Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mobilje

Të gjitha Individ Kompanitë
Tavolina dhe Karrige 22/06/2014
Tavolina dhe Karrige
Mirdita dua tju kontaktoj , dhe tju tregoj qe ne sherbejme Karrige Tavolina me Qera ,ofrojme disponibilitet ne te gjithe shqiperine, , per me shume info kontakt 0698798326 ju sherbejme ne kohe reale
Tiranë falas
Shitet DHome Gjumi 17/05/2014
Shitet DHome Gjumi
Shitet dhome gjumi fare e re. Ngjyra bezhe e celet. Dollapi me dy garderoba nje komo te instaluar dhe dy sirtare+ krevati sebashku me susten dhe dyshekun+ komo vecmas me kater sirtare + 2 komodinat.
Tiranë falas
Shitet DHome Gjumi 17/05/2014
Shitet DHome Gjumi
Shitet dhome gjumi fare e re. Ngjyra bezhe e celet. Dollapi me dy garderoba nje komo te instaluar dhe dy sirtare+ krevati sebashku me susten dhe dyshekun+ komo vecmas me kater sirtare + 2 komodinat.
Tiranë falas
Pajisje Parukeri Insitut-Tirane 30/04/2014
Pajisje Parukeri Insitut-Tirane
Shes paisje parukerie ,2 poltrone ,1 lavatest,2 pasqyra 2 komedina ,tavolina per thonj ,tavolina e bojrave ,rafti i produkteve ,recepsion . paisjet jan shume pak te perdorura ,vetem 4 muaj ,shitet per arsye te mbylljes se biznesit . cmimi per te gjitha eshte 1400 euro******
Tiranë falas
Pajisje per kafene kopshte disko 21/04/2014
Pajisje per kafene kopshte disko
tavolina Bar nga 25 euro / cope, stools bar nga 19 euro / cope, karrige predha nga 50 euro / cope, dy-vendesh nga 99 euro, 80 euro kabinat, nje kabine DJ, faze per muzike, kafaze per shko-shkoni valltare, riparime mobilje dhe pajisje
Prishtine falas
05/03/2014
shes tavolin mesi
shes tavolinen e mesit shume pak te perdorur
Tiranë falas
27/02/2014
agjensoni per padundshmeri casa mia
Agjensioni Per Patundshmeri ….Casa Mia…. ne Prishtine Tek ne mund ti dergoni ofertat tuaja per shitje qiradhenjen e banesave , shtepive ,trojeve , lokaleve etj Jemi ne gjdo koh ne dispozicjonin tuaj Jemi te shpejt te sakt dhe korrekt. Me Respekt: Agjensioni Per Patundshmeri " Casa Mia " Tel: 044...
Tiranë falas
27/02/2014
minibar te prodhuar jo ne Shqiperi
shes minibar te prodhuar jo ne Shqiperi. Ka ngjyre te zeze, me pasqyra dhe ndricim. Cmimi eshte 85000 leke i diskutueshem. cel 069 406 1943
Tiranë falas
27/02/2014
set tavolish prej xhami
Shes set tavolish prej xhami, me trup metalik ngjyre ari. perbehet nga nje tavoline mesi dhe dy anesore. cmimi 10000 leke I diskutueshem. cel 069 406 1943
Tiranë falas
Piktura Klasike. 03/01/2014
Piktura Klasike.
Piktura Klasike me permasa 160/120 si dhe ne permasa te ndryshme me kornise shume te vecant, pikture origjinale ne telajo rrobe portret shum origjinal Cmimi shum i arsyshem. Do ta gjeni prane Dyqanit Antika Durres, me adres Rr. Mujo Ulqinaku 300 meter para stadiumit. tek ne do te gjeni cdo gje per z...
Durrës falas
09/12/2009
Mobilje
Shes dyshek tek 3 muaj i perdorur. Blere 110 mije shitet 40 mije. Rruga Don Bosko. 0672060956
Tiranë falas
02/11/2009
mobilje
shes dyshek dopje 6 muaj i perdorur. Blere 400 mije lek e shes 150. Eshte thuajse i ri.Shitet per arsye emigrimi. tle:0672060956
Tiranë falas
25/02/2009
Shes tavoline kompjuteri
Shitet tavoline kompjuteri pothuajse e re. Ngjyre gri. Permasat afersisht 1.80 x 1.90. Me ndarje per dosje dhe libra. Cmimi i diskutueshem
Tiranë falas
23/02/2009
krevat portativ
shes krevat portativ, ne gjendje shume te mire, pothujase i paperdorur. krevati eshte i thjesht dhe paloset shume shpejt e pa mundim. eshte me rrota.
Tiranë falas
22/02/2009
Shesim Tavoline Ngrenie me 6 karrige + Tavoline per dhome ndenjjeje
Tavolina e ngrenies eshte pak fare e perdorur(1 vit i mbush ne maj),me 6 karrige ne gjendje te mire.Ndersa tavolina e dhomes se ndenjjes eshte ne forme vezake,ngjyre kafe.Cmimi i te gjithave 600 euro.
Tiranë falas
22/02/2009
Shes Divane kend + Divan dysh + 2 pupa
Shesim kete komplet divanesh,te mirembajtur,te perdorura me pak se 1 vit e gjysem,Cmimi 1200 euro.
Tiranë falas
22/01/2009
raft salloni
raft salloni ose dhome ndenje,druri,stili bretans(france)prodhim artizanal,autentik,e viteve 1880-1900,ne gjendje te mire e mirembajtur.te interesuarit tel 0032496341936
Tiranë falas
dhome gjumi 22/01/2009
dhome gjumi
dhome gjumi,punim druri me dore,me gdhendje,autentike,e stilit bretans(france)prodhim artizanal i viteve 1880-1920.perbehet nga nje raft tre kapakesh me pasqyre,krevat dopjo 140 cm dhe dy komodina,ne gjendje shume te mire.te interesuarit tel 0032496341936.
Tiranë falas
Dysheku DORMEO 05/12/2008
Dysheku DORMEO
ORTOPEDIK ANATOMIK ANTIALERGJIK 12 VJET GARANCI Cmimi 90*190 -> 17,990 leke 160*190 -> 31,990 leke
Tiranë falas
14/11/2008
Kolltuqe imitacion lekure 40.000 Lek
Shes kolltuqe te perdorura 1 vit por shume te mirembajtura, ngjyre kafe te veshura me imitacion lekure. Perbehen nga nje kolltuk tresh qe hapet dhe behet dopjo, nje kolltuk dysh dhe dy kolltuqe tek. Cmimi 40.000 Lek Cel. : 0692941077 Cel. : 0692061331
Tiranë falas
22/08/2008
Shes sobe gatimi
Shes Sobe gatimi inoksi, inkaso Zanussi + pjanure 2 gaz 2 korent. Pak e perdorur, ne gjendje shume te mire. Cmimi 15 000 leke. Tel. : 04375808 Cel. : 0692247037
Tiranë falas
22/08/2008
Shes guzhine gatimi
SHES Kuzhine gatimi me dollape MDF, ngjyre qershi, me doreza gri metalizato, cilesore, pak e perdorur. Soba inkaso me pjanure gaz + korent, ngjyre gri metalizato. Aspiratori tip oxhaku, inoksi, ngjyre gri metalizato. Lavamani inoksi me rubinet lejlek. Cmimi 45000 leke. Tel. : 04375808 Cel. : 0682247...
Tiranë falas
11/06/2008
E sakte mobilje gjermane te perdorura
Shesim mobilje te perdorura te ardhura nga gjermania dhe te perdorura ne gjermani pranojme dhe porosi per blerje mobiljesh me cmime te asrsyeshme kush eshte i interesuar per porosi te kontaktoje ne [email protected] dhe kush deshiron te shikoje mobiljet adresa Domje prane furres BAJA tek shkolla ...
Tiranë falas