Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Frigorifere

Të gjitha Individ Kompanitë
20/04/2019
KERKOJ TE BLEJ FRIGORIFER TE VOGEL DHE DOLLAP
DUA TE BLEJ NJE FRIGORIFER E VOGEL DHE DOLLAP. VETEM NE TIRANE. TE PERDORUR DHE ME CMIM TE LIRE. KUSH KA NE SHITJE JU LUTEM ME KONTAKTONI NE EMAIL
3000.00 Lek
Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T 30/07/2018
Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T
Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T Shume I pershtatshem per ambjente zyre, shtepie gjithashtu funksional edhe per automjetin tuaj, mjete lundrimi etj. Parametrat : Voltage : 220-240V ~ 50-60Hz / 12V AC/DC Power : 60/40W Cooling, 50/40W Heating Volume : 20 Litra Kontaktoni per me teper det...
Tiranë falas
13/04/2018
Mundesi per te gjithe
In order to help you to pay your debts, for the realization of your projects, for the purchase of your house or your cars of dreams, I offer you loan between 500 EURO and 90.000.000 EURO, credit or financing to anyone able to repay it with interest at the rate of 2% for anyone interested write to me...
Kavajë falas
Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T 11/01/2018
Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T
Shume I pershtatshem per ambjente zyre, shtepie gjithashtu funksional edhe per mjetin tuaj. Parametrat : Voltage : 220-240V ~ 50-60Hz / 12V AC/DC Power : 60/40W Cooling, 50/40W Heating Volume : 20 Litra Cmimi : 50 Euro Kontaktoni per me teper detaje
Tiranë falas
Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T 11/01/2018
Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T
Shume I pershtatshem per ambjente zyre, shtepie gjithashtu funksional edhe per mjetin tuaj. Parametrat : Voltage : 220-240V ~ 50-60Hz / 12V AC/DC Power : 60/40W Cooling, 50/40W Heating Volume : 20 Litra Cmimi 50 Euro Kontaktoni per me teper detaje
Tiranë falas
23/01/2017
Frigorifere
Pershendetje. Shes 2-frigorifere ngrires ( nga 2m I gjate dhe 1-m I gjere), Nje frigoriere ekspozitor me xham 2-m ne gjatesi dhe 1-m ne gjeresi. Nje peshore eletronike eshte shum e re .Nje lavaman per pastrim peshku ose tjeter.Nje peshore te madhe 100 kg. Te gjitha keto per vetem 1100 euro
Durrës falas
Shes Frigorifer Ngrires 28/09/2016
Shes Frigorifer Ngrires
Shes Frigorifer me ngrirje te thelle, gjendje e shkelqyer.. cmimi :450 euro i padiskutueshem Cel:0662375985
Tiranë falas
Shes Friforifer Akullore 28/09/2016
Shes Friforifer Akullore
Shes Friforifer Akullore me 10 tasa Gjendje e shkelqyer, Cel:0662375985 Cmimi 600 euro i padiskutueshem.
Tiranë falas
06/08/2016
dhoma frigorifera te rinje dhe te perdorur
ju ofrojm dhama frigoriferike te rinje dhe te perdorur per fruta perime mishi etj etj
Berat falas
13/05/2016
Itali falas
All your personal loans & other loans 01/02/2016
All your personal loans & other loans
Hello, Are you having sleepless night as a result of your bad credit? Do you need financial assistance? Have you been denied of loan because of your credit? then you can contact us [email protected]
Kukës falas
Okazion ! Shitet frigorifer 08/12/2014
Okazion ! Shitet frigorifer
Shitet frigorifer General Electric,amerikan. Eshte i ri dhe me garanci. Eshte ne ngjyre te bardhe dhe me dy dyer, teper cilesor. Eshte frigorifer bashkohor me te gjihe parametrat e duhura. Eshte blere 2000euro dhe shitet 1000euro nje okazion qe sduhet humbur.
Tiranë falas
Frigorifer Gorenji New Lines 20/11/2014
Frigorifer Gorenji New Lines
Frigorifer Gorenji New Lines 15.000 Lek I diskutueshem
Durrës falas
20/11/2014
Frigorifer Gorenji New Lines
Frigorifer Gorenji New Lines 15.000 I diskutueshem
Durrës falas
03/07/2014
Shiten 4 frigorifera
Shiten 4 frigorifera. 1- Ngrires prodhim i vitit 2013 vetem 2 muaj i perdorur i favorshem per te gjitha produktet ngrirese . Cmimi 350 Euro. 2- Frigorifer banak per akullore + 3 tasa akullore. Cmimi 550 Euro. 3- Frigorifer kollon freskues me rrotullim i pershtatshem per ekspozimin e embelsirave + 1 ...
Tiranë falas
sherbime ne shtepi 02/05/2011
sherbime ne shtepi
montime programime Digitalb Tring.lidhje servis soba korenti pjanura aspiratore,istalime elektrike me garanci.
Pogradec falas
02/05/2011
sherbime ne shtepi
montime programime Digitalb Tring.lidhje servis soba korenti pjanura aspiratore,istalime elektrike me garanci.
Pogradec falas
06/11/2009
frigorifer
SHES FRIGORIFER DY KATESH 2 VJET PERDORUR NE GJENDJE TE MIRE. Shitet per arsye emigrimi ,cmim i arsyshem. Tel: 0672060956
Tiranë falas