dhome Fantastike te stilit te Perandorise te kompletuar me gjithcka. projektuar dhe ndertuar nga mjeshtrit ne Bergamo te Italise. dhoma gjumi perfshin nje krevat dopio, garderobe, gjoks me mbathje dhe 2 tavolina afer. Materialet jane origjinale: te gjitha te ndertuara ne rrenje arre dhe ...
Shkodër falas
Shes tavolina dhe manekina 03/05/2017
Shes tavolina dhe manekina
Disponoj 9 manekina ne forme busti per meshkuj ne ngjyre te bardhe dhe bezhe, dua ti shes per arsye te mbylljes se aktivitetit. Shiten te gjitha se bashku ne nje cmime oferte prej 300 leke te reja per cope. Gjithashtu shiten dhe 3 tavolina portative te cilat mund te hapen dhe mbyllen, dhe jane shume...
Tiranë falas
Apple iPhone 7 plus 128GB 24/04/2017
Apple iPhone 7 plus 128GB
Apple iPhone 7 plus 128GB Iphone 7 plus eshte nje marke e re me pajisje te plote dhe garanci per prodhuesit dhe politika e kthimit Iphone eshte 100% fabrike zhbllokuar me te gjithe aksesoreve duke perfshire ngarkues dhe kabllo pershtates dhe kufje dhe te tjera dhe ajo ka kohe te gjate bateri pushtet...
Gostivar falas
Shiten tavolina dhe karrige druri 26/02/2017
Shiten tavolina dhe karrige druri
Shiten 4 tavolina druri dhe 21karrige druri per ambjent lokali ose shtepie.
Tiranë falas
19/02/2017
"Mobileri Dule" Kende, Kolltuqe, Divane me skelete metalike.
"Mobileri Dule" ofron mobiljet me te fundit Italiane, Austriake, Gjermane. Gjithashtu fabrika jone ofron Kende, Kolltuqe, divane te cilesise me te larte me skelete metalike, gje e cila na diferencon nga te tjeret. Fier, Rr. "Shenjt Leonardo Murialdo" 0692071140 0684033042
Fier falas
22/01/2017
Kerkoj mobilje
Deshiroj te blej mobilje per apartman ne Durres.
Tiranë falas
postacione 25/11/2016
postacione
shes postacioone per call center nje muaj te perdorur dhe ne gjendje shume te mire dhe nje tavoline zyre cmim fantastik na kontaktoni
Berat falas
9 karrige 25/11/2016
9 karrige
shes 9 karrige ngjyre blu shume te mira me cmim te arsyeshem
Berat falas
22/11/2016
ME NEVOJITEN MOBILJE SHTEPIE
Me nevojiten mobilje shtepie. Kush ka dhe nuk I duhen tme leri nr e tel.
Tiranë falas
Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste 20/11/2016
Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste
Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste. Krevati eshte i perdorur, ne gjendje te mire. Transporti eshte pergjegjesia e bleresit. Produkti ndodhet ne rrugen Karl Gega, stacioni trenit ne nje apartament privat.
Tiranë falas
12/10/2016
SHES DYSHEK DOPIO 160X190 LATEX
OKAZION DYSHEK DOPIO LATEX 160X190CM PER VETEM 9000LEK TE REJA.PO DERGOJ FOTOT QE JANE BARAZ SA PER 1000 FJALE QE MUND TE SHKRUAJ. NR TEL,0675333359
Tiranë falas
10/10/2016
Super Okazion, shiten mobilje per parukieri.
Shiten mobilje te mirembajtura dhe cilesore per kompletim dyqani parukierie dhe estetike, per shkaqe emigrimi. Cmimi eshte ekonomik dhe i arsyeshem, mund te biem ne konsensus. Vendbanimi ne Tirane, Kodra e Diellit. Kontakt: 0696531783 0692451633
Tiranë falas
16/09/2016
Soba 120 mij lek
Po shes direkt pa pazar 120 mij lek kontaktoni 0693892977 Sofia
Tiranë falas
16/09/2016
Soba 120 mij lek
Po shes direkt pa pazar 120 mij lek kontaktoni 0693892977 Sofia
Tiranë falas
Shiten set kolltuqesh lekure cilesore ngjyre pana 3 + 2 + 1 pjese 31/08/2016
Shiten set kolltuqesh lekure cilesore ngjyre pana 3 + 2 + 1 pjese
Shiten set kolltuqesh lekure cilesore ngjyre pana tre pjese, dy pjese dhe kolltuk tek.Shume te rehatshem dhe ne gjendje shume te mire.
Elbasan falas
26/07/2016
shitet dhome e kompletuar femijesh
Eshte sh e mirembajtur, e punuar mire, krevat dykatesh plus nje potrativ i inkorporuar. e kompozuar bukur. dollap i madh, shkalle me sirtar per tu ngjitur ne kat te dyte. tavoline kompjuteri bashke me karrigen rrotulluese. e merrni fare lire, me mire ju se keta qe blejne te perdorura dhe i rishesin ...
Tiranë falas
20/07/2016
Shiten Karrige Statike
Karrige statike te pershtatshme per zyra, salla interneti, etj Karriget jane shume pak (2 muaj) te perdorura shumica prej tyre jane ende me qese,model prodhimi Italian, ngjyra e kuqe. Ne total jane 34 karrige te disponueshme. Shiten per arsye te mbylljes se aktivitetit. Çmimi eshte 2200 leke/cope i...
Tiranë falas
20/07/2016
Shiten mobilje MDF te pershtatshme per Zyra/ Call Center/ Salla Interneti
Shiten mobilje druri, Tavolina 24 cope Rafte per dosje 3 cope Materiali: MDF Dimensionet: 100x45x75cm Ngjyra: Gri e hapur Mobiljet jane shume pak te perdorura si dhe jane te paisura me sirtare me celesa. Çmimi eshte 100,000 Leke per te gjitha mobiljet pershkruar mesiper, por nuk perjashtohet mundes...
Tiranë falas