Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prona,Realestate

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
21/09/2008
SHTEPI ME QERA
JAP APARTAMENT ME QERA 1+1, PALLAT I RI, KATI IV, I MOBILUAR, ME KONDICIONER, UJE 24H. APARTAMENTI NDODHET NE GODINEN PERBALLE AMBASADES AMERIKANE DHE PRANE TV KLAN. CMIMI 300 EURO/MUAJ I DISKUTUESHEM
Tiranë falas
20/09/2008
Apartament me qera
Apatament per tu lene me qera, me pamje te mira, i mobiluar, 250 euro per muaj. eshte gati per tu lene me qera. Kemi Fotografi te vlefshme.
Tiranë falas
20/09/2008
Apartament me qera (20 000 i padiskutueshem)
Apartament 1+1 ne Rr. "Ali Demi" (perballe shkolles "Kushtrimi i Lirise", shume prane maternitetit te ri « Koco Glozheni »). Apartamenti eshte i Pamobiluar. Apartamenti (kati 5) eshte plotesisht i rregulluar, i patinuar dhe i shtruar me pllaka. Dera kryesore metalike, dritaret ...
Tiranë falas
20/09/2008
pej
Shes Stepine 2 kat e gjysme ne fidanishte te pejes.me 10.ari vend esht 1 kat i regulluar komplete. dhe e njejta shtepi leshohet me qira te interesuarit. munde te lajmrohen ne Tel:00436649484111 ose 0043316922870..
Peje falas
19/09/2008
SHES MERCEDES BENZ
SHES MERCEDES BENZ 250,GJYRE GRI METALIXATE, PRODHIM I VITIT 1990, ME NAFTE, KAMJE MANUALE, ABS, KONDICIONER. NE GJENDJE SHUME TE MIRE XHENERIKE DHE MOTORRIKE. TARGA TR. CMIMI 6000 EURO NR. KONTAKTI 0693214339
Tiranë falas
19/09/2008
Apartament me qera
Jap me qera apartament 1+1+b+kuzhine (57m2), krejtesisht i mobiluar, ne kushte shume te mira, uje 24 ore, ajer i kondicionuar. Shume i pershtatshem per cift ose 1 person. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, rruga Qamil Guranjaku, Pallati prapa Ambasades Amerikane. Jepet vetem per te huaj. Cmimi 400...
Tiranë falas
19/09/2008
SHITJE APARTAMENTI
SHITET SHTEPI NE NJE PALLAT QE MBARON NE MUAJIN NENTOR 2008 NE AFERSI TE QENDRES TREGTARE KRISTAL TEK KOMUNA E PARISIT ,KATI I PARE I BANIMIT ( KA 2 KATE DYQANE DHE GARAZHE ) 1+1 ME SIPERFAQE 66 METER KATROR + VERANDE ME SIPERFAQE 45 METER KATROR (MUNDESI SHTESE ) ME ORIENTIM NGA LINDJA. SHTEPIA ME ...
Tiranë falas
18/09/2008
APARTMENT FOR RENT IN EUROPEAN TRADE CENTER OF TIRANA
Apartment for rent. Location: ETC, Tirana downtown. 13th floor. 204 sq.m. With garage. 2500 euro/month Jepet apartament me qira. Vendndodhja: Qendra Tregtare Evropiane. Kati i 13-te. 204 m2. Me garazh. Çmimi: 2500 euro/muaj.
Tiranë falas
18/09/2008
Ambjente me Qera!
Jepen Ambjete me Qera, Sip. 60 m2, 20m2, 80m2, si dhe 200 m2. Vendodhja 50m te rruga perball Mob. Eagle te vjetres. Ndertim i RI Cel: 0682021639
Tiranë falas
Shitet dyqan ne qender te Durrsit te Muzeu 18/09/2008
Shitet dyqan ne qender te Durrsit te Muzeu
Shitet dyqan 97 m2 ne qender te Durrsit. Pamja ne rruge kryesor i pershtateshem per cfar do lloj aktiviteti. Cmimi 190000 euro. Dyqani ka hyrje nga te dyja anet me vetrate te madhe. Dyqani eshte bidivi pa asnje lloj ndarje domethene eshte i shfrytezueshem ne te gjith hapesiren e tije. Per me teper m...
Tiranë falas
17/09/2008
kerkoj
Kerkoj te marr nje apartament me qera garsioniere ose 1+1 gjysme te mobiluar mundesisht te ket lavatrice brenda..deri ne 20.000 mije lek ne zonen e trenit ..don bosko..ose laprake per dy veta me kontaktoni ne adresen [email protected]
Tiranë falas
16/09/2008
Shes truall
Ne Linze, prane rruges automobilstike, afer lokalit "2 luanet", pak mbi vilat e arabit disponoj me dokumenta te rregullat ( certifikate pronesie)per shitje truall me sip. 1000m2. Te interesuarit mund te kontaktojne me cel. 0684070195.
Tiranë falas
15/09/2008
JAP ME QERA
Jap me qera 2 hyrje nga 1+1 te cilat ndodhen ne katin e dyte te nje vile. preferohen studente. Adresa: Rruga Abdyl Frasheri, nr 19, lagja 28 nentori,Elbasan Ju lutem kontaktoni me keto nr: cel 0683025925 tel 054 56706[URL]tani[/URL]
Tiranë falas
15/09/2008
JAP ME QERA
Jap me qera ambjente komode brenda nje vile. Kati i trete i viles i cili ka 5 dhoma . Preferohen fondacione ose OJQ te ndryshme. Cmimi i arsyeshem. Adresa: rruga Abdyl Frasheri, nr 19, lagja 28 Nentori, Elbasan. Ju lutem kontaktoni ne nr cel: 0683025925 tel: 054 56706[URL]http://tani[/URL][URL]http:...
Tiranë falas
15/09/2008
jap me qera 2+1
jap me qera apartament 270 m katrore.2+1 , kati i 10..cmimi 700 Euro.Perballe Samsung. celular 0692084559
Tiranë falas
15/09/2008
Shes apatament
Shes 1+1+A+Ballkon, 77 m2 ne plazh, Lagjia "Apollonia", perballe rrotes se Kuqe, me hipoteke, me pamje e gjitha nga deti. Cmimi 500 Euro/m2. Cel 068 20 35 285 ose 04/260 296
Durrës falas
15/09/2008
Shes apatament
Shes 2+1+A+ballkon, 100 m2, apartament i ri ne rrugen e Kavajes prane Mobileri Roal, me pamje nga lindja. Cmimi 700 Euro/m2. Cel 0682035285, ose 04/260296
Tiranë falas
15/09/2008
Shes apatament
Shes 1+1+A+ballkon, 74 m2, apartament i ri ne rrugen e Kavajes prane Mobileri Roal, me pamje nga lindja. Cmimi 700 Euro/m2. Cel 0682035285, ose 04/260296
Tiranë falas
15/09/2008
Shitet 1.200.000 euro truall 3700 m2....
Shitet 1.200.000 euro truall 3700 m2, mbi te ndertuar 500 m2 kapanon dhe 300 m2 godine 3 kateshe. Ndodhet ne autostrade, afer OLIM. tel 0684044522
Tiranë falas
15/09/2008
Shitet truall 180 euro m2....
Shitet truall 180 euro m2 ne autostrade brezi i pare, e rrethuar me mure betoni, gati per pune. Tel 0684044520
Tiranë falas
15/09/2008
Shes ap. 2+1
Shes ap. 2+1=90 m2. Tirane. Mbrapa politeknikumit afer cizmikut. Shitet 2+1 kati 1 90m2. Ideale per dyqan. 65000 euro.. tel 0692113221 ose 00393387774629
Tiranë falas
14/09/2008
ambjent 100m2 me qera
jepet me qera nje ambjent prej 100m2. kati i pare i nje vile te re. is hfrytzueshem per magazine apo aktivitet tregtar. 20m pa shkuar tek oxhaku i shkolles se bashkuar. cmimi:30000 leke. nr tel:367053 ose cel 0692092311 oseme kontaktoni ne adrese msn [email protected]
Tiranë falas
14/09/2008
SHES AP. Tek ish blloku. Tirane
Ne Tirane, tek ish blloku afer piceri Era shitet ap. 1+1+ambient ndimes siperfaqe 60 m2, kati i dyte, ideale per zyra. 1500EUR /m2 Kontakti 0039 3387774629 Email [email protected]
Tiranë falas
13/09/2008
Shtepi 2+1+2
Shes ap. 2+1+2 dhe garazhd personal te Komuna Parisit, Kolegji Kristal. Ap. eshte 105 m2, garazhdi 20 dhe ka grilla luksi, kondicioner, sistem ngrohje qendrore, i patinuar etj. Aktualisht eshte i dhene me qera. Cmimi 900 m2 i diskutueshem.
Tiranë falas