Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prona,Realestate

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
14/05/2008
Shes Truall
Truall me hipoteke dhe tapi te rregullta 2000 m katrore... Cmimi i ofruar eshte 35 milion leke ... na kontaktoni ne numrin celulare : 0692976537
Kavajë falas
13/05/2008
Durres-jap me qera 40m2 shtepi e mobilizuar te muzeumi 100 euro
Eshte nje shtepi private ne nje rrugice te qete ne lagjen10 .Eshte shtepi nje kateshe me hyrje me vete.Ka nje dhome me aneks te vogel ,korridor , bagno,oborr te vogel me pus.Eshte komplet e mobilizuar.Ka dhe televizor e frigorifer.Pagesa duhet te behet 6 muaj parapagim.Nese parapaguhet i gjithe viti...
Durrës falas
13/05/2008
Apartament me qera
Apartament 1+1+a+b+b,kati 5,parafabrikat,i rregulluar komplet dhe cdo gje e re.Bosh.Preferohet me qera afatgjate.Qeraja mujore 16000leke/muaj.Kontaktoni: cel 0692140169 dhe 042230240 pas ores 17:00
Tiranë falas
13/05/2008
jap me qera nje qyan 180m2
jam me qera nje dyqan me sip 180m2 i sapondertuar, shume modern, me fasade xhami i pershtatshem per market te madh,mobileri,restorant,pike ekspozimi dhe tregetimi pllakash, ose material ndertimi. cmimi 1499 euro. tel 04235414,mobil 0692087729.
Durrës falas
13/05/2008
jap me qera nje qyan 50m2
JAP ME QERA NJE DYQAN ME SIP 50 M2 DHE 40M2 SIP TE JASHTEME. I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET TRGETAR, BAR, RESTORANT,MINIMARKET,FURRE BUKE,PASTICERI,ETJ. CMIMI 49.999 LEKE TEL 04235414.
Durrës falas
13/05/2008
SHES 1+1
SHES NJE APARTAMENT 1+1 ,TE MALI I ROBIT, NDERTIM I RI, PUNIME CILESORE ME DOKUMENTE TE RREGULLTA. CMIMI 35999 EURO. TEL 04235414. MOBIL 0692067729
Tiranë falas
13/05/2008
JAP GARSONIERE ME QERA
JAP GARSONIERE ME QERA NE NJE NDERTIM SHUME KOMOD DHE TE RI NE KOMPLEKSIN MALI I ROBIT. CMIMI PER 10 DITE 200 EURO. TEL 04235414.TEL 0692067729
Tiranë falas
13/05/2008
Jap me Qera nje Apartament 1+1
Jap me qera nje apartament ne adresen Kompleksi "Don Bosko", tek Vizion Plus, kati i II (dyte), pjeserisht i mobiluar, pallat i ri. me ashensor, 65m katror (1+1), i pershtatshem per ciftet e reja apo edhe per studente. Apartamenti ka edhe linje interneti te paguar deri ne fund te vitit. Te...
Tiranë falas
12/05/2008
APARTAMENTE SHES
SHES APARTAMENTE 3+1,ME 2 BANJO E ME 2 BALLKONE..GODINA GJENDET MBRAPA PALLATIT TE KULTURES NE DURRES.NE KATIN E SHTATE ME ASHENSOR..SHTEPIA ESHTE E PA MOBILUAR..JANE TE INSALUARA TUBACIONET PER KALORIFERA PER NGROHJE...PER TE INTERESUARIT ...TE TELEFONOJNE NE NR E TEL 0683118106.
Durrës falas
12/05/2008
APARTAMENT luksoz me LINJE TELEFON, I MOBILUAR STIL FRANCEZ PAMJE NGA DETI
APARTAMENT I RI, I PASTER I MOBILUAR ME GUSTO FRANCEZE, NE KATIN E 9 ME ASHENSOR. PERMBAN TE GJITHA LEHTESIRAT E NJE JETE KOMODE, ME 2 DHOMA, NJE BANJO, MJE KEND KUZHINE, NJE BALLKON GJIGAND ME SIPERFAQE SA I GJITHE APARTAMENTI, 70 M2. ME PIKTURA, AKUARELE, NJE BLIBLIOTEKE E PASUR DHE NJE BUFE MODER...
Durrës falas
10/05/2008
Blej shtepi
Blej shtepi 3+1 e me shume ne zonen e unazes se vogel dhe garazhd.
Tiranë falas
10/05/2008
Toke
Kerkoje te nderoje (me dyqan) os shes 1000m toke ne Rradhim te Vlores. Toka eshte me certifikat pronesie. Dyqani duhet te jet buze rruge.
Tiranë falas
APATAMENT ME QERA PER PLAZH NE BREG TE DETIT DURRES ALB. 10/05/2008
APATAMENT ME QERA PER PLAZH NE BREG TE DETIT DURRES ALB.
JAP APARTAMENT ME QERA PER PLAZHISTE, NDODHET NE DURRES PERBALLE HOTEL DURRAHU , PRANE HOTEL FLORIDA E HOTEL ADRIATIK. APARTAMENTI ESHTE PERFUNDUAR VITINE SHKUAR, NE KATIN E KATERT, ME ASHENSOR, AJER TE KONDICIONUAR, I MOBILUAR ME MOBILJE BASHKEKOHORE E ME KOMODITETET E NEVOJSHME PER PUSHIME SHLODHE...
Durrës falas
10/05/2008
APATAMENT ME QERA PER PLAZH NE BREG TE DETIT DURRES ALB.
JAP APARTAMENT ME QERA PER PLAZHISTE, nDODHET NE DURRES PERBALLE HOTEL DURRAHU , PRANE HOTEL FLORIDA E HOTEL ADRIATIK. APARTAMENTI ESHTE PERFUNDUAR VITINE SHKUAR, NE KATIN E KATERT, ME ASHENSOR, AJER TE KONDICIONUAR, I MOBILUAR ME MOBILJE BASHKEKOHORE E ME KOMADITETET E NEVOJSHME PER PUSHIME SHLODHE...
Durrës falas
Dhoma plazhi 10/05/2008
Dhoma plazhi
Prane stacionit trenit golem durres nga ana e detit ndodhet vila " Gudisi" e pershtateshme per pushime .vila ka dhoma te kompletuara, me banjo,aneks gatimi,krevat dopio,teke,2 ktesh,tv,frigo,vend clodhes, parkim mamkinash,Qetesi aposolute, me shume kontatoni ne nr.tel.00355/0682187294 ose ...
Durrës falas
10/05/2008
Apartament me qera
Ndermjet rajonit te policise dhe ambulances iraniane, jepet me qera 2+1+ambient gatimi dhe ngrenie i madh+2 ballkone+2 banja, depozite dhe pompe uji personale. Apartament i mobiluar, me telefon, 115m2, kati i trete, pallat me ashensor, depozite dhe pompe uji personale.Preferohen familjare ose te hua...
Tiranë falas
09/05/2008
Shes 5.30ari truall ne Peje
Shes 5.30ari truall ne Peje (afer ish-kombinatit te kepuceve). Pron Shqiptare me gjith infrastukturen ,pra kanalizim, rrym, uje, telefon. Truallin e kufizojn dy rrug , i pershtatshem edhe per Dyqan po sigurisht edhe per banim . Shtepia akoma ashtu e djegur nga lufta ne Kosov. Qmimi sipas marrveshjes...
Peje falas
09/05/2008
Vlorë falas
Tirane - 1+1+A+BLK, sip 72 M2 07/05/2008
Tirane - 1+1+A+BLK, sip 72 M2
PRANE MEDRESESE NE PALLAT TE SAPOPERFUNDUAR JEPET ME QERA APARTAMENT I SAPOMOBILUAR & I PA BANUAR ME PARE. AP PERBEHET NGA: DHOME NDENJE, ANEKS GATIMI, DHOME GJUMI, BANJO, KORRIDOR, BALLKON. JO STUDENTA. CMIMI: 25.000 LEKE. CEL.: +355 69 33 30 925. CEL.: +355 68 22 50 351.
Tiranë falas
07/05/2008
Shiten ose Jepen me Qera
Shiten ose jepen me qera dy (2) dyqane ngjitur me njeri-tjetren ne ane te pallati mbi rrugen kryesore te Plazhit (Plepa - Durres). Secili eshte 35 m2 (x2=70m2). Qera 25 000 leke, shitje 900 euro/m2. Telefon kontakti : 069 21 50 433, 068 20 49 643.
Durrës falas
07/05/2008
AGJENCI IMOBILIARE "AGOLLI S&A" JU OFRON OKAZIONET ME POSHTE
OKAZION JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PALLAT I RI .84 M2 I KOMPLETUAR I MOBILUAR ME TE GJITHA PAISJET . KATI I 3 . DY BALLKONE JEPET PER ARSYE EMIGRIMI . CMIMI 250 MIJ LEKE NE MUAJ ADRESA -TE FUSHA E HELIKOPTEREVE MBRAPA KONVIKTEVE TE ING.SE NDERTIMIT OKAZION jap me qera apartament per zyra 65m2 pran...
Tiranë falas
07/05/2008
AGJENCI IMOBILIARE "AGOLLI S&A" JU OFRON OKAZIONET ME POSHTE
OKAZION Shitet apartament 1+1. 47m2 i komletuar ,i regulluar .pallat ekzistues.buze rruge 52mij euro i diskutueshem. kati i peste me dokoumenta te rregulta ,shitet per arsye emigrimi adresa.Rr. Muhamet Gjollesha tek 21. Dhjetori OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 . 82M2 I KOMPLETUAR PUNIME BASHKOHORE 110...
Tiranë falas
06/05/2008
shitet trolli ne prishtine
shitet trolli ne prishtine rruga kryesore prishtine podujeve 300 metra nga rruga kryesore 20 ari troll dhe me shum se 20 ari troll cmimi per 1 ari troll eshte 10000 euro ne ari troll eshte kanalizimi ujesjellsi dhe rryme pronari shqiptar per cdo info ne [email protected]
Prishtine falas
06/05/2008
Ap.103m2 dhe 60m2, 2+1 dhe 1+1 shiten me 1000euro/m2
Ne rr. "Budi", mbas A.Amerikane, shiten dy ap. me sip. 103m2 (2+1) dhe sip. 60m2(1+1). Apartamentet jane te mobiluara dhe ne pallate te posa ndertuara, dhe ne procedure hipotekimi. Infrastuktura sh. e mire. Apart. 1+1 disponon edhe nje garazh nen pallat. Shiten me 1000euro/m2 HEImmobiliare...
Tiranë falas