Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prona,Realestate

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
17/06/2019
SHES.2+1,TE FRESKU
Shes 2+1 dy banjo,ballkon, sip 206m/2, kati 3, me diell gjithe diten, projekt shume i rregullt, i mobiluar, pjesrisht, pallati te ambulanca, zone e qete,ajer i paster, me hipoteke,vendparkim para pallatit. Cel 0585146423
Tiranë 56000.00 Euro €
Dhoma plazhi Sarande 16/06/2019
Dhoma plazhi Sarande
Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne. Ofrojm wifi kondicioner, kuzhine,parking . Apartamentet ndodhen 4 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit Cmimet variojne nga 15 euro - 40 euro Cel. : 00355692470310
Sarandë 20.00 Euro €
Apartament me qera ne plazj 16/06/2019
Apartament me qera ne plazj
Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet ne menyre bashkohore ndodhet 100 m larg detit, survejohet me kamera 24/h kati 3, ka pishine brenda kompleksit, parkim, lulishte , supermarket etj Nr. Kontakti 0675701113 cmimi 25 euro nata
Durrës 25.00 Euro €
Shtepi Pushimi Uje i Ftohte Vlore 15/06/2019
Shtepi Pushimi Uje i Ftohte Vlore
Shtepi Pushimi me qera ne Vlore!! Plazhi i Ri Vlore 100 metra mbi Vefen, jepet me qera vilë e vogël, kuzhine e kompletuar, 1 dhomë, 1 banjo, oborr, baçe, vend për makinë. Cmimi: 3000 L/nata. Kontakt: 0682637377
Vlorë Kontrolloni me shitësin
15/06/2019
Shtepi pushimi me qera Uje i Ftohte Vlore
Shtepi Pushimi me qera ne Vlore!! Plazhi i Ri Vlore 100 metra mbi Vefen, jepet me qera vilë e vogël, kuzhine e kompletuar, 1 dhomë, 1 banjo, oborr, baçe, vend për makinë. Cmimi: 3000 L/nata
Vlorë Kontrolloni me shitësin
Dyqan në shitje në Rus 15/06/2019
Dyqan në shitje në Rus
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e II të një pallati të ndërtuar vitet e fundit me adresë: rruga “Martin Camaj”, përballë 8-katëshit në Rus. Dyqani gëzon një sipërfaqe prej 32 m². ✔Cilësitë e dyqanit: - Më përpara është përdorur si parukeri dhe ofrohet për shitje me të gjitha paji...
Shkodër 40000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira pranë kinema Millennium 15/06/2019
Ambient biznesi me qira pranë kinema Millennium
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Cilësitë e ambientit: – ka vetratë të madhe xhami, – është me pamje nga oborri I kinemase dhe rruga – ka kondicioner për të gjithë ...
Shkodër 40000.00 Lek
SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE 15/06/2019
SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE
SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE Gjashte Vila te mrekullueshme,me koficent 17% te hapsires se zene me ndrertim , konceptuar e orientuar ne stilin arkitektonik modern , respektojne rregullat dhe hapsirat e nevojshme te komoditetit per te jetuar ne harmoni mes natyres dhe sherbimeve te nje qy...
Tiranë 350.00 Euro €
Objekt për shitje në Velipojë 15/06/2019
Objekt për shitje në Velipojë
Sun Real Estate ofron për shitje një objekt të ndodhur në rrugën nr. 1, Velipojë. Prona ka një sipërfaqe totale prej 1050 m², ku 160 m² janë ndërtim dhe 890 m² oborr Godina është një-katëshe dhe ofron 3 hyrje. Cilësitë e hyrjeve: - janë shtruara me pllakë - dritare duralumini - dyer duralumini - kan...
Shkodër 160000.00 Euro €
Apartament 2+1 në shitje tek Bexhisteni 15/06/2019
Apartament 2+1 në shitje tek Bexhisteni
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni. Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 113.11 m². Përbëhet nga: – salloni + kuzhina – dy dhoma – dy banjo – ballkon – një magazinë. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – ka dritare dural...
Shkodër 59950.00 Euro €
Garsoniere me Qera ditore - Pogradec 14/06/2019
Garsoniere me Qera ditore - Pogradec
Jepet me Qera ditore Garsoniere prane hotel Perles ne Pogradec. Cmimi 25'000 Leke (20 EUR) nata. Pallat i ri ne kate te 6 me ashensor te garantuar. Shtepia eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Ideale per nje fundjave ose pushimet verore ne Pogradec. Prenotoni ne nr 0673941618.
Pogradec Kontrolloni me shitësin
Ambient biznesi me qira në Velipojë 14/06/2019
Ambient biznesi me qira në Velipojë
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë. Ambienti ndodhet ne vijën e parë tek pallatet Fishta. Ka sipërfaqe 65 m² dhe ofron pamje nga deti. Ambienti është i shtruar në pllaka dhe ofron gjithashtu një dhomë dhe një banjo. Dhoma është e pajisur nga krevatë dhe banjoja ...
Shkodër 3000.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira në Sarreq 14/06/2019
Apartament 2+1 me qira në Sarreq
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 90 m² dhe ndodhet në katin e parë banim. Përbëhet nga: - sallon +kuzhina - dy dhoma gjumi - një ballkon - banjo. Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë - ka dyer druri - dritare duralumini t...
Shkodër 20000.00 Lek
Apartament 2+1 për shitje në Sarreq. 13/06/2019
Apartament 2+1 për shitje në Sarreq.
Sun Real Estate ofron për shite një apartament 2+1 të ndodhur në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 90 m² dhe ndodhet në katin e parë banim. Përbëhet nga: - sallon +kuzhina - dy dhoma gjumi - një ballkon - banjo. Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë - ka dyer druri - dritare duralumini...
Shkodër 60000.00 Euro €
Shtëpi private 2+1 me qira, në lagjen “3 Heronjtë”. 13/06/2019
Shtëpi private 2+1 me qira, në lagjen “3 Heronjtë”.
Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m². Shtëpia ndodhet në katin e parë. ✅Shtëpia përbëhet nga: – Dy dhoma gjumi – Sallon + Kuzhinë – Një banjo me të gjitha hidrosanitaret ✔Cilësitë e shtëpisë: – Është ...
Shkodër 350.00 Euro €
OKAZION: Apartament 3+1 në shitje në Perash. 13/06/2019
OKAZION: Apartament 3+1 në shitje në Perash.
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 115 m² të ndodhur tek rrugica e Koplikëve, Perash. Hyrja ndodhet në katin e parë të banimit. Ambjenti i brendshëm është i bollshëm duke ofruar një sallon, tre dhoma gjumi, dy banjo. Apartamenti ka një verandë me sipërfaqe 15 m² që të je...
Shkodër 55000.00 Euro €
Zyre moderne mbrapa gjykates se larte (600 Euro) 13/06/2019
Zyre moderne mbrapa gjykates se larte (600 Euro)
Ka nje siperfaqe 70m2 ku eshte i ndare ne 3 ambiente. I pajisur me kondicioner dhe ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi me ashensor. Ambienti mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesi. Disponon edhe nje post parkimi me cmim ekstra.
Tiranë 600.00 Euro €
Apartament 2+1 për shitje në Sarreq 13/06/2019
Apartament 2+1 për shitje në Sarreq
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo – një ballkon Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritare duralumini – ka kondicioner në s...
Shkodër 5500000.00 Lek
SUPER CMIM! AP 1+1 TE ALI DEMI, 37000E 13/06/2019
SUPER CMIM! AP 1+1 TE ALI DEMI, 37000E
Apartament 1+1, me sipërfaqe 49.9 m2, i orientuar në Perëndim, me pamje nga rruga unazore e kompleksit, me fushëpamje të papenguar nga ndërtime të tjera. Hyrja e apartamentit të fton në ambientin e ditës, ku në krahun e majtë ndodhet tualeti, ndërsa në krahun tjetër është pozicionuar këndi i gatimit...
Tiranë 37000.00 Euro €
Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç 12/06/2019
Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç
Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej. Dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallati te ndertuar vitet e fundit dhe ka nje siperfaqe totale prej 148m². * Cilesi te ketij dyqani jane: – Ka dy hyrje te ndara. – Tarabat...
Shkodër 185000.00 Euro €
Dyqan për shitje në Sarreq 12/06/2019
Dyqan për shitje në Sarreq
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek ish-shtëpia e Pionerit, Sarreq. Dyqani ka sipërfaqe 35 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore. Dyqani është i shtruar dhe ka vetratë xhami, duke e bërë lehtësisht të dallueshëm nga rruga kryesore. Ndodhet në një zonë me akses të lartë te klientëv...
Shkodër 52500.00 Euro €
Ambient biznesi me qira pranë Sahatit 12/06/2019
Ambient biznesi me qira pranë Sahatit
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka sipërfaqe prej 300 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Ambjenti është me të gjitha kushtet dhe është i ndërtuar kohët e fundit dhe mund të përdoret për çdo lloj aktiviteti. Përbët nga: – zyra – banjo – ba...
Shkodër 2000.00 Euro €
11/06/2019
OKAZIONV2+1
Shesvapar,2+1 afer Freskut, ksti 2, dy banjo, ballon, me hipoteke, sip 90 m/2 , cmimi 44000€, jo agjensi . cel 0688798068
Tiranë 44000.00 Euro €
10/06/2019
OKAZION, 2+1 afer lokal Freskut
Shes apart 2+1+2 banjo+ ,koridor e ballkon, pallat i ri, kati 3, me hipoteke,projekt ekstra, i mobiluar pjeserisht, parkim falas ne oborr, me diell gjate dites,qetesi e freski, jo agjensi,cel 0688798068
Tiranë 56000.00 Euro €