Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prona,Realestate

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
18/06/2008
Shes nje dyqan ne Piace!
Okazion! Shes nje dyqan ne Piace 80 m2,1250eurom2 kati i dyte i dyqaneve mbi Banken Amerikane Telefononi tani ne 0355 69 20 54 706
Shkodër falas
18/06/2008
shtepi me qera
jap shtepin me qera ne prishtin 3 dhoma kuzhin koridor banjo teras me hymje te veqant me ifrasruktur me teper ne tel: 038239832--044114205 ose [email protected]
Prishtine falas
18/06/2008
shes nje apartament 2+1
shes nje apartament 2+1 me cmim te arsyeshem , siperfaqe 85 m2, me dy ballkone ,kat i trete ,pallat i sigurte i ndertuar per oficerat ne vitin 1988, lagjja 17 korce. nr kontakti: 0686016120 ose 0683813900.
Korçë falas
18/06/2008
Blej nje apartamente
Blej nje apartament 1+1 ose 2+1, tek Rr Don Bosko ose Rr e Elbasanit, me dokumenta te rregullta. Mund te me kontakoni ne e-mailin [email protected]
Tiranë falas
18/06/2008
shtepi 1-1 ne dures ne golem
Nese deshirone te kaloni pushime shume te mira me kushte shume moderne ju mirpres . nuk do zhegenjeheni kushe deshirone te telefonoje ne numrin 00355683550211 Ladi Preferojme me se shumti cifte
Durrës falas
18/06/2008
SHES APARTAMENT LAGJA KOMUNA E PARISIT
SHES APARTAMENT TE RI NE TIRANE LAGJA KOMUNA E PARISIT cMIM I ARSYESHEM, 86 METRA KATRORE
Tiranë falas
18/06/2008
Shes apartament
Kam nje apartament per te shitur. Per motive emigracioni me duhet ta rishes. Apartamenti eshte 2 dhoma e kushize dhe ndodhet ne afersi te Restorant freskut. Komuna Linze. Ndodhet ne nje bllok pallatesh dhe ne nje ambjent familjar. Per me shume informacione ju lutem me kontaktoni ne email. Cmimi esht...
Tiranë falas
18/06/2008
jap APERTAMENT me qera ne Durres
JAP APARTAMENT 1+1 ME QERA I MOBILUAR NE DURRES PLAZHI ILIRIA PER PUSHIME 10-15 DITESHE OSE PER 1 VIT TE TERE. NR TEL:0682738999.VESELI
Durrës falas
17/06/2008
Shes toke
Pershendetje. Shes toke ne segmentin Lushnje-Fier prane Fierit ne zonen me te kerkuar per momentin.Siperfaqja eshte 135m x 36m.Toka eshte prane fabrikes se miellit "mulliri arte".Kufizohet ne nje ane nga rruga nacionale ekzistuese dhe ne krahun tjeter kalon autostrada. Cmimi 25 Euro/m2 Cel...
Tiranë falas
16/06/2008
Ndroj apartament LEZHE--SARANDE
Apartament 2+1 LEZHE Ne ane te bulevardit kryesor perballe ish MAPO-s dykateshe. Apartament ne katin e trete me ballkon nga ana e bulevardit,ndertim i pa ristrukturuar, banjo me dritare. Nderrohet me nje apartament ne SARANDE duke negociuar sipas kushteve. Cell: 0039 3338478592 E Mail: [email protected]
falas
16/06/2008
shtepi ne shitje
shes  shtepi  ne durres   perpalle  gjykates...mbrapa  pallatit  te   kultures.shtepia  eshte ndertese e   re  pothuajse  e  pabanuar per arsye  emigrazioni.edhe shitet per te  njejtat  arsye.perbehet  nga  salla  e  madhe  me  guzhinen e  pamobiluar...ka  tre  dhoma  gju...
Durrës falas
15/06/2008
Apartament
Shitet Apartament i ri, Sip 116 m2, 3 dhoma, guzhine, ballkon, dy banjo. Pallat 13 katesh me fasade Tulla te kuqe, kati i 10 panorame te bukur 100 m nga Parku Rinia Afer Gjykates se larte, cmimi 1350 EURO M2 Kontakto nr 0693247571
Tiranë falas
14/06/2008
Komuna Parisit/Kolegji Kristal
Zona/Rruga : Komuna Parisit/Kolegji Kristal Shes nje ap. 2+1+2 dhe ballkon te Komuna Parisit/Kolegji Kristal. Punime gipsi, grilla, sistem ngrohje qendrore,uje/drita 24 ore, kondicioner dhe garazhd personal poshte etj. kati i 2 . Cmimi 850 m2.
Tiranë falas
13/06/2008
shitet toke ne Veri te durresi( bregdet )
shitet toke ne Jube me siperfaqe 16.000m2 dhe me cmim 25 eurom2
Durrës falas
12/06/2008
Njoftim
Jap me qera nej ambient prej 50 m2.Pallati i ri perballe Kombinatit te Mishit Yzberisht(KMY). Ambienti ndodhet ne katin e pare dhe mund te perdoret per magazine ose servis makinash. Cmimi i arsyeshem!!!!!!!!!!!!!!!!. Kontaktoni Lysien Nurishmi tel:+355692023626
Tiranë falas
12/06/2008
Lokal ne qender te tiranes
Kerkoj lokal 100-120 mq ne qender te tiranes per te hapur nje bar. duhet te kete mundesine per te vene tavolina jashte.
Tiranë falas
12/06/2008
KERKOJ APARTMENT ME QERA NE DURRES
Kerkoj apartment me qera ne Durres. Apartmenti duhet te jet shum afer plazhit,te ket Klima,frigorifer,uj 24,dhom te fjetjes,kuzhin te vogel,dhe te ket se paku 4 shtrate. Prej dates 30/6-7/7-2008 eventualisht me gjate. Me respekt: Besnik Zeneli
Durrës falas
12/06/2008
kerkoj me qira dhoma afer plazhit
dua nje dhom per tre persona,pra duhet te jete nje kuzhin edhe nje dhome me banjo dhe te kete uje.drita,dhe e pajisur me te gjitha gjesendet tjera muji korrik,apoedhe gusht nuk ka problem tel,0037744208302 sefa
Durrës falas
11/06/2008
kerkoj nje agjensin patundshmerie ne ulqin
ju lus te gjith juve nese mundeni te me kontaktoni me nje person besim hasko ,, agjensioni selekta ars,, ulqin ju lutem i tregoni se po e kerkoj per bashkepunim
Ulqin falas
apartament ne ishujt canarie españa 11/06/2008
apartament ne ishujt canarie españa
apartament i ri 95m2 me 3 lloma nji banjo sallon complet me mobilie moderne 5 min larg plazhit qmimi 220,000EUR .jam shqiptar y cam 15 vjet qe jetoj ne ket ishull,mundem me ju afru edhe oferta te tiera shpiash o dychanesh .num 0034-637-56-27-20 hektor e-mail [email protected]
Te gjitha qytetet falas
Tirane, shes lokal 40 + 22 m2 81.000 Euro (rruga budi nr83) 10/06/2008
Tirane, shes lokal 40 + 22 m2 81.000 Euro (rruga budi nr83)
Zona: Qyteti Studenti Rruga: Rruga Budi nr 83 Kam nje lokal 40m2 kati i pare dhe 22m2 kati i dyte. Lokali ndodhet prane traut qytetit studentit, fundi i rruges Budi nr 83 pallati ri [5katesh siper komandes NATO]. Lokali esht i pa shfrytzuar dhe permban punime te cilesise se larte. Mund te perdoret p...
Tiranë falas
08/06/2008
Apartament me qera
Zona/Rruga : Bardhok Biba Jap me qera apartament banimi.rruga :"Bardhok Biba" prapa gjimnazit "Sami Frasheri " , 2+1 me ballkon,kati i dyte, 95 m², pamje nga lindja, banjo e rregulluar , e mobiluar, kuzhine te re,telefon,uje drita 24 ore, zone shume e qete prane rruge dytesore pa...
Tiranë falas
07/06/2008
SHESE DYQAN + SHTEPI
SHESE DYQAN DHE SHTEPI.DYQANI 80 M2 ME GJITHE MAKAZIN 40 M2. CEMIMI 115 MILION LEK. SHTEPIT JAN NGJITUR ME DYQANET NE KAT TE PARE 45 M2. CEMIMI 45 MILION. SHITEN PER ARSYE MIGRIMI. CEL:0692685138
Tiranë falas
07/06/2008
toke per ndertim vilash
Shitet toke per ndertim vilash ne Sauk me siperfaqe 64.000m2 cmimi i shitjes 110eurom2 contakt: 00355 69 22 76 177 e-mail: [email protected]
Tiranë falas