Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prona,Realestate

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Apartament 3+1 në shitje, tek “Casa di Milano” 15/04/2019
Apartament 3+1 në shitje, tek “Casa di Milano”
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 140 m², të ndodhur në katin e VII banim, tek “Casa di Milano”. Apartamenti ndodhet në një zonë të qytetit mjaft të qetë dhe të përshtatshme për banim. Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -sallon -kuzhinë -2 dhoma gjumi -2 banjo të...
Shkodër 140000.00 Euro €
CMIM OKAZION! Apartament 2+1, 78.9 m2 vetëm 59,000€ 15/04/2019
CMIM OKAZION! Apartament 2+1, 78.9 m2 vetëm 59,000€
Apartament 2+1 me sipërfaqe 78.9 m2. Hyrja ka formë holli përreth të cilit janë orientuar kthinat e tij dhe ka një kënd të projektuar enkas për tu përdorur si depo, duke krijuar rrethana lehtësuese për bashkëjetesën në familje. Ambienti i ditës është i mirësistemuar dhe ka hapësirë të mjaftueshme pë...
Tiranë 59000.00 Euro €
Shes Apartament 14/04/2019
Shes Apartament
Ap. 1+1, sip. 67.8 m, Kati i pare Banim (i dyti si numertim nisur nga kati 0). I ri , i pabanuar me pare. I pamobiluar. Me certifikate pronesie. Çmimi 55600 Euro
Tiranë Kontrolloni me shitësin
13/04/2019
Garsoniere me qera prane rrethrrotullimit te Shkozes
Jap me qera garsoniere te kompletuar - prane rrethrrotullimit te Shkozes - Ndertim dhe arredim modern i vitit 2010 Banesa eshe e mobiluar komplet Mundesi parkimi perballe viles Cmimi 14.000 leke Kontakt: 0676404131
Tiranë 14000.00 Lek
Jepet me qera 3+1 e kompletuar- prane rrethrrotullimit te Shkozes - 13/04/2019
Jepet me qera 3+1 e kompletuar- prane rrethrrotullimit te Shkozes -
Jap me qera ambientin e banimit ne katin e 3 te viles - prane rrethrrotullimit te Shkozes - 3 dhoma gjumi + kuzhine + dhome ndenje (holl) Secila dhome eshte e pajisur me tualet (me dush) dhe ballkon Ndertim dhe arredim modern i vitit 2010 E pajisur me panel diellor (ngrohje uji) dhe me kondocioner B...
Tiranë 35000.00 Lek
Ambient biznesi me qira në Bulevardin Skënderbeu 13/04/2019
Ambient biznesi me qira në Bulevardin Skënderbeu
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Cilësitë e ambientit: – ka vetratë të madhe xhami, – është me pamje nga oborri I kinemase dhe rruga – ka kondicioner për të gjithë ...
Shkodër 40000.00 Lek
Shtepi private 2+1 ne shitje tek “Ura Dervishbeg” 13/04/2019
Shtepi private 2+1 ne shitje tek “Ura Dervishbeg”
Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg. Hyrja ka nje siperfaqe totale prej 130 m² ku 70m² jane ndertim dhe 60m² oborr. Hyrja ndahet respektivisht ne: – Sallon + Kuzhine – 2 dhoma – Banjo Cilesi te tjera te kesaj prone: – Ndod...
Shkodër 60000.00 Euro €
Apartament 2+1 në shitje tek kopështi”Tom Ali Mhilli” 13/04/2019
Apartament 2+1 në shitje tek kopështi”Tom Ali Mhilli”
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”. Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit. Ambjenti i brendshëm është i bollshëm duke ofruar një sallon, një kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon. Gjithashtu k...
Shkodër 87750.00 Euro €
Shtëpi private në shitje në Bahçallëk 13/04/2019
Shtëpi private në shitje në Bahçallëk
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk, Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë, kati i dytë dhe oborri). Kati I që mund të përdoret si garazh ose magazinë. Kati II banues përfshin: – dhomë ndenjeje + kuzhinë – dy dhoma gj...
Shkodër 77000.00 Euro €
Dyqan për shitje te shkolla “Martin Camaj” 13/04/2019
Dyqan për shitje te shkolla “Martin Camaj”
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”. Përbëhet nga një banjo dhe është i shtruar me pllaka. Dyqani është i rikonstrukturuar, i përtshtatshëm për zyra. Ka vetratë xhami, grilë elektrike, me kapotë të jashtme pë...
Shkodër 24000.00 Euro €
13/04/2019
3+1 apartament tek Kompleksi Kika, Komuna e parisit
apartament banimi (3+1), 3 dhoma gjumi, dhome ndenjtje dhe ambient te vecante gatimi dhe ngrenie, 2 banja, 115 m2, plus hapesire ndihmese tarrace individuale me siperfaqe totale 127 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, mbi supermarkete. Hyrja eshte ne gjendje shume te mire, e pajisur me te gjith...
Tiranë 130000.00 Euro €
Vile 3 kateshe tek Ish fusha e beksave, prane profarmes, rruga Demir Zyko 13/04/2019
Vile 3 kateshe tek Ish fusha e beksave, prane profarmes, rruga Demir Zyko
Shitet vile 2 kate banimi + 1 kat garazhd me hipotek & dokumenta te rregullta. Shtepia ka vetem 1 pronar. Siperfaqja e truallit eshte 350 m2. Siperfaqja e garazhdit eshte 120 m2 & 2 katet e banimit jane nga 140 m2 secila. Siperfaqae totale e nderteses eshte 400 m2 Cdo kat ka: nje sallon te m...
Tiranë 475000.00 Euro €
Apartament 2+1 në shitje, pranë ish-5 Heronjtë 12/04/2019
Apartament 2+1 në shitje, pranë ish-5 Heronjtë
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106 m² pranë ish-5 Heronjtë. Apartamenti ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon që ofron një pamje të plotë të qendrës së qytetit. I gjithë apartamenti është i shtruar me parket, dhe dritaret janë të pajisura me gri...
Shkodër 85000.00 Lek
Apartament 2+1 me qira në Rus 12/04/2019
Apartament 2+1 me qira në Rus
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me adresë rruga “Pogej”. Apartamenti ka një sipërfaqe 127 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë. Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: – sallon + kuzhinën – dy dhoma gjumi – dy banjo – një ballkon. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë ...
Pukë 30000.00 Lek
Ambient biznesi me qira tek Truma 12/04/2019
Ambient biznesi me qira tek Truma
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur pranë Trumës, rruga “Jeronim de Rada”. Ambienti ka sipërfaqe 107.4 m² dhe është e pozicionuar buzë rrugës kryesore. Cilësitë e ambientit: – ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit, – ofron gjithashtu mundësi ...
Shkodër 110000.00 Lek
11/04/2019
Gazonjere me qera afer bllokut
Jepet me qera Gazonjere e kompletuar ,m. Ndodhet prane bllokut dhe liqenit artificial , afer me Ids . Te interesuarit te tel ne 0685251313
Te gjitha qytetet 200.00 Euro €
Ambient biznesi me qira pranë Sahatit 11/04/2019
Ambient biznesi me qira pranë Sahatit
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka sipërfaqe prej 300 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Ambjenti është me të gjitha kushtet dhe është i ndërtuar kohët e fundit dhe mund të përdoret për çdo lloj aktiviteti. Përbët nga: – zyra – banjo – ba...
Shkodër 2000.00 Euro €
Dyqan me qira pranë shkollës “Pashko Vasa” 11/04/2019
Dyqan me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 150 m², I pozicionuar në kat të parë. Dyqani ndodhet në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”, pranë shkollës 8-vjeçare “Pashko Vasa”. ✔Cilësitë e dyqanit: – Është i ri, i papërdorur më parë. – Është i shtruar me pllaka. – Ka dy banjo. – Ndodhet...
Shkodër 90000.00 Lek
Apartament 2+1 për shitje në rrugën Pogej 11/04/2019
Apartament 2+1 për shitje në rrugën Pogej
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Pogej”, Rus. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim dhe ka sipërfaqe prej 120 m². Ofron: -sallon+kuzhinë -dy dhoma gjumi -dy banjo -një ballkon Apartamenti është i ri dhe i gjithi i shtruar në pllakë. Pallati ka ashensor.
Shkodër 60000.00 Euro €
Shes Magazine me hipoteke. 11/04/2019
Shes Magazine me hipoteke.
Shes magazine 430 m2 ,me nje oborr 600 m2 e rrethuar me mure te larte .Magazina eshte buze rruge , 50 metra nga rreth rrotullimi I Saukut ,e rikonstruktuar ,me nje ambient ne katin e dyte 54m2 ,me dy tualete , me dy dyer te medha.Eshte e pershtateshme per banim edhe per ndertim . Aktualisht eshte me...
Tiranë 260000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira në Pedonale 11/04/2019
Ambient biznesi me qira në Pedonale
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Idromeno”, Pedonale. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 170 m² e ndodhur në katin e tretë. Sipërfaqja e bollshme e ambientit ofron: – një paradhomë (recepsion) -një banjo -zyrë e veçantë -dhomë e madhe. Ambienti ndodhet në n...
Shkodër 80000.00 Lek
APARTAMENT 1+1, ALI DEMI 11/04/2019
APARTAMENT 1+1, ALI DEMI
Apartament 1+1, me siperfaqe 61 m2. Hyrja e apartamentit te fton ne hapesiren e korridorit ne te cilin ka nje kend te caktuar per mobiljen ne hyrje, perzgjatja e se ciles mund te lidhet mjaft mire me kendin e gatimit. Po ne hyrje kemi dhe deren e tualetit, dhe me pas kendi i ndenjes dhe ngrenies, te...
Tiranë 46000.00 Euro €
Tirane, shes apartament, 1+1+BLK Kati 5, 64 m² 77.000 Euro (afer 21 Dhjetorit) 11/04/2019
Tirane, shes apartament, 1+1+BLK Kati 5, 64 m² 77.000 Euro (afer 21 Dhjetorit)
Apartament ne Kompleksin Magnet, afer 21 Dhejtorit. aAfer qendres dhe institucioneve kryesore. Qetesi, komoditet, siguri dhe mundesi pagese me keste. Ndertim i ri, i pabanuar, ndertim me cilesii te larte: termoizolim lesh guri, sistem multisplit, dyer antizjarr, parket laminat etj KONTAKTO 069698930...
Tiranë 77.00 Euro €
10/04/2019
Apartament me qera
Jepet apartament me qera 2+1, 98m2 perballe me UNIZKM(Rruga Dritan Hoxha). Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te pallatit i pajisur me ashensor. Ka dy dhoma gjumi, tualet, ballkon, sallon.
Tiranë 400.00 Euro €