Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prona,Realestate

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira tek ish-5 Heronjtë 14/12/2019
Apartament 2+1 me qira tek ish-5 Heronjtë
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 tek ish-5 Heronjtë . Apartamenti ka sipërfaqe prej 60 m²dhe ndodhet në katin e nëntë(IX). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo - dy ballkone . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë duralumini –dh...
Shkodër 25000.00 Lek
Shes aparatament 2+1 .Dy minita nga Sheshi Skenderbej. 13/12/2019
Shes aparatament 2+1 .Dy minita nga Sheshi Skenderbej.
Shes apartament e rikonstruktuar ne qender , dy minuta nga Sheshi Skenderbej ,rruga Sulejman Pasha .Shes Apartament 2+1 ,Kati I 4, me pamje nga dielli ,perbehet nga dy dhoma gjumi,nje holl I madh me oxhak funksional ,ambjent gatimi me vete ,ballkon,depo, tualet me zhakuzi .I komletuar me pajisje mod...
Tiranë 103000.00 Euro €
Objek 4 kate 13/12/2019
Objek 4 kate
Objekt kater kate ne lagjen 13 plazh Durres 300 mt nga deti .me leje ndertimi dhe objekti nuk eshte i modifikuar ose me shtese dhe perballon termeteve .cdo kat ka 250mq .0039/3401205206.cmimi i diskutushem
Durrës Kontrolloni me shitësin
Apartament 1+1 me qira tek Sahati 11/12/2019
Apartament 1+1 me qira tek Sahati
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur tek Sahati . Apartamenti ka sipërfaqe prej 55 m²dhe ndodhet në katin e dytë (II). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – një dhomë gjumi – një banjo . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë duralumini. Apartamenti ...
Shkodër 150.00 Euro €
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Kolaudimi 10/12/2019
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Kolaudimi
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Kolaudimi , me sipërfaqe prej 40m². Ambienti ndodhet në katin e parë buzë rruge .Është godine e re, e shtruar me pllakë , ,ka vetratë xhami . Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.
Shkodër 350.00 Euro €
09/12/2019
SHES APARTAMENTE OKAZION NE TIRANE
Shesim me cmime okazion apartamente, ne disa zona te Tiranes me cmim OKAZION. Cel 0688798068
Tiranë falas
Apartament 2+1 në shitje tek Sahati 09/12/2019
Apartament 2+1 në shitje tek Sahati
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e pestë të banimit në një pallat me adresë: tek Sahati. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 72 m². Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar n...
Shkodër 46000.00 Euro €
Shitet Apartament 2+1+2+ BLK Golem 105 m2 52 000 EUR 09/12/2019
Shitet Apartament 2+1+2+ BLK Golem 105 m2 52 000 EUR
Shitet apartament 1+1 siperfaqe 65 m2 dhe garsoniere me sip 40 m2. Jane te mobiluara plotesisht dhe te gatshem per tu banuar ose per tu dhene me qera per sezonin veror. Apartamentet ndodhen vetem 200 metra larg detit me nje rezidence banimi e administruar 24/7. Apartamenti eshte i pajisur me dokumen...
Kavajë 52000.00 Euro €
Shes Apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit 07/12/2019
Shes Apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit
Shitet apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit , sip 66m. Kubatur e rregullt , apartamenti ndodhet ne katin e katert pallat ekzistues . Komplet apartamenti esht investuar dhe rregulluar nga fillimi ne menyre moderne me te gjitha pajisjet e reja. Shum shum afer qendres ne nje zone shume te mire . Plus m...
Tiranë 81000.00 Euro €
Ambjent biznesi me qira tek rruga Qemal Draçini 07/12/2019
Ambjent biznesi me qira tek rruga Qemal Draçini
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi te rruga Qemal Draçini, tek Conadi. tek Dollari, me sipërfaqe prej 300 m². Dyqani ndodhet në katin e dytë përballë rruge .Është i shtruar me pllakë , është e ndarë në dy ambiente ,ka vetratë xhami , ka një banjo, një banak për bar .Është i përshtatsh...
Shkodër 2000.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira tek Bexhisteni 06/12/2019
Apartament 2+1 me qira tek Bexhisteni
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni, tek Spari . Apartamenti ka sipërfaqe prej 120 m²dhe ndodhet në katin e tretë banim (III). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi – dy banjo . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë du...
Shkodër 250.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira tek Enoteka 04/12/2019
Apartament 2+1 me qira tek Enoteka
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Enoteka, pallati i ri . Apartamenti ka sipërfaqe prej 90 m² dhe ndodhet në katin e tretë (III). Përbëhet nga: – sallon – dy dhoma gjumi – një banjo –tre ballkone. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me parket – dritaret janë dura...
Shkodër 250.00 Euro €
Ambjent biznesi me qira pranë Kinema Millennium 30/11/2019
Ambjent biznesi me qira pranë Kinema Millennium
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi pranë Kinema Millennium, me sipërfaqe prej 50 m². Dyqani ndodhet në katin e parë buzë rruge .Është i shtruar me pllakë , është e ndarë në dy ambiente ,ka vetratë xhami , ka një banjo dhe parabanjo dhe ka kondicioner. Ndodhet në një zonë me mjaft qark...
Shkodër 245.00 Euro €
30/11/2019
KËRKOHET APARTAMENT 1+1 BOSH NË TIRANË
Kërkohet ambjent për marrje me qera 1+1 në Tiranë. Preferohet shtëpi private. 069 66 79 730
Kontrolloni me shitësin
29/11/2019
Shtëpi private 2+1 me qira tek lagjia" Mar' Lula"
Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 në lagjen Mar' Lula ,pas shkollës Cuore Jesu. Shtëpia ka sipërfaqe 110 m² po ashtu ka 100 m² oborr. Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – 2 dhoma gjumi – 1 banjo – oborr të bollshëm - parking . Cilësitë e shtëpisë: - është i shtruar me pllakë – drit...
Shkodër 250.00 Euro €
Shtëpi private 2+1 për shitje tek Ura Dervishbeg 29/11/2019
Shtëpi private 2+1 për shitje tek Ura Dervishbeg
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 tek Ura Dervishbeg , afër shtëpisë së Dan Hasanit. Shtëpia ka sipërfaqe 130 m² , ku 70m² është ndërtim dhe 60 m² oborr dhe parking . Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – 2 dhoma gjumi – 1 banjo – oborr të bollshëm.. Cilësitë e shtëpisë: - është ...
Shkodër 60000.00 Euro €
Shitet shtëpi private 2+1 në Dërgut 27/11/2019
Shitet shtëpi private 2+1 në Dërgut
Shitet shtëpi private 2+1 në Dërgut
Shkodër 80000.00 Euro €
25/11/2019
SELVIA, 9 KATËSHET, KËRKOHET APARTAMENT 1+1 ME QERA
Kërkohet apartament 1+1 bosh për marrje me qira. Të jetë pranë Selvisë ose 9-katëshet Tiranë. 0696679730
Tiranë 15000.00 Lek
25/11/2019
FIER, APARTAMENT 2+1 NË SHITJE, 87.6m2
Shitet apartament 2+1 në qytetin e Fierit. I paisur me çertifikatë pronësie. 0696679730
Fier 33000.00 Euro €
Dyqan për shitje tek Katedralja 25/11/2019
Dyqan për shitje tek Katedralja
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan tek Katedralja, me sipërfaqe prej 30 m². Dyqani ndodhet në katin e parë të pallatit. Është i shtruar me pllakë ,ka vetratë xhami dhe ka një banjo. Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.
Shkodër 20000.00 Lek
Shtëpi private 2+1 në shitje në Bahçallëk 25/11/2019
Shtëpi private 2+1 në shitje në Bahçallëk
Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private 2+1 me sipërfaqe 300 m² me adresë: Bahçallëk, përballë hotel Ambasador. ✔Shtëpia ka dy kate .✔ Kati i parë është magazinë ✔Kati i dytë përbëhet nga: -sallon -kuzhinë -2 dhoma gjumi -1 banjo -1 ballkon. ✔Cilesi të shtëpisë: -dyer cilësore druri - tar...
Shkodër 77000.00 Euro €
25/11/2019
Jepet Shtepi me Qera tek 21 Dhjetori/Kompleksi Delijorgji
Shtepia jepet me qera ne zonen e 21 dhjetorit ose sic quhet Kompleksi Delijorgji. Eshte 75m2 dhe permban 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1 banjo dhe nje ballkon relativisht te bollshem.Apartamenti ka nje mobilim te mire/modest. Ndodhet ne kompleksin dhe zonen me te mire te Tiranes ku zoteron qetesia. R...
Tiranë 350.00 Euro €
SHITET TRUALL + NDERTESE NE VLORE, ME CERTIFIKATE PRONESIE 25/11/2019
SHITET TRUALL + NDERTESE NE VLORE, ME CERTIFIKATE PRONESIE
SHITET TRUALL + NDERTESE NE VLORE, ME CERTIFIKATE PRONESIE Prona eshte ne qender te qytetit te Vlores, ngjitur me sheshin e Flamurit. Kordinatat ne google jane 40.470081, 19.490268 Me siperfaqe totale 360 M² truall dhe 217 M² ndertese. Me mundesi per ndertim te ri permbi ndertesen ekzistuese. Dokume...
Vlorë 599760.00 Euro €
SHITET DYQAN SUPER OKAZION 25/11/2019
SHITET DYQAN SUPER OKAZION
SHITET DYQAN SUPER OKAZION Shitet dyqan ne Lungomare Vlore Prona eshte me certifikate te rregullt pronesie! Ndertim i ri, me pamje ne Lungomare Siperfaqja e Dyqanit eshte 91 m2 Kordinatat ne google jane 40.444377, 19.495409 Dyqani shitet me cmim mjaft te favorshem: CMIMI 1860 Euro/M2. Kontakte Doria...
Vlorë 169260.00 Euro €