Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prona,Realestate

Të gjitha Individ Kompanitë

Artikuj me pagese

Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...

Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament

Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.

Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira

Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...

Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...

Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️

Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti

Durrës 81000.00 Euro €

Artikujt e fundit

09/12/2019
SHES APARTAMENTE OKAZION NE TIRANE

Shesim me cmime okazion apartamente, ne disa zona te Tiranes me cmim OKAZION. Cel 0688798068

Tiranë
falas
Apartament 2+1 në shitje tek Sahati 09/12/2019
Apartament 2+1 në shitje tek Sahati

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e pestë të banimit në një pallat me adresë: tek Sahati. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 72 m². Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar n...

Shkodër
46000.00 Euro €
Shitet Apartament 2+1+2+ BLK Golem 105 m2 52 000 EUR 09/12/2019
Shitet Apartament 2+1+2+ BLK Golem 105 m2 52 000 EUR

Shitet apartament 1+1 siperfaqe 65 m2 dhe garsoniere me sip 40 m2. Jane te mobiluara plotesisht dhe te gatshem per tu banuar ose per tu dhene me qera per sezonin veror. Apartamentet ndodhen vetem 200 metra larg detit me nje rezidence banimi e administruar 24/7. Apartamenti eshte i pajisur me dokumen...

Kavajë
52000.00 Euro €
Shes Apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit 07/12/2019
Shes Apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit

Shitet apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit , sip 66m. Kubatur e rregullt , apartamenti ndodhet ne katin e katert pallat ekzistues . Komplet apartamenti esht investuar dhe rregulluar nga fillimi ne menyre moderne me te gjitha pajisjet e reja. Shum shum afer qendres ne nje zone shume te mire . Plus m...

Tiranë
81000.00 Euro €
Ambjent biznesi me qira tek rruga Qemal Draçini 07/12/2019
Ambjent biznesi me qira tek rruga Qemal Draçini

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi te rruga Qemal Draçini, tek Conadi. tek Dollari, me sipërfaqe prej 300 m². Dyqani ndodhet në katin e dytë përballë rruge .Është i shtruar me pllakë , është e ndarë në dy ambiente ,ka vetratë xhami , ka një banjo, një banak për bar .Është i përshtatsh...

Shkodër
2000.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira tek Bexhisteni 06/12/2019
Apartament 2+1 me qira tek Bexhisteni

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni, tek Spari . Apartamenti ka sipërfaqe prej 120 m²dhe ndodhet në katin e tretë banim (III). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi – dy banjo . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë du...

Shkodër
250.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira tek Enoteka 04/12/2019
Apartament 2+1 me qira tek Enoteka

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Enoteka, pallati i ri . Apartamenti ka sipërfaqe prej 90 m² dhe ndodhet në katin e tretë (III). Përbëhet nga: – sallon – dy dhoma gjumi – një banjo –tre ballkone. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me parket – dritaret janë dura...

Shkodër
250.00 Euro €
Ambjent biznesi me qira pranë Kinema Millennium 30/11/2019
Ambjent biznesi me qira pranë Kinema Millennium

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi pranë Kinema Millennium, me sipërfaqe prej 50 m². Dyqani ndodhet në katin e parë buzë rruge .Është i shtruar me pllakë , është e ndarë në dy ambiente ,ka vetratë xhami , ka një banjo dhe parabanjo dhe ka kondicioner. Ndodhet në një zonë me mjaft qark...

Shkodër
245.00 Euro €
30/11/2019
KËRKOHET APARTAMENT 1+1 BOSH NË TIRANË

Kërkohet ambjent për marrje me qera 1+1 në Tiranë. Preferohet shtëpi private. 069 66 79 730

Kontrolloni me shitësin
29/11/2019
Shtëpi private 2+1 me qira tek lagjia" Mar' Lula"

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 në lagjen Mar' Lula ,pas shkollës Cuore Jesu. Shtëpia ka sipërfaqe 110 m² po ashtu ka 100 m² oborr. Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – 2 dhoma gjumi – 1 banjo – oborr të bollshëm - parking . Cilësitë e shtëpisë: - është i shtruar me pllakë – drit...

Shkodër
250.00 Euro €
Shtëpi private 2+1 për shitje tek Ura Dervishbeg 29/11/2019
Shtëpi private 2+1 për shitje tek Ura Dervishbeg

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 tek Ura Dervishbeg , afër shtëpisë së Dan Hasanit. Shtëpia ka sipërfaqe 130 m² , ku 70m² është ndërtim dhe 60 m² oborr dhe parking . Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – 2 dhoma gjumi – 1 banjo – oborr të bollshëm.. Cilësitë e shtëpisë: - është ...

Shkodër
60000.00 Euro €
Shitet shtëpi private 2+1 në Dërgut 27/11/2019
Shitet shtëpi private 2+1 në Dërgut

Shitet shtëpi private 2+1 në Dërgut

Shkodër
80000.00 Euro €
25/11/2019
SELVIA, 9 KATËSHET, KËRKOHET APARTAMENT 1+1 ME QERA

Kërkohet apartament 1+1 bosh për marrje me qira. Të jetë pranë Selvisë ose 9-katëshet Tiranë. 0696679730

Tiranë
15000.00 Lek
25/11/2019
FIER, APARTAMENT 2+1 NË SHITJE, 87.6m2

Shitet apartament 2+1 në qytetin e Fierit. I paisur me çertifikatë pronësie. 0696679730

Fier
33000.00 Euro €
Dyqan për shitje tek Katedralja 25/11/2019
Dyqan për shitje tek Katedralja

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan tek Katedralja, me sipërfaqe prej 30 m². Dyqani ndodhet në katin e parë të pallatit. Është i shtruar me pllakë ,ka vetratë xhami dhe ka një banjo. Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.

Shkodër
20000.00 Lek
Shtëpi private 2+1 në shitje në Bahçallëk 25/11/2019
Shtëpi private 2+1 në shitje në Bahçallëk

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private 2+1 me sipërfaqe 300 m² me adresë: Bahçallëk, përballë hotel Ambasador. ✔Shtëpia ka dy kate .✔ Kati i parë është magazinë ✔Kati i dytë përbëhet nga: -sallon -kuzhinë -2 dhoma gjumi -1 banjo -1 ballkon. ✔Cilesi të shtëpisë: -dyer cilësore druri - tar...

Shkodër
77000.00 Euro €
25/11/2019
Jepet Shtepi me Qera tek 21 Dhjetori/Kompleksi Delijorgji

Shtepia jepet me qera ne zonen e 21 dhjetorit ose sic quhet Kompleksi Delijorgji. Eshte 75m2 dhe permban 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1 banjo dhe nje ballkon relativisht te bollshem.Apartamenti ka nje mobilim te mire/modest. Ndodhet ne kompleksin dhe zonen me te mire te Tiranes ku zoteron qetesia. R...

Tiranë
350.00 Euro €
SHITET TRUALL + NDERTESE NE VLORE, ME CERTIFIKATE PRONESIE 25/11/2019
SHITET TRUALL + NDERTESE NE VLORE, ME CERTIFIKATE PRONESIE

SHITET TRUALL + NDERTESE NE VLORE, ME CERTIFIKATE PRONESIE Prona eshte ne qender te qytetit te Vlores, ngjitur me sheshin e Flamurit. Kordinatat ne google jane 40.470081, 19.490268 Me siperfaqe totale 360 M² truall dhe 217 M² ndertese. Me mundesi per ndertim te ri permbi ndertesen ekzistuese. Dokume...

Vlorë
599760.00 Euro €
SHITET DYQAN SUPER OKAZION 25/11/2019
SHITET DYQAN SUPER OKAZION

SHITET DYQAN SUPER OKAZION Shitet dyqan ne Lungomare Vlore Prona eshte me certifikate te rregullt pronesie! Ndertim i ri, me pamje ne Lungomare Siperfaqja e Dyqanit eshte 91 m2 Kordinatat ne google jane 40.444377, 19.495409 Dyqani shitet me cmim mjaft te favorshem: CMIMI 1860 Euro/M2. Kontakte Doria...

Vlorë
169260.00 Euro €
24/11/2019
DON BOSKO, KËRKOHET APARTAMENT 1+1 BOSH PËR MARRJE ME QIRA

Kërkohet apartament 1+1 bosh në zonën e Don Boskos, për marrje me qera. 0696679730

Tiranë
15000.00 Lek
24/11/2019
PLAZH DURRES SHITET APARTAMENT I MOBILUAR 31000 EURO

NE ZONEN E PLAZHIT DURRES, SHITET APARTAMET 60m2, TOTALISHT I MOBILUAR. ME HIPOTEKE. PER NJE VIZITE NE PRONE, KONTAKTONI: 069 66 79 730

Durrës
31000.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira tek Teatri Migjeni 23/11/2019
Apartament 2+1 me qira tek Teatri Migjeni

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Teatri Migjeni . Apartamenti ka sipërfaqe prej 120 m²dhe ndodhet në katin e katërt (IV). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo –dy ballkone. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë du...

Shkodër
25000.00 Lek
Apartament 2+1 në shitje te varrezat katolike 23/11/2019
Apartament 2+1 në shitje te varrezat katolike

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e dytë të banimit në një pallat me adresë: tek varrezat katolike. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 70 m². Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo. Cilësitë e apartamentit: – është i...

Shkodër
50000.00 Euro €
Shtëpi private 2+1 me qira tek lagjia 22/11/2019
Shtëpi private 2+1 me qira tek lagjia "3 Heronjtë"

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 në lagjen 3 Heronjët , në rrugën Pashko Gjeçi. Shtëpia ka sipërfaqe 90 m² ndërtim dhe 135 m² oborr dhe parking . Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – 2 dhoma gjumi – 1 banjo – oborr të bollshëm.. Cilësitë e shtëpisë: - është i shtruar me pllakë dhe...

Shkodër
350.00 Euro €