Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prona,Realestate

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
16/05/2008
SHES APARTAMENTE
OFERTE KORRIK 2008 NESE PAGUANI TE GJITHE SHUMEN NE DORE KA 20% ZBRITJE "ALBION CONSTRUKSION" .adresa :BLV "Zogu I Pare" pallati 12 katesh mbrapa Sigalit prane Zerit te Popullit" Departamenti I shitjeve tel 04235414,Cel 0692068315 CEL 0692087729 GODINE MULTIFUNKSIONALE, PLAZ...
Durrës falas
15/05/2008
Shes toke ne Shengjin
Shes toke ne Shengjin me siperfaqe 460 metra katrore. Cmimi 47.000 Euro Te interesuarit mund te me kontaktojne nepermjet email
Lezhë falas
15/05/2008
Shesim 1 dyqan
Dyqani eshte 40 m 2, ka lartesi prej gati 5-6 m, ne menyre qe mund te adaptohet, si dhe aktualisht eshte ne shfrytezim deri ne fund te vitit nga nje Klinike Dentare... Ka dhe nje verande-ballkoni nga pjesa e pasme...i shtruar me mermer, i paisur dhe me WC ne brendesi te saj... E nxjerrim per shitje,...
Tiranë falas
15/05/2008
Jap me qera apartament
Ndermjet rajonit te policise dhe ambulances arabe, mbrapa Ministrise se Jashtme, jepet me qera 2+1+ ambient ngrenie dhe gatimi i madh, 2 banja+2 ballkone, i mobiluar, me telefon, depozite dhe pompe uji personale, kati i trete, pallat me ashensor. Cmimi 30.000 leke. Cel: 0693255317
Tiranë falas
15/05/2008
The best APARTMENT
Dhome e guzhine e kompletuar. Me te gjitha paisjet, me kondicjoner me lavatrice... etj. Eshte vetem per ato persona qe duan te bejne pushime te qeta ne bregdet. Ju premtoj qe do te ngeleni te kenaqur. Bledi
Durrës falas
15/05/2008
Shes Apartament Tek Blloku
Shtepi per shitje tek blloku rruga Sami Frasheri perballe LSI,kati i katert Sip 96M2 pjese e shkelur, 2 dhoma, kuzhine,2 Ballkone, banjo. Me nje dekorim bashkohore, Shtepia ka te vlefshem dhe numer telefonik. Cmimi 1500 Euro M2, Ideale Per te Gjithe, Per me shume informacion Ini te luture te kontakt...
Tiranë falas
14/05/2008
kerkoj shtepi me qera
kerkoj shtepi me qera 1 plus 1. me cmimm 200 mij leke.
Tiranë falas
14/05/2008
Shes Truall
Truall me hipoteke dhe tapi te rregullta 2000 m katrore... Cmimi i ofruar eshte 35 milion leke ... na kontaktoni ne numrin celulare : 0692976537
Kavajë falas
13/05/2008
Durres-jap me qera 40m2 shtepi e mobilizuar te muzeumi 100 euro
Eshte nje shtepi private ne nje rrugice te qete ne lagjen10 .Eshte shtepi nje kateshe me hyrje me vete.Ka nje dhome me aneks te vogel ,korridor , bagno,oborr te vogel me pus.Eshte komplet e mobilizuar.Ka dhe televizor e frigorifer.Pagesa duhet te behet 6 muaj parapagim.Nese parapaguhet i gjithe viti...
Durrës falas
13/05/2008
Apartament me qera
Apartament 1+1+a+b+b,kati 5,parafabrikat,i rregulluar komplet dhe cdo gje e re.Bosh.Preferohet me qera afatgjate.Qeraja mujore 16000leke/muaj.Kontaktoni: cel 0692140169 dhe 042230240 pas ores 17:00
Tiranë falas
13/05/2008
jap me qera nje qyan 180m2
jam me qera nje dyqan me sip 180m2 i sapondertuar, shume modern, me fasade xhami i pershtatshem per market te madh,mobileri,restorant,pike ekspozimi dhe tregetimi pllakash, ose material ndertimi. cmimi 1499 euro. tel 04235414,mobil 0692087729.
Durrës falas
13/05/2008
jap me qera nje qyan 50m2
JAP ME QERA NJE DYQAN ME SIP 50 M2 DHE 40M2 SIP TE JASHTEME. I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET TRGETAR, BAR, RESTORANT,MINIMARKET,FURRE BUKE,PASTICERI,ETJ. CMIMI 49.999 LEKE TEL 04235414.
Durrës falas
13/05/2008
SHES 1+1
SHES NJE APARTAMENT 1+1 ,TE MALI I ROBIT, NDERTIM I RI, PUNIME CILESORE ME DOKUMENTE TE RREGULLTA. CMIMI 35999 EURO. TEL 04235414. MOBIL 0692067729
Tiranë falas
13/05/2008
JAP GARSONIERE ME QERA
JAP GARSONIERE ME QERA NE NJE NDERTIM SHUME KOMOD DHE TE RI NE KOMPLEKSIN MALI I ROBIT. CMIMI PER 10 DITE 200 EURO. TEL 04235414.TEL 0692067729
Tiranë falas
13/05/2008
Jap me Qera nje Apartament 1+1
Jap me qera nje apartament ne adresen Kompleksi "Don Bosko", tek Vizion Plus, kati i II (dyte), pjeserisht i mobiluar, pallat i ri. me ashensor, 65m katror (1+1), i pershtatshem per ciftet e reja apo edhe per studente. Apartamenti ka edhe linje interneti te paguar deri ne fund te vitit. Te...
Tiranë falas
12/05/2008
APARTAMENTE SHES
SHES APARTAMENTE 3+1,ME 2 BANJO E ME 2 BALLKONE..GODINA GJENDET MBRAPA PALLATIT TE KULTURES NE DURRES.NE KATIN E SHTATE ME ASHENSOR..SHTEPIA ESHTE E PA MOBILUAR..JANE TE INSALUARA TUBACIONET PER KALORIFERA PER NGROHJE...PER TE INTERESUARIT ...TE TELEFONOJNE NE NR E TEL 0683118106.
Durrës falas
12/05/2008
APARTAMENT luksoz me LINJE TELEFON, I MOBILUAR STIL FRANCEZ PAMJE NGA DETI
APARTAMENT I RI, I PASTER I MOBILUAR ME GUSTO FRANCEZE, NE KATIN E 9 ME ASHENSOR. PERMBAN TE GJITHA LEHTESIRAT E NJE JETE KOMODE, ME 2 DHOMA, NJE BANJO, MJE KEND KUZHINE, NJE BALLKON GJIGAND ME SIPERFAQE SA I GJITHE APARTAMENTI, 70 M2. ME PIKTURA, AKUARELE, NJE BLIBLIOTEKE E PASUR DHE NJE BUFE MODER...
Durrës falas
10/05/2008
Blej shtepi
Blej shtepi 3+1 e me shume ne zonen e unazes se vogel dhe garazhd.
Tiranë falas
10/05/2008
Toke
Kerkoje te nderoje (me dyqan) os shes 1000m toke ne Rradhim te Vlores. Toka eshte me certifikat pronesie. Dyqani duhet te jet buze rruge.
Tiranë falas
APATAMENT ME QERA PER PLAZH NE BREG TE DETIT DURRES ALB. 10/05/2008
APATAMENT ME QERA PER PLAZH NE BREG TE DETIT DURRES ALB.
JAP APARTAMENT ME QERA PER PLAZHISTE, NDODHET NE DURRES PERBALLE HOTEL DURRAHU , PRANE HOTEL FLORIDA E HOTEL ADRIATIK. APARTAMENTI ESHTE PERFUNDUAR VITINE SHKUAR, NE KATIN E KATERT, ME ASHENSOR, AJER TE KONDICIONUAR, I MOBILUAR ME MOBILJE BASHKEKOHORE E ME KOMODITETET E NEVOJSHME PER PUSHIME SHLODHE...
Durrës falas
10/05/2008
APATAMENT ME QERA PER PLAZH NE BREG TE DETIT DURRES ALB.
JAP APARTAMENT ME QERA PER PLAZHISTE, nDODHET NE DURRES PERBALLE HOTEL DURRAHU , PRANE HOTEL FLORIDA E HOTEL ADRIATIK. APARTAMENTI ESHTE PERFUNDUAR VITINE SHKUAR, NE KATIN E KATERT, ME ASHENSOR, AJER TE KONDICIONUAR, I MOBILUAR ME MOBILJE BASHKEKOHORE E ME KOMADITETET E NEVOJSHME PER PUSHIME SHLODHE...
Durrës falas
Dhoma plazhi 10/05/2008
Dhoma plazhi
Prane stacionit trenit golem durres nga ana e detit ndodhet vila " Gudisi" e pershtateshme per pushime .vila ka dhoma te kompletuara, me banjo,aneks gatimi,krevat dopio,teke,2 ktesh,tv,frigo,vend clodhes, parkim mamkinash,Qetesi aposolute, me shume kontatoni ne nr.tel.00355/0682187294 ose ...
Durrës falas
10/05/2008
Apartament me qera
Ndermjet rajonit te policise dhe ambulances iraniane, jepet me qera 2+1+ambient gatimi dhe ngrenie i madh+2 ballkone+2 banja, depozite dhe pompe uji personale. Apartament i mobiluar, me telefon, 115m2, kati i trete, pallat me ashensor, depozite dhe pompe uji personale.Preferohen familjare ose te hua...
Tiranë falas
09/05/2008
Shes 5.30ari truall ne Peje
Shes 5.30ari truall ne Peje (afer ish-kombinatit te kepuceve). Pron Shqiptare me gjith infrastukturen ,pra kanalizim, rrym, uje, telefon. Truallin e kufizojn dy rrug , i pershtatshem edhe per Dyqan po sigurisht edhe per banim . Shtepia akoma ashtu e djegur nga lufta ne Kosov. Qmimi sipas marrveshjes...
Peje falas