Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mobilje

Të gjitha Individ Kompanitë
Shitet Krevat femijesh 13/07/2016
Shitet Krevat femijesh
Shitet krevat femijesh Bopita 60*120 prej druri ngjyre portokalli bashke me dyshekun shume pak e perdorur ne gjendje shume te mire, montohet dhe cmontohet lehtesisht, me 2 pozicione mbajtese dysheku, 22000 Leke I diskutueshem. Kontaktoni: 0682126198.
Tiranë falas
Tavoline buke druri rrethore me 4 karrige 04/07/2016
Tavoline buke druri rrethore me 4 karrige
Shitet nje tavoline buke druri rrethore me 4 karrige. Cmimi i shitjes se tavolines: 500EUR Cmimi i shitjes se karrigeve: 50EUR/copa
Tiranë falas
04/07/2016
Tavoline buke rrethore + 4 Karrige
Shitet 1 tavoline buke rrethore me 4 karrige ne gjendje shume te mire pune. Cmimi i Tavolines se bukes: 500EUR Cmimi i karrigeve: 50EUR/copa
Tiranë falas
Tirane, shes tavoline pune oferte_Cmimi 150 Euro i dikutueshem 19/04/2016
Tirane, shes tavoline pune oferte_Cmimi 150 Euro i dikutueshem
Shes 1 tavoline pune per zyre! Tavolina: -eshte ne ngjyre druri qershie -e madhe, cilesore dhe praktike per vendosjen e te gjitha pajisjeve apo dokumentave -ka komodine per dokumenta me 3 sirtare ne ngjyren e tavolines Te interesuarit jane te mirepritur te kontaktojne ne numrat e tel: 0682073731 /06...
Tiranë falas
shitet tavoline ngrenie + 6 karrike dhe tavoline mesi 17/03/2016
shitet tavoline ngrenie + 6 karrike dhe tavoline mesi
Shitet tavoline ngrenie qe hapet ng a te dyja anet. + 6 karrike(set) me dizenjo bardh e zi. Si edhe 1 tavoline mesi e zeze. Mobiljet te gjitha kushtojne 45000 leke.te reja. Ne vlore. Tel: 069
Vlorë falas
Shiten orendi dhome pritjeje me cmim te pabesueshem 23/10/2015
Shiten orendi dhome pritjeje me cmim te pabesueshem
Shitet kend mobiliesh per dhome pritjeje me dy veshje, i mbani sipas deshires dhe gustos ku mund te ndrroni her pas here pamjen e mobilieve. Shitet tapet modern me flokse , shitet kornize e madhe per mur me pamje relaksuese, shitet dhe nje kornize e vogel gjithashtu e bukur, shitet gjithashtu nje or...
Tiranë falas
Shes mobilje 07/07/2015
Shes mobilje
Shes mobilje nje divan dyshe dhe dy kolltuqe te perdorur ne gjendje shume te mire per 10.000 leke (te reja) Te interesuarit te kontaktojne ne nr. e tel.
Tiranë falas
03/07/2015
shes mobilim komplet te 1+1
Shes mobilim komplet te 1+1,cilesor dhe modern per arsye emigrimi.Gjithcka nga dhome gjumi me dyshek,carcafe,kuverte,perde,abazhur e deri te kuzhina me dollapet,enet pajisjet elektronikesi soba aspirator,frigorifer, lavatrice, tryeze buke me karrige,kolltuqe,tavolin mesi,TV me ertazher,mobiljet e ko...
Tiranë falas
03/07/2015
shes mobilim komplet te 1+1
Shes mobilim komplet te 1+1,cilesor dhe modern per arsye emigrimi.Gjithcka nga dhome gjumi me dyshek,carcafe,kuverte,perde,abazhur e deri te kuzhina me dollapet,enet pajisjet elektronikesi soba aspirator,frigorifer, lavatrice, tryeze buke me karrige,kolltuqe,tavolin mesi,TV me ertazher,mobiljet e ko...
Tiranë falas
Shiten mobilje per dyqan 17/06/2015
Shiten mobilje per dyqan
Shes moblje per dyqan, raft me permasa 2.5 me 2.5 m dhe banak me permasa 1 me 1.5 m. Mobiljet jane bere me porosi dhe jane perdorur vetem per 3 muaj me pas dyqani eshte mbyllur. Jane cilesore dhe ne gjendje shum te mire. Cmimi : 45000 lek Cel. : 0696835136
Tiranë falas
Dhome gjumi antike 21/04/2015
Dhome gjumi antike
Shes nje dhome gjumi antike,dru i gdhendur,ne gjendje te mire,stili bretains. Tel0682211880,ne tirane,ose 0032496341936 belgjike
Tiranë falas
Dhome gjumi antike 21/04/2015
Dhome gjumi antike
Shes nje dhome gjumi antike,dru i gdhendur,ne gjendje te mire,stili bretains. Tel0682211880,ne tirane,ose 0032496341936 belgjike
Tiranë falas
shes krevat femijesh dy katesh 02/03/2015
shes krevat femijesh dy katesh
krevat femijesh dy katesh thuajse i ri, i perdorur vetem 6 muaj. cmimi 35.000 leke i diskutueshem. permasat jane 2.20 me gjithe shkallet, permasat e krevatit brenda 1.65 m, gjeresia 1 m.
Durrës falas
28/01/2015
Shtepi me qera
Jepet me qera Kati 1 shtepi private - 2+1+2 banjo -E pa mobiluar -Me oborr e pershtatshme per parkim. Lagja e qete dhe e afert me cdo pike te qendres se Tiranes. ÇMIMI 30.000 leke te reja (i diskutueshem) PS: Preferohen familjare me afat te gjate banimi TEL: 0696732049 / 042342876
Tiranë falas
28/01/2015
Shtepi me qera
Jepet me qera Kati 1 shtepi private - 2+1+2 banjo -E pa mobiluar -Me oborr e pershtatshme per parkim. Lagja e qete dhe e afert me cdo pike te qendres se Tiranes. ÇMIMI 30.000 leke te reja (i diskutueshem) TEL: 0696732049 / 042342876
Tiranë falas
kerkoj pun mobilje 25/01/2015
kerkoj pun mobilje
te gjitha dhojet e mobiljeve kam mobiljeri timen kam pervoj pune 10 vjecare
Prishtine falas
LED DISPLAY 19/01/2015
LED DISPLAY
PROMOVIMI aksionare Kabineti - Slim - Rental - Traditional - celikut Pr 10 DIP KABINETI STANDARD natyre; 96x96cm, AL 980 EUR m2 per blerjen 80m2 total Pr 8 SMD KABINETI SLIM qe ju lidh Rapide ne natyre; 48x48 cm, alumini. 2,100 EUR per m2 te blere 12m2 Total Pr 3,9 SMD Connections Kabineti SLIM rapi...
Tiranë falas
LED BULBS 19/01/2015
LED BULBS
LED PROMOVIMI Ndricim per shitesit dhe tregtaret me shumice LED bulbs E27 12Watt. 3,50 EUR minimale 1000 cope LED bulbs E27 10Watt. 3,20 EUR minimale 1000 cope TUBE T8 LED 24Watt 150 cm 14,90 EUR minimale 1000 cope TSA Teknologji, Import Eksport kompani me baze ne Republiken e San Marinos, ka punuar...
Tiranë falas
14/10/2014
dua ni vaz qe mudem mu mir vesh qe osht ne zvicr flmiderit
Dua ni vaz qe mudem Mu Mir vesh qe osht ne zvicr
Zvicer falas
KERKOJ NJE PUNORE TE RE PREJ MOSHES 18 DERI 23 VJEQ 07/10/2014
KERKOJ NJE PUNORE TE RE PREJ MOSHES 18 DERI 23 VJEQ
KERKOJ NJE PUNTORE TE MOSHES RE PREJ 18 VJEQ DERI NE 23 VJEQ PER SALLON MOBILEV TE JET SHUM E SINQERT OSE PREJ 16 VJET DERI 22 JULUTEM KONTAKTONI KET NR 045974565 KERKOJ PUNOE PER SALLON MOBILEV
Ferizaj falas
21/08/2014
Njoftim
Shitet nje komplet kolltuqesh (1tresh, 1 dysh, 2 tek), te perdorur vetem 1 vit. Cmimi 30 000 leke. Adresa: Lezhe. Cel: 0685336506
Lezhë falas
17/08/2014
SUSTE DOPIO (me thurje dyshe) e re
SUSTE DOPIO (me thurje dyshe) e re . Pronari emigron. cmimi 150.000 te vjetra. ndodhet prane ambasades kineze afer rruges se durresit.
Tiranë falas
17/08/2014
SUSTE DOPIO (me thurje dyshe) e re
Suste dopio me thurje dyshe /blere nje vit me pare. Pronari emigron. cmimi 150.000 leke te vjetra. Ndodhet ne rrugene durresit ne Tirane.prane ambasades kineze.
Tiranë falas
17/08/2014
SEXHADE e re
Sexhade e re(lesh) ngjyre jeshile e erret me pak te verdhe.pronari emigron.cmimi 10.000 te reja.
Tiranë falas