Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prona,Realestate

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
29/05/2008
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KERKOJ SHTEPI ME QERA
URGJENTE.KERKOJ SHTEPI ME QERA NE DURRES PER MUAIN GUSHT.BRENDA NE DURRES MUNDESISHT NGA SHKOLLA 7 NENTORI DERI TE VARREZAT E VJETRA.JU LUTEM TEL. 00393274461916
Durrës falas
29/05/2008
!!!!!!!!!!!!!!!!KERKOJ SHTEPI ME QERA
URGJENTE.KERKOJ SHTEPI ME QERA NE DURRES PER MUAIN GUSHT.BRENDA NE DURRES MUNDESISHT NGA SHKOLLA 7 NENTORI DERI TE VARREZAT E VJETRA.JU LUTEM TEL. 00393274461916
Durrës falas
29/05/2008
Ambjent per zyra ne ap. 2+1, sip.130m2, ne k.II, Qeraja 700euro/muaj
Prane stadjumit"Q.Stafa" dhe pasticeri"Venecia", ne katin e II te ndertimit te ri, ambjenti per zyra me sip. 130m2, 2+1 holl dhe ambjent guzhine te ndare dhe te mobiluar, me dy banja. Qeraja 700 euro/muaj. cel: 0692072922
Tiranë falas
29/05/2008
Ap 130m2, 3+1, ne katin ii te ndertimit te ri, 600euro/muaj
ne rr. Elbasanit, Ambjent per zyra 130m2, 3+1, me atrecaturen e guzhines se montuar, ne katin II, te ndertimit te ri. Kondicjonere dhe Gjenerator te instaluar. Disponibel nje garazh. Qeraja 600euro/muaj cel: 0692072922 dhe 0692182910
Tiranë falas
29/05/2008
Ap. 53m2, 1+1 ne katin II, ndertim i ri, 60000euro
Ne rr. M. Tutulani, prane shk. "Deshmoret e Lirise"shitet ap. 53m2, 1+1 ne katin II, te pallatit te posa mbaruar. Shitet 60000euro. cel 0692072922 dhe 0692182910
Tiranë falas
28/05/2008
Apartement 3+1, me Qera
Jap me qera apartament te sapo perfunduar 3+1. Apartamenti ka tre dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone, 2 ashensore dhe eshte me siperfaqe 120 m2 . Uje dhe energji elektrike 24 ore. Cmimi 25000 leke ne muaj. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel; 0684011431
Tiranë falas
27/05/2008
Shes 2+1+2
Shes nje app. 2+1+2 dhe ballkon te Komuna Parisit/Kolegji Kristal. app. eshte shume cilesor me punime gipsi, grilla, uje/drita 24 ore, kondicioner dhe garazhd personal poshte etj. kati i 2 pallati eshte tip vile, banojne vetem 5 familje. Cmimi 850 m2.
Tiranë falas
27/05/2008
Vlore, jap me qera shtepi pushimi 300Euro/15Dite
Jepet shtepi pushimi per familjare per periudhen e veres. Eshte shtepi private,2dhoma gjumi+guzhine+sallon, e mobiluar me te gjitha kushtet qe mos te merrni asgje me vete nqs vini.uje te rrjedhshem 24ore dhe vend parkimi te sigurte. Shtepia ndodhet afer ish "fabirikes se Orizit", ne unaze ...
Vlorë falas
26/05/2008
Apartament
Shes nje ap 82 metra katrore prane detit ne Golem. Apartamenti ka dy vjet qe eshte ndertuar, pothuajse eshte i paperdorur. Ap ndodhet ne nje kompleks te rrethuar me dyqane, parking, restorant, pishine te mbyllur etj. Cmimi 37 mije Euro. Tel Genti no. 0683393865
Prishtine falas
26/05/2008
shitet apatament 2+1 (127 m2).
apartament 2+1 (127m2) 2 banjo, kati 8. pallati i ri,perfunduar 1vit, me hipoteke. vendodhja te brryli, 100m poshte martenitetit te ri.punime shume cilesore. vlera 150000 Euro.
Tiranë falas
26/05/2008
Apartamente me 420 euro m2 prane KMY
Apartamente me 420 euro m2, ndertime te reja dhe me hipoteke te rregullt. Shesim gjithashtu dhe apartamente me 450 euro m2 dhe me 550 euro m2 ne unazen e re. Apartamentet jane te te gjitha tipeve dhe metro kuadrove. Per me teper na kontaktoni ne numrat e telefonit 068 60 20 605 dhe 068 40 83 523. Je...
Tiranë falas
26/05/2008
SHENGJIN - LEZHE SHITET TOKE TRUALL 2800 m2
NE SHENGJIN NE KUNE SHITET 2800 m2 TOKE TRUALL. Me dokumenta te rregullta me specifikim ne certifikaten e pronesise toke truall,ne nje pozicion te shkelqyer me balle 30m buze detit dhe gjatesi afersisht 94 ml.VENDODHJA eshte 50m pa vajtur tek restoranti LAGUNA PARK ne te majten.Trualli eshte i popul...
Tiranë falas
25/05/2008
APARTAMENT ME QIRA COMODO CON POSTO AUTO
JAP APARTAMENT ME QIRA 2+1 ME DY BANJO I KOMPLETUR MODERN MUNDESISHT KONTRATA 2+2 ME GARAZHD KONTAKTONI VETEM NQS JENI TE INTERESUR FALEMINDERIT
Tiranë falas
25/05/2008
Blej shtepi
Dua te blej nje apartament ne qytetin e Durresit 2+1 cmimi rreth 32000 euro.
Durrës falas
24/05/2008
Apartamente ne Tirane me 420 euro m2
Shesim apartamente prane kombinatit te mishit Ysberishte ne Tirane me 420 euro m2. Apartamentet jane ndertim i ri dhe me hipoteke te rregullt. Per me teper na kontaktoni ne numrin e telefonit 068 60 20 605 ose shikoni sitin e inernetit [URL]http://www.simobiliar.com[/URL]
Tiranë falas
23/05/2008
KERKOJ te mar me QERA NJE SHTEPI
kerkoj nje shtepi me qera 2+1 ose 1+1 te mobiluar ose jo ska problem .te interesuarit te kontaktojn ne adresen e Email [email protected] ju fafeminderit per mirekuptimin
Tiranë falas
23/05/2008
Apartamente me 420 euro m2 prane KMY
Apartamente te reja me hipoteke te rregullt te te gjitha tipeve he llojeve me 420 euro metri katror. Per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit 068 60 20 605 Fabjani.
Tiranë falas
SHtepi me qera 22/05/2008
SHtepi me qera
Jepet me qera banese e kompletuar ne menyre perfekte me te gjitha orendite per nje banim komod per pushimet verore.Banesa eshte ne kat te dyte dhe brenda saj ndodhen keto -dy oda gjumi-banjo-ballkon-kondocioner(klim) uje i pishem-rryme elektrike 24 ore.Banesa eshte e pershtatshme per 4-6 persona.Par...
Durrës falas
22/05/2008
Shitje apartamenti
Shitet nje apartament me siperfaqe 102.15 m2, kati i dyte , shkalla e pare , pall. 16/1, rruga "Muhamet Gjollesha" , perballe hotel "Diplomatit te vjeter" Tirane. Te interesuarit mund te kontaktojne ne telefon: Nr. +355 69 34 70 900 ose +355 68 21 91 223.
Tiranë falas
22/05/2008
shes apartament
shes apartament ne qender te tiranes ,2 dhoma e guzhin ,2 ballkone , i mirembajtur mjafte mire
Tiranë falas
22/05/2008
Shes trullin ne Banje te Kllokotit
Shes truallin ne Banje te Kllokotit me siperfaqe prej 12 ari me qmim interesant 250 m larg banjes "Nena Naile" kontakt telefoni +37744285700 pronari shqiptar
Vitia falas
21/05/2008
toke
shes 5700m toke ne buze te detit,ku mund te ndertohen hotele,apartamente.toka ndodhet ne spille-kavaje EUR300000 e-mail [email protected]
Tiranë falas
Jap me qera per pushimet e veres dy apartamente ne plazhin e Durresit 50 metra larg bregut te detit. 21/05/2008
Jap me qera per pushimet e veres dy apartamente ne plazhin e Durresit 50 metra larg bregut te detit.
Jap me qera per pushimet e veres dy apartamente secila te mobiluara ne menyre bashkohore me kondicioner te pershtatshme per nje familje per 5 persona ose cift. Cmimi 20 euro dita. Uje dhe drita 24 ore Parkim i garantuar 50 m larg bregut te detit Nr cel: +355692257292
Tiranë falas
21/05/2008
Shes apartament
Shitet 2+1-100m2-kati 12 pallati i ri,e hipotikuar cmimi:65.000 euro nr cel:+355692257292
Tiranë falas