Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lavatrice

Të gjitha Individ Kompanitë
12/04/2018
shes lavatrice
Shes lavatrice italiane ,marka indesit mekanike, ne gjendje shume te mire, e perdarur. Cmimi 9000 lek te reja, i diskutushem
Tiranë falas
12/04/2018
shes lavatrice
Shes lavatrice italiane ,marka indesit mekanike, ne gjendje shume te mire, e perdarur. Cmimi 9000 lek te reja, i diskutushem
Tiranë falas
12/04/2018
shes lavatrice
Shes lavatrice italiane ,marka indesit mekanike, ne gjendje shume te mire, e perdarur. Cmimi 9000 lek te reja, i diskutushem
Tiranë falas
22/03/2018
shes lavatrice
Shes lavatrice tipi Indesit mekanike italiane. Ne gjendje te mire pune. Cmimi 7000 lek reja. Cel0688798068
Tiranë falas
Lavatriqe 24/07/2017
Lavatriqe
Per te interesusrit kam nje lavatriqe te Po sa ardhur nga zvicrra qmimi 110EUR ne gjendje te mir
Gjilan falas
Lavatrice profesionale 03/11/2014
Lavatrice profesionale
Profesionale. Ideale per firma hoteliere
Dardana falas
16/08/2014
LAVATRICE GJERMANE per Shitje
Lavatrice "ARISTON -HotPoint, 5 KG , shitet per 25.000 leke te reja.pronari largohet ne emigrim (cmimi origjinal 81.000 leke te reja) me garanci . Vendndodhja : prane ambasades kineze ne rrugen e Durresit.
Tiranë falas
puppies falas Maltese per ne shtepi te mire. (Tirane) 10/11/2009
puppies falas Maltese per ne shtepi te mire. (Tirane)
Puppies Maltese jane duart e mia te rritur, foshnja i vockel i trajnuar dhe i shoqerueshem maltez per te mire te vije do te vije me te gjitha rekord kontrolloni vet, certifikate miratimi, vertetim shendetesor dhe duke luajtur lodra. ata do te perbejne nje shtepi te mire dhe shoqerues te familjes per...
Skenderaj falas
02/11/2009
lavatrice
Shes makine larse (lavatrice) ne gjendje te shume te mire. Cmim te arsyshem.Shitet per arsye emigrimi. Tel:0672060956
Tiranë falas