Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prona,Realestate

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Truall 19/04/2019
Truall
Shitet truall me siperfaqe prej 12 000 mije m2 prane universitetit te ri uamd spitalle durres ! Trualli eshte me hipoteke, nje vend shume I mire per te ndertuar magazina dhe kapa none te medhaja te interesuarit te me kontaktojne Numer telefoni : 0674135268 Cmimi per meter katror M2 eshte 40 euro....
Durrës Kontrolloni me shitësin
Apartament 2+1 në shitje, Rus 19/04/2019
Apartament 2+1 në shitje, Rus
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus, te pallati me hark. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo dhe ballkon të mbyllur.
Shkodër 5000000.00 Lek
Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës 19/04/2019
Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m². Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i ish-Degës. Ka vetratë xhami dhe një banjo. Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar.
Shkodër 60000.00 Euro €
Apartament 1+1 me qira tek Baja e Vogël 19/04/2019
Apartament 1+1 me qira tek Baja e Vogël
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur tek Baja e Vogël. Apartamenti ka sipërfaqe 60 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Përbëhet nga: – kuzhina – një dhomë gjumi – banjo – ballkon. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë – dhoma e gjumit është e shtruar me parket – dr...
Shkodër 15000.00 Lek
19/04/2019
MAGAZINE ME QERA
Jepet nje magazine 2-kateshe me siperfaqe 300 m2 Magazina mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi dhe i permbush te gjitha kushtet (2 tualete dhe nje garderob per cdo kat,siste 3 fazor i linjes elektrike me furnizim te rregullte dhe pa shkeputje kurre te energjise elektrike dhe me furnizim ...
Vlorë 800.00 Euro €
Magazine me qira vlore 19/04/2019
Magazine me qira vlore
Magazine 2 kateshe me siperfaqe 300m2.+355 69 565 0687 Ne lagjen 28 Nentori mbas shpise se Oficerave. Mund te perdoret per qellime biznesi te te gjitha llojeve.
Kontrolloni me shitësin
Apartament 2+1 me qira pranë Kinemasë 19/04/2019
Apartament 2+1 me qira pranë Kinemasë
Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur pranë Kinema Millennium. Apartamenti ka sipërfaqe 170 m² dhe ndodhet në katin e tretë (i parë banimi). Përbëhet nga: – sallon + kuzhinë, – dy dhoma gjumi, – dy banjo, – verandë. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë, – dritare du...
Shkodër 300.00 Euro €
Apartamente 1+1,2+1,3+1 19/04/2019
Apartamente 1+1,2+1,3+1
Për çfarë jeni i interesuar? Apartamente Apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 te propozuara ne tipologji te ndryshme, duke ju ofruar hapësira funksionale, ndriçim dhe ajrosje natyrale. Njësi tregtare Ofrojmë mundësi për të akomoduar biznesin tuaj, duke ju ofruar ekspozim maksimal në fasadat e rezidencave to...
Kontrolloni me shitësin
SHITET NJESI SHERBIMI NE RR. PJETER BUDI, 46000E 19/04/2019
SHITET NJESI SHERBIMI NE RR. PJETER BUDI, 46000E
NJESIA NDODHET NE REZIDENCEN ANA. E PERSHTATSHME PER LLOJE TE NDRYSHME BIZNESI. PER TA VIZITUAR KONTAKTONI 0696989306
Tiranë 46000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira te Kryqëzimi i Degës 18/04/2019
Ambient biznesi me qira te Kryqëzimi i Degës
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 60 m² te Kryqëzimi i ish-Degës. Ambienti ndodhet në katin e parë dhe është i shtruar me pllakë, ka një banjo, i pajisur me sistem kamerash si dhe sistem audio. Gjithashtu ka tavan me gips dhe impiant gazi.
Shkodër 50000.00 Lek
Apartament me qera ne qender Shkoder 18/04/2019
Apartament me qera ne qender Shkoder
Leshoj me qera ne Shkoder, ne rruge kryesore, apartament ne kat te dyte siper dyqaneve, afer Institutit te vjeter apartament 1+1 te mobiluar, per 15.000 (te reja) ne muaj. Kontrate vjetore..per info Alba 0698734554 whatsapp., 60 M2, 2 ambjente, kati 2, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1...
Shkodër 15.00 Lek
Tokë në shitje, në lagjen “Vojo Kushi” 18/04/2019
Tokë në shitje, në lagjen “Vojo Kushi”
Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 455 m², me vendndodhje në lagjen “Vojo Kushi”. Në një pjesë të truallit është ndërtuar një shtëpi me sipërfaqe ndërtimi 230 m², që ndodhet në katin e parë. ✔Cilësitë e truallit: – Zona përreth është e qetë – Trualli është i pajisur me certifik...
Shkodër 140000.00 Euro €
18/04/2019
OKAZION! NJESI SHERBIMI RR. SIRI KODRA
NJESI SHERBIMI, E PERSHTATSHME PER CDO AKTIVITET. AFER RRUGES RR. SIRI KODRA. Nga 121'200 Euro behet 80'000 Euro. ME HIPOTEKE.
Tiranë 80000.00 Euro €
Dyqan me qira në Velipojë 18/04/2019
Dyqan me qira në Velipojë
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 108.8 m² në Velipojë. Ambienti ndodhet në katin e parë të pallatit dhe ka një mjedis të jashtëm në shfrytëzim të tij.
Shkodër 5000.00 Euro €
Apartament 2+1 në shitje, tek Spitalet 18/04/2019
Apartament 2+1 në shitje, tek Spitalet
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 90 m². Apartamenti ndodhet te Spitalet në katin e 6 të banimit. Ka dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.
Shkodër 40000.00 Euro €
REZERVO NE THEMEL! 18/04/2019
REZERVO NE THEMEL!
EURO 3D ne ndertim e siper te objekteve te banimit e sherbimit 5 dhe 6 kateshe me dy kate parkim nentoke ne zonen e Selites,ofron apartamente 1+1,2+1,3+1 ,dyqane etj. Investimi i hershem eshte zgjidhje e zgjuar.Ju presim prane zyrave tona ne rrugen Hasan Vogli.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe 17/04/2019
Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2 ne zonen e Shengjinit.Pallati ku ndodhet pallati ndodhet ne qender te shengjinit,ne vijen e pare te plazhit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 9 klatesh me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti disponon edhe dy garazhe per dy makina.Apartamenti esht...
Lezhë 70000.00 Euro €
Apartament 2+1 në shitje tek Rotondoja e Policisë 17/04/2019
Apartament 2+1 në shitje tek Rotondoja e Policisë
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Lëvizja e Postrribës”, tek rotondoja e Policisë. Apartamenti ka sipërfaqe 151 m² dhe ndodhet në katin e tetë. Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -sallon + kuzhinë -dy dhoma gjumi -dy banjo -verandë -ballkon. Veçoritë e ...
Shkodër 70000.00 Euro €
Tokë në shitje në Dobraç 17/04/2019
Tokë në shitje në Dobraç
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje afër rrugës “Hidrovori” në Dobraç. Toka gëzon një sipërfaqe prej 4000-8000 m² dhe ndahet nga në dy pjesë nga Bypass-i. ✔Cilësitë e pronës: – Gëzon të gjitha dokumentacionet e rregullta. – Është mjaft e favorshme për banim pasi ndodhet në një z...
Shkodër Kontrolloni me shitësin
Dyqan në shitje tek Bexhisteni 17/04/2019
Dyqan në shitje tek Bexhisteni
Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 26 m², tek Bexhisteni. Dyqani është i rrethuar me vetratë xhami dhe është i shtruar me pllakë. Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka pamje nga rruga. Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar. ÇMIMI: 13’000 € ——————————–...
Shkodër 13000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira te Prek Cali 16/04/2019
Ambient biznesi me qira te Prek Cali
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë te Prek Cali. Ambienti ka një sipërfaqe prej 70 m² dhe ka në përbërje edhe një banjo.
Shkodër 35000.00 Lek
Ambient biznesi për shitje në Sheshin “Demokracia” 16/04/2019
Ambient biznesi për shitje në Sheshin “Demokracia”
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”. Ambienti ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin -1. Veçoritë e ambientit: -ka sistem sigurie me kamera -ka sistem aspirimi dhe kondicionimi -ka 1 banjo Ambienti jepet me qira me të gjitha paisjet.
Shkodër 110000.00 Euro €
Tokë për shitje në Ndocej 16/04/2019
Tokë për shitje në Ndocej
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës. Cilësitë e tokës: – Prona ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë. – Ka një hapësire prej 225m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh. – Kjo prone ë...
Shkodër 4000000.00 Lek
Apartament 1+1 në shitje përballë Spitalit 16/04/2019
Apartament 1+1 në shitje përballë Spitalit
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë: rruga “Kolë Heqimi”, përballë Spitalit. Apartamenti ka një sipërfaqe 67 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Përbëhet nga: – salloni + kuzhina – një dhomë gjumi – një banjo – ballkoni. Cilësitë e apartamentit: – i gjithë apartamenti është i s...
Shkodër 4400000.00 Lek